dr n. med.

Marek Ćwirko

Okulista

Poproś o kalendarz wizyt

Ekspert w dziedzinie jaskry, zabiegów laserowych i chirurgii refrakcyjnej. Klinicysta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, po stażach szkoleniowych ... więcej

Adresy i cenniki

 • 237
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ekspert w dziedzinie jaskry, zabiegów laserowych i chirurgii refrakcyjnej.

  Klinicysta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie chirurgii refrakcyjnej, po stażach szkoleniowych m.in. w Anglii, Niemczech, Belgii, Holandii i Szwajcarii.
  Dr nauk medycznych (od 2000 r.), specjalista chorób oczu (od 2000 r.). W latach 1994-2001 był asystentem i adiunktem Kliniki Okulistycznej Akademii Medycznej we Wrocławiu. W latach 2001-2002 pełnił funkcję kierownika OOK Spektrum. Odbył liczne szkolenia i staże naukowe, m.in. z zakresu okulistyki ogólnej w: Windsorze (Wielka Brytania), Atenach (Grecja), Mediolanie (Włochy), Budapeszcie (Węgry), Amsterdamie (Holandia); z zakresu chirurgii refrakcyjnej w: Antwerpii (Belgia), Ahaus (Niemcy), Kleinostheim (Niemcy); z zakresu jaskry w: Pradze (Czechy), Lugano (Szwajcaria), Bazylei (Szwajcaria), Würzburgu (Niemcy) Londynie (Wielka Brytania); z zakresu leczenia AMD (terapia fotodynamiczna) w Pradze (Czechy). W OOK Spektrum zajmuje się chirurgią refrakcyjną i laseroterapią.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, prawie dwa lata temu robił mi korekcję wzroku i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam z całego serca :)

 • bardzo dobry

  Leczę sie u Pana doktora Cwirko od lat. Na najlepszy lekarz jakiego znam. Polecam. Miły serdeczny i bardzo uczciwy.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia... Raczej nie mam dobrego zdania o lekarzach, ale Pan Doktor na to zasłużył. Miły, zawsze uśmiechnięty, chętnie służy pomocą... Odbiera telefony komórkowe i bez najmniejszego problemu udziela porad. Jestem dwa miesiące po lasiku, jest coraz lepiej :) Z czystym sumieniem polecam i oby takich lekarzy przybywało!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,
  o przyjemnym usposobieniu. uczciwy, nie naciągający pacjenta na niepotrzebne badania / zabiegi

 • bardzo dobry

  Celowo nie pisałam swojej oceny prędzej , ponieważ chciałam być w stu procentach pewna swojej opinii. Minęło już ponad pół roku od laserowej korekcji wzroku. Pan Marek wyleczył moją wadę wzroku bliską 7D i mega astygmatyzm. Moim zdaniem jest mistrzem w swojej dziedzinie. Przed operacją dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie ona polegała i jakie są możliwe powikłania. Podczas laserowe korekcji informował mnie co w danej chwili robi i czego mogę się spodziewać.
  Poza tym jest przemiłym człowiekiem,bardzo kulturalnym i kompetentnym. Jeszce nigdy nie spotkałam się z tak wysokiej klasy specjalistą Gdybym chciała opisać wszystkie jego zalety pewnie zabrakłoby mi miejsca.
  Polecam wizytę u Pana doktora każdemu kto ma problemy ze wzrokiem i chce odmienić swoje życie:)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i życzliwy człowiek potrafił zostać po godzinach w pracy tylko dla mnie żeby skonsultować mój przypadek moja choroba należy do rzadkości dzięki niemu zostałam tak szybko zdiagnozowana Pan doktor widzi to czego inni okuliści niestety nie jest świetnym fachowcem i naprawdę bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem mam zaufanie tylko do Niego

 • bardzo dobry

  Leczę się u pana doktora 12 lat j polecam go jako bardzo dobrego specjalistę od jaskry jest kulturalny życzliwie i obszenie odpowiada na zadane mu pytania .Jak iałam probllem z oczami to dzwoniłam do ośrodka i lekarz rozmawial ze mną osobiście i i kierował co mam dalej robić nie okazywał zniecierpliwienia w trakcie rozmowy ..Polecam.

 • bardzo dobry

  Kulturalny, miły, kompetentny. Przemyślana terapia, można o wszystko spytać, podyskutować, potrafi uspokoić pacjenta. Super lekarz i człowiek, daje poczucie bezpieczeństwa.

 • bardzo dobry

  Dwa razy p. Ćwirko laserowo zabezpieczał mi oko i za każdym razem po kontroli moja pani okulista była zachwycona "robotą" pana doktora. Po pierwszym zabiegu uprzedził mnie, że prawdopodobnie jeszcze raz będę musiała mieć zabieg laserowy i sprawdziło się. "Zacerował" tak dokładnie mi przetarcia, że nie mam już kłopotów ze wzrokiem. W/g okulisty prowadzącego, p. Ćwirko powinien przepisać mi krople do oczu, jakie stosuje się po zabiegu laserowym.

 • dobry

  Bardzo dobry specjalista. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Ocena dobra (a nie bardzo dobra) tylko ze względu na to, że Pan doktor nie poinformował mnie o komplikacjach po zabiegu, które niestety miałam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online