mgr

Marek Aleksander Przondo

Dietetyk

18 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 342 odwiedziny w ciągu 30 dni

W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru). Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W

  Bardzo dziękuję za Pana pomoc i zrozumienie. Praca z Panem była świetna i polecam tego dietetyka każdemu! Jest mi trochę smutno, że osiągnęłam swój cel, bo spotkania z dietą na Żurawiej to była miła chwilka relaksu i czas dla mnie i tylko dla mnie. Z Pana pomocą wiem, że nie wrócę do złych nawyków! Polecam wszystkim, Pan Marek to nie tylko dietetyk, to też wspaniały człowiek.

 • Pan Marek jest inspirującym człowiekiem i świetnym specjalistą. Polecam jego porady wszystkim, bo wydaje mi się, że do każdego dotrze.

 • M

  Pan Marek to świetny specjalista. Od pierwszej wizyty czułem pełen profesjonalizm i dodatkowo dużą otwartość. To dietetyk na poziomie, ale z poczuciem humoru i luzu, bo jak sam powiedział "cukrzyca to coś, z czym da się żyć i nie powinna nas ograniczać, a przeciwnie".

 • J

  Pan Marek jest świetnym dietetykiem! Chodząca encyklopedia żywienia, świetnie zna się na swoim fachu, odchudził mnie o 10 kg. Polecam, Yanse ma chyba najlepszych dietetyków w tym mieście.

 • J

  Do Pana Marka trafiłam z cukrzycą. Konsultowało mnie wielu dietetyków, ale zawsze było coś nie tak. Pana Marka poleciła mi znajoma i to był strzał w dziesiątkę. Teraz wiem, że jestem kompleksowo prowadzona, mam dobre wyniki i stabilny cukier. Już się nie boję, że cukrzyca mnie zwycięży.

  Marek Aleksander Przondo2014-03-05

  Pani Joanno, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się z Pani wyników i jestem pewny, że dzięki Pani wytrwałości efekt naszej współpracy będzie trwały. Bo przecież z cukrzycą można normalnie żyć i nie bać się cały czas o duże wahania w poziomie cukru, czy powikłania cukrzycowe!
  Pozdrawiam bardzo serdecznie,
  Marek Aleksander Przondo.

 • W

  Oceniam bardzo pozytywnie, wszystkie zalecenia i diety dostałam dopasowane do mojego trybu życia. Miła obsługa i bardzo urozmaicona dieta, dostosowana, to mojego skromnego budżetu :)

  Agnieszka 25

  Marek Aleksander Przondo2014-03-05

  Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że nasza współpraca odpowiada Pani, a dieta faktycznie pasuje do trybu życia. W końcu to najważniejsze, żeby dieta nie była męcząca i frustrująca, ponieważ tylko wtedy może być skuteczna.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Aleksander Przondo.

 • W

  Bardzo charyzmatyczny, wykwalifikowany i przede wszystkim świetny doradca w kwestii doboru indywidualnie dostrojonej diety. Wskazał błędy dotychczasowego żywienia, jednocześnie poszerzając moje horyzonty odnośnie jakości, jak i sposobu przyrządzania potraw, tak aby przynosiły jak najwięcej korzyści oraz pozytywnie wpływały na rozwój fizyczny i psychiczny. Co najważniejsze - to nie wyklucza spożywania wszelkich przyjemności!

 • M

  Znakomity dietetyk! Nie dość, że efekty szybko widoczne, to i stosunkowo tani, a do tego wszystkiego zdaje się być bardzo sympatyczny. Polecam, bo warto. Najlepszy dietetyk z jakim miałem do czynienia (a było ich kilku).

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru).

  Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru - jestem dyplomowanym dietetykiem z prawie 10 letnim doświadczeniem. Uzyskałem tytuł magistra na Katedrze Dietetyki SGGW w Warszawie. Podczas swojej praktyki zawodowej pracowałem zarówno w szpitalach, jak i w prywatnych poradniach i klubach fitness, co dało mi ogromne i zróżnicowane jeśli chodzi o potrzeby pacjentów doświadczenie. Poza tradycyjnym odchudzaniem lub zwiększaniem masy ciała, specjalizuję się w terapii otyłości, terapii zaburzeń odżywiania oraz cukrzycy. Od lat zajmuję się także pracą ze sportowcami.
  W mojej praktyce staram się połączyć merytoryczne podejście do problemów pacjentów z głęboką empatią i pozytywną energią, którą przekazuję podczas porad. Dodatkowo, historia mojej otyłości, anoreksji oraz wieloletnich treningów pomagają mi zrozumieć wyzwania, z którymi mierzą się moi pacjenci.

  Poza dietetyką i pracą z ludźmi, moją pasją są podróże w egzotyczne i trudno dostępne części świata. Szczególnym zachwytem darzę Azję, którą przemierzam wzdłuż i w szerz z plecakiem na plecach, kiedy tylko znajdę odrobinę wolnego czasu. Uwielbiam twórczo szaleć w kuchni, co zaowocowało prowadzeniem własnej restauracji.
  Przez ponad 10 lat trenowałem też taniec towarzyski, dzięki czemu sport na stałe wpisany jest w moje życie.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy

Ukończone szkoły

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studia drugiego stopnia - magisterskie

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Centrum Diabetologiczne
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Klinika Gastroenterologii i Diabetologii
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Oddział Nefrologiczny
 • Dom Emeryta Wojskowego w Warszawie, Dział Żywienia
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia