lek.

Marek Grochowski

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 201 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • NZOZ Centrum Terapii DIALOG

  Stryjeńskich 19 (wejście od ul. Moczydłowskiej), Ursynów
  02-791 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

  Usługi

  Konsultacja psychiatryczna dzeci i młodzieży - kolejna wizyta 182 zł
  Konsultacja psychiatryczna - kolejna wizyta 162 zł
  Rozpoznawanie i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych u dorosłych, młodzieży i dzieci
  Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  Wystawianie zaświadczeń lekarskich
  Konsultacja psychiatryczna dzieci i młodzieży - pierwsza wizyta 182 zł
  Konsultacja psychiatryczna - pierwsza wizyta 162 zł
  Konsultacje w przypadkach trudności w dotychczasowej terapii (lekooporność)
  Orzecznictwo psychiatryczne (konsultacje osób starających się o adopcję dziecka, pozwolenie na broń)
  Wystawianie zwolnień lekarskich zus zla (l4)

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Lekarz specjalista psychiatra, psychiatra dzieci i młodzieży. Ukończył I Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalizacja z psychiatrii dzieci i młodzieży. Praca w Zakładzie Psychiatrii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Specjalizacja z psychiatrii dorosłych. Praca w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – wieloletni ordynator całodobowego oddziału diagnostyczno – terapeutycznego, następnie ordynator Oddziału Leczenia Depresji i Zaburzeń Lękowych. Obecnie ordynator Diagnostyczno – Terapeutycznego Oddziału Dziennego w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Od 1998 r. prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską, w ramach której pracuje jako konsultant psychiatra i konsultant psychiatra dzieci i młodzieży.
  Jest autorem i współautorem wielu doniesień i prac naukowych.

  Ma uprawnienia do wystawienia recept, zaświadczeń oraz zwolnień lekarskich.

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Opinie pacjentów

 • dobry

  Lekarz postawił diagnozę już przy pierwszej wizycie. Jest otwarty, bardzo wnikliwie podchodzący do pacjenta i historii jego choroby. Polecam innym pacjentom wizytę u doktora.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr.Grochowskiego,zarówno dzieciom jak i dorosłym.Doktor słucha pacjenta.Dobrze tłumaczy działania leków.Odpowiada na każde pytanie.Jest bardzo sympatyczny.☺

 • neutralny

  Mam mieszane uczucia - siedząc w poczekalni i słysząc śmiechy i żywą rozmowę dobiegającą zza drzwi gabinetu, spodziewałam się człowieka otwartego i empatycznego. Widać doktor Grochowski wybiera sobie pacjentów, wobec których będzie otwarty i empatycznych, a wobec których suchy, milczący, prawie w ogóle nie nawiązujący kontaktu wzrokowego. Gdy człowiek przychodzi do psychiatry po pomoc, jest to wielki wysiłek psychiczny dla i tak już zmaltretowanej psyche. Oczekuje wsparcia i pomocy, a nie obsługi jak na poczcie. Ja się nie muszę podobać doktorowi, ale to doktor musi się spodobać mnie. Musi wzbudzić moje zaufanie i dać mi odczuć, że chce pomóc.

 • bardzo dobry

  Ten lekarz świetnie potrafi odciągnąć człowieka od złych myśli, swoim humorem odwraca uwagę od nieprzyjemności życia, świetnie, niezwykle trafnie dobiera leki. Polecam pacjentom, szczególnie młodzieży, z zachowaniami depresyjnymi, lękiem społecznym, myślami samobójczymi. Naprawdę Specjalista, przez duże “S”.

 • dobry

  Z uwagi na profesjonalizm lekarza, podejście do pacjenta i skuteczne leczenie polecam wszystkim, którzy mają problemy zdrowotne (depresje, lęki itp.) Jestem przekonany, że się nie zawiedziecie.

 • bardzo dobry

  Bardzo mi pomógł, polecam osobom z takimi problemami jak ja: z nerwicą, depresją, poszukującym swojej tożsamości o nieokreślonych celach życiowych. Uwaga: wizyty krótkie i konkretne! Bez zbędnego gadania. Tylko to, co naprawdę istotne.

 • bardzo dobry

  Mogę z czystym sumieniem polecić dr Grochowskiego pacjentom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, problemami ze snem, odpowiednim reagowaniem na stres. To bardzo konkretny, bezkompromisowy i skuteczny lekarz. Lubię też to, że wizyty u doktora są krótkie, rzeczowe, widać, że doktor wie o co chodzi i szybko stawia odpowiednią diagnozę.

 • bardzo dobry

  Lekarz ten wykazuje się ogromną empatią, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, zdaje się, że pozbawiony jest rutyny, co wzbudza w pacjencie niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Polecam zwłaszcza młodym pacjentom z depresją, tak jak ja.

 • bardzo dobry

  Trafiłem do doktora Grochowskiego 9 miesięcy temu. Bardzo szybko zdiagnozował rodzaj moich zaburzeń. Zastosował u mnie odpowiednie leki. Uważam, że jest bardzo kompetentnym specjalistą i polecam jego pomoc każdemu.

 • bardzo dobry

  Polecam doktora pacjentom w depresji, którzy zostali boleśnie doświadczeni przez życie. Jest bardzo kompetentny w swojej dziedzinie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni