mgr

Marek Aleksander Przondo

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

23 opinie +dodaj

W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru). Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W

  Oceniam bardzo pozytywnie, wszystkie zalecenia i diety dostałam dopasowane do mojego trybu życia. Miła obsługa i bardzo urozmaicona dieta, dostosowana, to mojego skromnego budżetu :)

  Agnieszka 25

  Marek Aleksander Przondo2014-03-05

  Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że nasza współpraca odpowiada Pani, a dieta faktycznie pasuje do trybu życia. W końcu to najważniejsze, żeby dieta nie była męcząca i frustrująca, ponieważ tylko wtedy może być skuteczna.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Aleksander Przondo.

 • W

  Bardzo charyzmatyczny, wykwalifikowany i przede wszystkim świetny doradca w kwestii doboru indywidualnie dostrojonej diety. Wskazał błędy dotychczasowego żywienia, jednocześnie poszerzając moje horyzonty odnośnie jakości, jak i sposobu przyrządzania potraw, tak aby przynosiły jak najwięcej korzyści oraz pozytywnie wpływały na rozwój fizyczny i psychiczny. Co najważniejsze - to nie wyklucza spożywania wszelkich przyjemności!

 • M

  Znakomity dietetyk! Nie dość, że efekty szybko widoczne, to i stosunkowo tani, a do tego wszystkiego zdaje się być bardzo sympatyczny. Polecam, bo warto. Najlepszy dietetyk z jakim miałem do czynienia (a było ich kilku).

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru).

  Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru - jestem dyplomowanym dietetykiem z prawie 10 letnim doświadczeniem. Uzyskałem tytuł magistra na Katedrze Dietetyki SGGW w Warszawie. Należę także do Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
  Podczas swojej praktyki zawodowej pracowałem zarówno w szpitalach, jak i w prywatnych poradniach i klubach fitness, co dało mi ogromne i zróżnicowane jeśli chodzi o potrzeby pacjentów doświadczenie. Poza tradycyjnym odchudzaniem lub zwiększaniem masy ciała, specjalizuję się w terapii otyłości, terapii zaburzeń odżywiania oraz cukrzycy. Od lat zajmuję się także pracą ze sportowcami.
  W mojej praktyce staram się połączyć merytoryczne podejście do problemów pacjentów z głęboką empatią i pozytywną energią, którą przekazuję podczas porad. Dodatkowo, historia mojej otyłości, anoreksji oraz wieloletnich treningów pomagają mi zrozumieć wyzwania, z którymi mierzą się moi pacjenci.

  Poza dietetyką i pracą z ludźmi, moją pasją są podróże w egzotyczne i trudno dostępne części świata. Szczególnym zachwytem darzę Azję, którą przemierzam wzdłuż i w szerz z plecakiem na plecach, kiedy tylko znajdę odrobinę wolnego czasu. Uwielbiam twórczo szaleć w kuchni, co zaowocowało prowadzeniem własnej restauracji.
  Przez ponad 10 lat trenowałem też taniec towarzyski, dzięki czemu sport na stałe wpisany jest w moje życie.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy

Edukacja

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studia drugiego stopnia - magisterskie

Nagrody i wyróżnienia

 • Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Centrum Diabetologiczne
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Klinika Gastroenterologii i Diabetologii
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Oddział Nefrologiczny
 • Dom Emeryta Wojskowego w Warszawie, Dział Żywienia
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia