www.osteomedis.pl Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym. W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Rozejście mięśnia prostego

  Witam serdecznie.
  Czy pomoże Pan na rozejście mięśnia prostego po ciąży? Chodzi mi o diagnozę i ewentualne ćwiczenia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Kańkowski

  Witam, zapraszam na bezpłatną konsultację. Trzeba to zobaczyć czy można z tym coś zrobić!

 • wzmożone napięcie mięśniowe

  wzmożone napięcie mięśniowe u 3 miesięcznego dziecka. Do jakiego lekarza się zgłosić i czy wiąże się to z rehabilitacją?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marek Kańkowski

  Odpowiem jeszcze na to pytanie, zgłosić się wstępnie do lekarza pediatry, który pokieruje dalej na ewentualną diagnostykę. Tak zazwyczaj wiąże się to z rehabilitacją.

Zobacz wszystkie (6) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.osteomedis.pl

  Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym.
  W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się jedynie na dolegliwościach bólowych lecz staram się znaleźć ich przyczynę poprzez wnikliwy wywiad chorobowy oraz badanie.Moja praca polega na przywracaniu równowagi w organizmie za pomocą różnych technik manipulacji kręgosłupa, powięzi, tkanek miękkich, powłok brzusznych wywodzących się z osteopatii oraz terapii manualnej.

  Specjalizuję się w :
  -urazach sportowych
  -bólach pochodzenia kręgosłupowego (rwa kulszowa, rwa barkowa, ból promieniujący do palców itp.)
  -urazach stawów obwodowych ( bark, kolano, łokieć, staw skokowy itp.)

  Uczestniczyłem w wielu kursach w tym:
  -Pięcioletnie studia osteopatii
  -Terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth
  -Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym
  -Terapii manualnej wg. Ackermana
  -PNF
  -Kinesiotaping i innych...

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Flanders International College of Osteopathy

Choroby

 • Ból kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego, rwa kulszowa, migreny,
 • ból barku, ból biodra, ból kolana

Ocena pacjentów:

21 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry osteopata. Od kilku lat jestem pod opieką Pana Marka i odkąd jego cudowne ręce naprawiaja mój kręgosłup jest zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu. Osoba warta polecenia. Angażuje się w 100 proc. W to co robi.

  Marek Kańkowski2017-02-04

  Dziękuję Pani Małgosiu :)

 • KC

  Bardzo sympatyczny i pomocny fizjoterapeuta :) po każdej wizycie czuję się lepiej, wreszcie znowu mogę normalnie chodzić i prowadzić samochód :)

  Marek Kańkowski2017-02-04

  :) Dziękuje

 • U pana Marka miałem do tej pory jedną wizytę, gdzie oprócz dostania ćwiczeń, które są pomocne na mój nerw błędny (z którym mam problemy) dostałem zalecenia dietetyczne do mojej choroby jakich nie uzyskałem u poprzednich lekarzy różnego rodzaju, które naprawdę pomogły. W połączeniu z zaleconymi przez doktora Kańkowskiego inhalacjami, czuję się już dużo lepiej. Jest to zatem jeden z najlepszych lekarzy jakich znam. Polecam.

  Marek Kańkowski2017-01-23

  Bardzo dziękuję za te słowa, ale do doktora jeszcze mi daleko, oj daleko :)
  Oby te objawy ustąpiły na zawsze...

 • Mam problemy z kręgosłupem od wielu lat. Rehabilituję się od ponad 10 lat przez NFZ i prywatnie w różnych placowkach. Do Marka trafiłem z polecenia. Przeszedłem przez wiele rąk rehabilitantów, ale do Marka wracam najchętniej. Marek całkowicie angażuje się w temat. To jest bardzo ważne! Nie jest bierny, jak wielu innych rehabilitantów. Naprawdę pomaga i jest 100%towo zaangażowany w temat. Przy nagłych bólach wystarczą 2-3 wizyty, aby wrócić do normalnego życia. Polecam! Sebastian Kalkowski

  Marek Kańkowski2017-01-23

  Dzięki Sebastianie :) Zdrowia życzę i wielkiej ryby, choć nie wiem czy są większe od tych, które złowiłeś...

 • Fajny i profesjonalny masaż. Zrobione więcej niż chciałem, bo miały być same lędźwie, a gość ustawił mi kark i łopatki. Polecam

  Marek Kańkowski2016-12-16

  Podejście holistyczne.. :) czyli osteopatia. Dziękuje.

 • Pan Marek to naprawdę doskonały fizjoterapeuta, ratował moje bolące od pracy przy biurku plecy przed ciążą, w ciąży i po ciąży, zawsze dostosowując masaż do mojego stanu. Posiada ogromną wiedzę, umiejętności i jest naprawdę fajnym człowiekiem. Najlepszą rekomendacją jest chyba to, że dba o plecy całej naszej rodziny już od dobrych kilku lat :) Gorącą polecam.

  Marek Kańkowski2016-12-16

  Piękne dzięki :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Marek to godny polecenia profesjonalista. Doswiadczenie i wiedza a takze zawsze pozytywne nastawienie do pacjenta to jego wizytówka. Znam Pana Marka od kilku lat i gdy pojawiają się problemy zdrowotne wymagające rehabilitacji zwracam się do niego. Początkowo korzystałam z zabiegów w zakresie kręgosłupa szyjnego a teraz Pan Marek pomaga mi uzyskać sprawność po urazie łokcia i operacji stopy. Efekty jego pracy są rewelacyjne. Gorąco polecam wizytę w jego przychodni.

  Marek Kańkowski2016-12-15

  Dziękuje Pani Marto :)

 • Przede wszystkim - Pan Marek każdego pacjenta traktuje z ogromną uwagą, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Trafiłam do niego przypadkiem, ignorując trochę swoje objawy. Kiedy Pan Marek mnie zobaczył, natychmiast zawiózł mnie do szpitala, ratując zdrowie tym samym. Dodam, że lekarz, u którego byłam dzień wcześniej, zignorował objawy. Rzadko widzi się tak ludzkie i pełne empatii podejście. Gdyby nie on - moje zdrowie pogorszyłoby się znacząco. Teraz odbywam u Pana Marka rehabilitację i z dnia na dzień, dzięki ciężkiej pracy mojej i jego, jest coraz lepiej. Jestem w najlepszych rękach. Bardzo polecam tego terapeutę i miejsce, w ktorym pracuje.

  Marek Kańkowski2016-12-15

  Bardzo dziękuję Pani Magdaleno :) Z racji na Pani młody wiek, lekarz zapewne nie przypuszczał,że można mieć udar również w tym wieku...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Marek jest młodym człowiekiem o dużej wiedzy zawodowej i stale się dokształcający. Na pierwszym spotkaniu przeprowadza profesjonalny wywiad a potem bada dokładnie pacjenta i dobiera odpowiednią terapię. Zmagam się z bolącym kręgosłupem w okolicy lędźwiowo-krzyżowej i bez terapii manualnej Pana Marka nie mogłabym normalnie funkcjonować. Jest w pełni zaangażowany w tym co robi ,szuka rozwiązań i próbuje różnych metod.

  Marek Kańkowski2016-12-15

  Bardzo dziękuję Pani Tereso za komentarz. Cieszę się, że zabiegi pomagają.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Marka jako profesjonalnego fizjoterapeutę. Do każdego pacjenta podchodzi rzetelnie, zapoznaje się z dokumentacją medyczną i dopiero przechodzi do czynów. Mój kręgosłup ma się o wiele lepiej i najważniejsze, że ból ustąpił. Na prawdę warto, dziękuję!

  Marek Kańkowski2016-11-22

  Dziękuję Panie Adamie !!! :)