Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wydłużenie kończyny dolnej 8 cm oraz aloplastyka biodra

  Wspaniały fachowiec jak i człowiek jestem pod opieką lekarza od 2016 r mam operacje 2 etapów w tej chwili wydłuźyła mi się noga o 4cm zostało 3cm w październiku będę szczęściarą nie bójcie się Pan doktor lubi wyzwania Ania

 • Leczę się u pana Marka 16 lat, mam do niego pełne zaufanie i wielki szacunek. Pacjencji są dla niego jak dobrzy znajomi,którym trzeba pomóc.Jedyny lekarz całym sobą tak oddany chorym.

 • Panie doktorze bardzo dziękuję za doskonałą i profesjonalną opiekę i operację stawu biodrowego mojego taty. To właśnie u Pana otrzymaliśmy pomoc i zrozumienie, gdzie u innych lekarzy, począwszy od Warszawy poprzez Słupsk i Szczecin, drzwi zamykały się, byliśmy odsyłani i straciliśmy już nadzieję na pomoc. W 100% zgadzamy się ze wszystkimi opiniami, że jest Pan wspaniałym i doskonałym fachowcem, a przy tym profesjonalistą. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy samych sukcesów! Beata ze Słupska

 • Do dr. M.Krzemińskiego trafiłam po trzech latach leczenia na Zaspie w Gdańsku.Straciłam ten czas na Zaspie.Pan dr Krzemiński "przejął " mnie w swoje złote ręce i kazda operacja zakończona jest sukcesem.Przeszłam juz ich sporo i z moja noga jest co raz to lepiej.Miałam perfidnie złamana noge,powstał staw rzekomy przez co noga nie zrastała sie.Przede mną już chyba tylko jedna operacja -wydłużanie nogi,poniewaz przez złamanie jest krótsza,ale i z tym Doktor sobie poradzi. Jestem bardzo wdzięczna ,ze spotkałam Doktora na swojej drodze,nikt inny wczesniej raczej nie chciał sie mna zająć tylko odsyłali mnie wciąż na Zaspe.Dziękuje Panie Doktorze! Jest Pan Cudotwórcą.Agnieszka Pupel z Sopotu

 • Jeszcze nie poznałam Pana doktora osobiście, a już oddałabym w Jego złote ręce z nadzieją
  na udaną operację moją 98-letnią Mamę ze złamaniem skrętnym kości udowej prawej nogi.
  Wszystkie zamieszczone opinie, które przeczytałam jak najbardziej na to zasługują.

  Krystyna Dąbrowska z Gdańska 24.09.2014

 • Wspaniały, bardzo dobry lekarz i specjalista z powołania. Byłam po dwóch wcześniejszych operacjach wstawienia endoprotezy stawu biodrowego, kiedy pojawiła się konieczność kolejnej rewizyjnej wymiany protezy. Ze względu na mój wiek 90 lat, lekarze nie chcieli się podjąć operacji. Odsyłano mnie z kwitkiem. W perspektywie miałam zostać uziemiona, ze względu na ból jaki sprawiała mi przy chodzeniu obluzowana endoproteza. W czerwcu 2014 roku byłam operowana przez Pana ordynatora Marka Krzemińskiego z Oddziału Ortopedii Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, który jako jedyny podął się tej trudnej operacji, zakończonej sukcesem. Jestem wdzięczna Panu doktorowi oraz całemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu ze Szpitala w Kościerzynie za troskliwą opiekę w trakcie i po operacji. Chcę polecić Pana doktora każdemu kto ma problemy ortopedyczne. Z wielkimi podziękowaniami dla Pana doktora Marka Krzemińskiego - pacjentka Zofia Matuszczak z Gdyni.

 • Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi,że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań. Wszystkim polecam.

 • Wspaniały doktor, jeżdżę z cała rodziną do dr M. Krzemińskiego. Gdy tylko coś się dzieje "walę" do Niego jak w dym. W Słupsku lekarze potrafią dać dziecku szkolnemu tylko leki przeciwbólowe i zwolnienie z wf na pół roku oraz każą czekać, aż samo przejdzie. Zarówno prywatnie jak i państwowo. Jak spuchła ręka w gipsie "wielki pan doktor" z Tuwima kazał się nie pieścić. To dr Krzemiński ratuje nas z każdej opresji. Dobrze, że Pan jest Doktorze.

 • wiele lat leczenia w gabinecie prywatnym , niby zapisywania kolejce , pisanie podań na kolorowych kartkach .... obiecywania tylko po to aby przy kolejnej wizycie okazało się , ze kolejka wyczekiwania jest dluższa niż poprzednio.... a zapewnianie, ze zadzwoni, gdy tylko zmieni się miejsce było tak na prawdę odebraniem nadziei !
  Jestem już po operacji w zupełnie innym szpitalu od pół roku tylko dlatego, ze na swej drodze spotkałam ludzi aniołów........ a ten człowiek do tej pory nie zadzwonił ani nie odpowiedział na moje pismo ! odradzam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • wspaniały człowiek i specjalista uratował minie przed dalszą amputacją zalecił badania irtg postawił prawidłową diagnoze i juz jestem po zabiegu jest wszystko ok jest specem w swoim fachu.dziękuje

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

729

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.