www.osteomedis.pl Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym. W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się jedynie… więcej

Adresy i cenniki usług

Pytania pacjentów (18)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Około 4 tygodni temu pojawił się u mnie problem w postaci wrażenia piasku / chrzęstu kości w okolicy potylicy podczas ruszania głową w prawo / lewo. RTG odcinka szyjnego wykazało "odprostowanie lordozy szyjnej". W zasadzie nie mam żadnych innych objawów - może czasem bardzo delikatny ucisk… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Kańkowski

  Proszę udać się do osteopaty lub terapeuty manualnego pamiętając o zabraniu dokumentacji medycznej. Terapeuta przeprowadzi diagnozę, popracuje z problemem i wtedy odpowie na pytania co ćwiczyć a czego… Więcej

 • Witam, chciałam zapytać czy zajmuje się też Pan rozejsciem mięśni prostych brzucha? Jestem dwa tygodnie po porodzie cesarskim cięciem i chciałabym skonsultować swój przypadek. Pozdrawiam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Kańkowski

  Witam oczywiście zajmuję się. Ale nie wiem czy to już nie za późno na konsultację. Pytanie z początku sierpnia dotarło do mnie dopiero teraz..

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.osteomedis.pl

  Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym.
  W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się jedynie na dolegliwościach bólowych lecz staram się znaleźć ich przyczynę poprzez wnikliwy wywiad chorobowy oraz badanie.Moja praca polega na przywracaniu równowagi w organizmie za pomocą różnych technik manipulacji kręgosłupa, powięzi, tkanek miękkich, powłok brzusznych wywodzących się z osteopatii oraz terapii manualnej.

  Specjalizuję się w :
  -urazach sportowych
  -bólach pochodzenia kręgosłupowego (rwa kulszowa, rwa barkowa, ból promieniujący do palców itp.)
  -urazach stawów obwodowych ( bark, kolano, łokieć, staw skokowy itp.)

  Uczestniczyłem w wielu kursach w tym:
  -Pięcioletnie studia osteopatii
  -Terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth
  -Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym
  -Terapii manualnej wg. Ackermana
  -PNF
  -Kinesiotaping i innych...

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Flanders International College of Osteopathy

Choroby

 • Ból kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego, rwa kulszowa, migreny,
 • ból barku, ból biodra, ból kolana

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: rehabilitacja kolana po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

  Bardzo profesjonalny rehabilitant jak i cała placówka. Po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego byłem w stanie wrócić do pracy w charakterze pilota samolotowego już po 2,5 miesiącach. Jestem bardzo zadowolony z pomocy jakiej udzielił mi pan Marek. Gorąco polecam

 • Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus

  Obecnie Pan Marek wyprowadza mnie już z trzeciej dolegliwości, przeciążenia i zapalenia tkanek wokół krętarza. Od kilku miesięcy po porodzie i osłabieniu organizmu doskwierał mi ból biodra, który stopniowo pogarszał się. Pan Marek przerwał ciąg komplikacji i "rozlewającego się" bólu, po kilku wizytach i ustalonych ćwiczeniach do wykonywania zaczęłam wreszcie chodzić na spacery bez większych obaw. Czuję dużą wdzięczność za pomoc i zaangażowanie. Dziękuje!

 • Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: naciągnięcie mięśnia grzbietowego

  Do Pana Marka Kańkowskiego zgłosiłam się drugi raz i drugi raz mnie ratuje! Doskonały specjalista, profesjonalne i bardzo serdeczne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: masaż kręgosłupa

  Do Pana Marka trafiłam z polecenia znajomego. Ból kręgosłupa, który mi towarzyszył przy każdym pochyleniu uniemożliwiał mi wykonywanie podstawowych czynności. Już po pierwszym masażu odczułam znaczną ulgę, kolejny masaż przywrócił mi całkowitą sprawność, a ja zapomniałam o bólu. Na pewno będę korzystać z masażów u Pana Marka regularalnie.

 • Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: przewlekłe bóle kręgosłupa i lewego biodra połączone ze stanami zapalnymi

  Podejście do pacjenta z uwagą i zaangażowaniem, pierwszy zabieg poprzedzony rzetelnym wywiadem na temat dolegliwości, potem działania na profesjonalnym poziomie - dobór odpowiedniej terapii, zabiegi i oczywiście pakiet ćwiczeń domowych. Już po pierwszej wizycie odczułem poprawę, przewlekły ból kręgosłupa i biodra zaczął ustępować. Po serii kilku zabiegów jest coraz lepiej. Pan Marek naprawdę pomaga. Zaczynam normalnie funkcjonować. Pan Marek to godny polecenia profesjonalista.
  Donald Klepczrek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: Ból ścięgna Achillesa

  Jestem bardzo zadowolony, bo problem ze ścięgnem Achillesa prawie zupełnie minął, a na usg kiepsko to wygladało. Dostałem zalecenia i dalej trenuje sam. Niewątpliwie wrócę do Osteomedis, gdy zajdzie potrzeba. Polecam.

  Marek Kańkowski2017-06-12

  Proszę trenować i zapraszam gdy zajdzie potrzeba:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry osteopata. Od kilku lat jestem pod opieką Pana Marka i odkąd jego cudowne ręce naprawiaja mój kręgosłup jest zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. Osoba warta polecenia. Angażuje się w 100 proc. W to co robi.

  Marek Kańkowski2017-02-04

  Dziękuję Pani Małgosiu :)

 • Bardzo sympatyczny i pomocny fizjoterapeuta :) po każdej wizycie czuję się lepiej, wreszcie znowu mogę normalnie chodzić i prowadzić samochód :)

  Marek Kańkowski2017-02-04

  :) Dziękuje

 • U pana Marka miałem do tej pory jedną wizytę, gdzie oprócz dostania ćwiczeń, które są pomocne na mój nerw błędny (z którym mam problemy) dostałem zalecenia dietetyczne do mojej choroby jakich nie uzyskałem u poprzednich lekarzy różnego rodzaju, które naprawdę pomogły. W połączeniu z zaleconymi przez doktora Kańkowskiego inhalacjami, czuję się już dużo lepiej. Jest to zatem jeden z najlepszych lekarzy jakich znam. Polecam.

  Marek Kańkowski2017-01-23

  Bardzo dziękuję za te słowa, ale do doktora jeszcze mi daleko, oj daleko :)
  Oby te objawy ustąpiły na zawsze...

 • Mam problemy z kręgosłupem od wielu lat. Rehabilituję się od ponad 10 lat przez NFZ i prywatnie w różnych placowkach. Do Marka trafiłem z polecenia. Przeszedłem przez wiele rąk rehabilitantów, ale do Marka wracam najchętniej. Marek całkowicie angażuje się w temat. To jest bardzo ważne! Nie jest bierny, jak wielu innych rehabilitantów. Naprawdę pomaga i jest 100%towo zaangażowany w temat. Przy nagłych bólach wystarczą 2-3 wizyty, aby wrócić do normalnego życia. Polecam! Sebastian Kalkowski

  Marek Kańkowski2017-01-23

  Dzięki Sebastianie :) Zdrowia życzę i wielkiej ryby, choć nie wiem czy są większe od tych, które złowiłeś...