Lek.

Marek Cichoński

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Super lekarz, kompetentny, u córki dwukrotnie wyleczył skręconą kostkę, bardzo dobre ćwiczenia rehabilitacyjne jak również niezwykła osobowość i miłe podejście do pacjenta :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Super lekarz, kompetentny, u córki dwukrotnie wyleczył skręconą kostkę, bardzo dobre ćwiczenia rehabilitacyjne jak również niezwykła osobowość i miłe podejście do pacjenta :)

  • P

   Może i miły i sympatyczny w obyciu, ale żaden z niego specjalista!!!! Jak można było przeoczyć wykonując badania (w tym USG), że 13 letni chłopiec uskarżając się na ból kości udowej cierpi na bardzo poważne schorzenie jakim jest młodzieńcze złuszczenie kości!!! Wystarczyło zlecić wykonanie zdjęcia RTG bioder i sprawa byłaby jasna!!! O ironio...pracownia RTG znajduje się w tym samym budynku!!! Pan pseudo - lekarz nakazał zakupić wkładki ortopedyczne do obuwia i ćwiczyć bolącą nogę!!! Lekarze ze szpitala w Przemyślu i Rzeszowie złapali się za głowę jak można było to przeoczyć!!! Ale też nie chcieli dalej komentować z wiadomych względów...chora i bezsensowna solidarność zawodowa, nic więcej!

   lek. Marek Cichoński2015-07-09

   Nie uważam się za najmądrzejszego lekarza, ale zawsze staram się pomagać pacjentom i robić to najlepiej jak potrafię. Pani, która przez 3 miesiące bagatelizuje dolegliwości bólowe dziecka, a później po zbadaniu kolan (dziecko miało skierowanie na bóle kolan) i próbie umówienia na rtg miednicy stwierdziła, że nie ma czasu jeździć z dzieckiem wielokrotnie i musi mieć rtg wykonane tego samego dnia obiecała mi, że mnie skończy jeśli nie zrobię tego zdjęcia dziś. NZOZ Ortomed jest małą poradnią, w której przyjmuję i utrzymuję samodzielnie Pracownię USG narządu ruchu, Pracownię Densytometryczną i Pracownię RTG. Pracownia RTG działa tylko na potrzeby mojej Poradni. Nie wykonujemy rtg codziennie, pacjenci umawiani są na dzień i godzinę. Wykonujemy ok. 30-40 zdjęć tygodniowo więc technik przychodzi tylko na godziny. Od czasu konieczności zakupu własnego aparatu rtg nie podpisywałem umów na zdjęcia rtg z innymi pracowniami. Podczas wizyty wykonuję USG. Skierowanie dotyczyło bólu kolan więc najpierw musiałem zbadać stawy kolanowe. Badając, po przyłożeniu sondy do stawów biodrowych stwierdziłem nieregularny zarys głów kości udowych. Żeby zróżnicować czy jest to jałowa martwica głowy kości udowej czy młodzieńcze złuszczenie kości udowej ( obie choroby przewlekłe, skrycie rozwijające się) musiałem wykonać rtg miednicy. A później wszystko potoczyło się jak wyżej. Po dwudziestu kilku latach pracy nie jestem jeszcze oswojony z awanturami pacjentów, więc na pytanie pielęgniarki co wpisać do historii choroby rzuciłem „wpisz co chcesz” i stąd te nieszczęsne wkładki. I jeszcze jedno: dziecko trafiło do szpitala natychmiast, bo ja powiedziałem mamie, że „chore „ jest biodro. Pozdrawiam i życzę wszystkim pacjentom mądrych i oddanych lekarzy, a wszystkim moim kolegom życzę zawsze szybkich i trafnych rozpoznań, i pacjentów ufających im i rozumiejących ich postępowanie. Zgadzam się z oceną wystawioną mi w tym rankingu, ja też oceniam się na trzy, co napisałem na wstępie. Marek Cichoński

  • A

   super lekarz,polecam go ponieważ ma bardzo dobre ,miłe podejście do dzieci,jest uprzejmy,odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby,pokazuje jakie wykonywać ćwiczenia,które przynoszą rezultaty,jeszcze raz polecam.
   Ania