Umów wizytę Zapytaj lekarza 329 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.osteomedis.pl Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym. W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się jedynie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: ból odci ka szyjnego i piersiowego kręgosłupa, ograniczona ruchomość szyi

  Gorąco polecam Pana Marka jako profesjonalnego osteopatę.Po kilku terapiach manualnych odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa oraz okolicy barków, ból pleców ustąpił i ruchomość szyi powróciła.Profesjonalne i bardzo serdeczne podejście do pacjenta.Patrycja Ł.

  Marek Kańkowski2018-02-26

  Bardzo dziękuję Pani Patrycjo:)

 • B
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: rehabilitacja

  Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa, nie byłam w stanie chodzić samodzielnie, po 3 tygodniowej rehabilitacji w szpitalu, zapisałam się do Pana Marka na rehabilitację. Juz po dwóch tygodniach odzyskalam wiarę w to, że znowu powrócę do pełnej sprawności. Pan Marek to osoba, która w 100% daje siebie, zmotywowal mnie do ćwiczeń (a masaze bardzo pomagaja w cwiczeniach) i teraz mija już trzy miesiące, odkąd chodzę do Pana Marka a efekty są mega zadowalające. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka jako fachowca i dobrego człowieka :) Teodora W

 • A
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: badania kliniczne

  Profesjonalna i miła kadra . Pan Marek jest wybitnym fizjioterapełtą ,jego masaże bardzo koją miejsca bólu .Wizyta bez opóźnień czasowych . Jestem w 100 procętach zadowolony . Serdecznie wszystkim polecam ten gabinet .

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: rehabilitacja po urazie

  Pan Marek to doskonały fizjoterapeuta, zajmował się moim biodrem i nogą po skomplikowanym złamaniu.Jego wiedza i umiejętności postawiły mnie na nogi,mogę normalnie funkcjonować.Polecam Pana Marka wszystkim potrzebującym profesjonalnej rehabilitacji.B.Wójcińska

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: rehabilitacja kolana po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego.

  Bardzo profesjonalny rehabilitant jak i cała placówka. Po operacji rekonstrukcji więzadła krzyżowego byłem w stanie wrócić do pracy w charakterze pilota samolotowego już po 2,5 miesiącach. Jestem bardzo zadowolony z pomocy jakiej udzielił mi pan Marek. Gorąco polecam

 • K
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji Ursus

  Obecnie Pan Marek wyprowadza mnie już z trzeciej dolegliwości, przeciążenia i zapalenia tkanek wokół krętarza. Od kilku miesięcy po porodzie i osłabieniu organizmu doskwierał mi ból biodra, który stopniowo pogarszał się. Pan Marek przerwał ciąg komplikacji i "rozlewającego się" bólu, po kilku wizytach i ustalonych ćwiczeniach do wykonywania zaczęłam wreszcie chodzić na spacery bez większych obaw. Czuję dużą wdzięczność za pomoc i zaangażowanie. Dziękuje!

 • M
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: naciągnięcie mięśnia grzbietowego

  Do Pana Marka Kańkowskiego zgłosiłam się drugi raz i drugi raz mnie ratuje! Doskonały specjalista, profesjonalne i bardzo serdeczne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: masaż kręgosłupa

  Do Pana Marka trafiłam z polecenia znajomego. Ból kręgosłupa, który mi towarzyszył przy każdym pochyleniu uniemożliwiał mi wykonywanie podstawowych czynności. Już po pierwszym masażu odczułam znaczną ulgę, kolejny masaż przywrócił mi całkowitą sprawność, a ja zapomniałam o bólu. Na pewno będę korzystać z masażów u Pana Marka regularalnie.

 • Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: przewlekłe bóle kręgosłupa i lewego biodra połączone ze stanami zapalnymi

  Podejście do pacjenta z uwagą i zaangażowaniem, pierwszy zabieg poprzedzony rzetelnym wywiadem na temat dolegliwości, potem działania na profesjonalnym poziomie - dobór odpowiedniej terapii, zabiegi i oczywiście pakiet ćwiczeń domowych. Już po pierwszej wizycie odczułem poprawę, przewlekły ból kręgosłupa i biodra zaczął ustępować. Po serii kilku zabiegów jest coraz lepiej. Pan Marek naprawdę pomaga. Zaczynam normalnie funkcjonować. Pan Marek to godny polecenia profesjonalista.
  Donald Klepczrek

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteomedis - Centrum Rehabilitacji UrsusUsługa: Ból ścięgna Achillesa

  Jestem bardzo zadowolony, bo problem ze ścięgnem Achillesa prawie zupełnie minął, a na usg kiepsko to wygladało. Dostałem zalecenia i dalej trenuje sam. Niewątpliwie wrócę do Osteomedis, gdy zajdzie potrzeba. Polecam.

  Marek Kańkowski2017-06-12

  Proszę trenować i zapraszam gdy zajdzie potrzeba:)

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.osteomedis.pl

  Jestem magistrem fizjoterapii, osteopatą, a także dyplomowanym terapeutą manualnym.
  W pracy z pacjentami zajmuję się holistycznym podejściem, nie skupiam się jedynie na dolegliwościach bólowych lecz staram się znaleźć ich przyczynę poprzez wnikliwy wywiad chorobowy oraz badanie.Moja praca polega na przywracaniu równowagi w organizmie za pomocą różnych technik manipulacji kręgosłupa, powięzi, tkanek miękkich, powłok brzusznych wywodzących się z osteopatii oraz terapii manualnej.

  Specjalizuję się w :
  -urazach sportowych
  -bólach pochodzenia kręgosłupowego (rwa kulszowa, rwa barkowa, ból promieniujący do palców itp.)
  -urazach stawów obwodowych ( bark, kolano, łokieć, staw skokowy itp.)

  Uczestniczyłem w wielu kursach w tym:
  -Pięcioletnie studia osteopatii
  -Terapii manualnej Kaltenborn-Evjenth
  -Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym
  -Terapii manualnej wg. Ackermana
  -PNF
  -Kinesiotaping i innych...

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum w Bydgoszczy
 • Flanders International College of Osteopathy

Choroby

 • Ból kręgosłupa lędźwiowego, szyjnego, rwa kulszowa, migreny,
 • ból barku, ból biodra, ból kolana