mgr

Marek Aleksander Przondo

Dietetyk

20 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
262 odwiedziny w ciągu 30 dni

W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru). Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"

  Do Pana Marka przyszłam ze WZJG i insulinoopornością i po wycięciu tarczycy. Pomógł mi stanąć na nogi i zapanować nad jedzeniem. Bardzo polecam bo to prawdziwy dietetyk z wykształceniem ogromną wiedzą i bardzo dobry człowiek. Nawet mój endokrynolog był pod wrażeniem wiedzy. Bardzo się Pan Marek angażuje i czułam się dobrze potraktowana, bardzo osobiście i z uwagą. Nadal chodzę na wizyty kontrolne i jest to czysta przyjemność. Dziękuję.

 • K
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"Usługa: pierwsza wizyta indywidualna

  Polecam. Pan Marek ma ogromna wiedze daje wskazowki w kwesti odzywiania jest bardzo zangazowany. Wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia. Raz jeszcze polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"Usługa: dietoterapia

  bardzo rzeczowy Pan dietetyk. wszystko wyjaśni, wytłumaczy nawet tym najoporniejszym umysłom ???? dostosuje porady i diety tak,aby były one przyjemnością a nie katorgą. a poza dużą wiedza ze swojej dziedziny, którą chętnie sie dzieli,jest niesamowicie miłą i sympatyczną osobą. ????

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"

  Fantastyczna rozmowa z panem Markiem i całokształt współpracy. Osoba z dużą wiedzą, bardzo dbająca o komfort pacjenta i jego stan emocjonalny. Porady i dieta pozwalają mi normalnie funkcjonować przy zespole jelita drażliwego. Dziękuję Panu i polecam innym.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"Usługa: jelito drażliwe ibs

  Pan Marek bardzo pozytywnie zaskoczył mnie swoim podejściem. Dowiedział się wszystkiego czego mógł na temat moich chorób i wtedy tworzyliśmy zalecenia. To specjalista z ogromną wiedzą, zrozumieniem pacjenta, doświadczeniem i empatią. W gabinecie tworzy spokojną i przyjazną atmosferę. Polecam gorąco!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo merytoryczne i pomocne spotkanie z panem Markiem. W jasny sposób otrzymałam mnóstwo cennych informacji na temat swojej diety i dalszych planów jej modyfikacji.Polecam!

 • P
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"

  Nie myślałam że wizyta u dietyka może tak wyglądać.Pan Marek jest ciepłym serdecznym, człowiekiem jest gruntownie przygotowanym merytorycznie.Relacja jest partnerska miałam poczucie zrozumienia, akcpetacji.Duzo cennych wskazówek i w końcu ktoś kto nie zakazuje wszystkiego tylko mówi że wszystko można tylko w odpowiedniej ilości. Polecam wszystkim którzy szukają dietyka :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i życzliwy dietetyk, który umie wysłuchać pacjenta oraz wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania. Dzięki diecie, która była oparta na moich ulubionych produktach oraz idealnie dopasowana do mojego trybu życia czuję się znacznie lepiej i mam więcej energii! Nawet gdy zdarzały mi się spadki motywacji, to Pan Marek pomagał mi przywrócić wiarę w moje możliwości. Zdecydowanie polecam!

  Marek Aleksander Przondo2017-10-30

  Dziękuję bardzo serdecznie! :) Cieszę się, że zaufała Pani moim zaleceniom i dietoterapia przyniosła wspaniałe rezultaty.
  Pozdrawiam dietetycznie i trzymam kciuki za utrzymanie efektów na bardzo dłuuugie lata!

 • A
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"

  Pan Marek pomógł mi z dietą na mocne treningi. Dzięki niemu podczas ćwiczeń osiągam lepsze rezultaty i mam więcej siły. Bardzo wyrozumiały dla pacjenta. Cenowo jest bardzo dobrze i wreszcie trafiłem na dietetyka, który mi pomógł. Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Marka!

  Marek Aleksander Przondo2017-10-11

  Dzień dobry,
  chociaż nie przedstawił się Pan w opisie, podejrzewam od kogo może być ta opinia. ;)
  Bardzo się cieszę, że wspólnymi siłami udało nam się wypracować korzystne dla Pana rozwiązania! Dziękuję pięknie za pozytywną opinię.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w następnych zawodach,
  Marek Aleksander Przondo

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia "dietetyczny.guru"Usługa: analiza składu ciała

  Polecam Pana Marka wszystkim osobom, które chcą zacząć się odpowiednio odżywiać. Moim problemem jest niedoczynność tarczycy oraz hashimoto. Pan Marek ułożył dla mnie dietę dzięki której nie odczuwałam skutków choroby. Dzięki diecie czułam się wypoczęta, wyspana oraz zdrowa, a co najważniejsze zrzuciłam parę zbędnych kilogramów :) najbardziej na wizytach podobało mi się to, że czułam się tam jakbym rozmawiała ze swoim przyjacielem oraz to, że Pan Marek podchodził do wizyty bardzo indywidualnie ;)

  Marek Aleksander Przondo2017-10-11

  Pani Karolino,
  bardzo dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie.
  Mam nadzieję, że wypracowane zmiany zostaną z Panią na długo i pozwolą cieszyć się lepszym zdrowiem i samopoczuciem! :)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Marek Aleksander Przondo

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu umówienia wizyty poza kalendarzem proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (marek@dietetyczny.guru).

  Po pierwsze i - co najważniejsze ze względu na moją pracę w Poradni dietetyczny.guru - jestem dyplomowanym dietetykiem z prawie 10 letnim doświadczeniem. Uzyskałem tytuł magistra na Katedrze Dietetyki SGGW w Warszawie. Należę także do Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
  Podczas swojej praktyki zawodowej pracowałem zarówno w szpitalach, jak i w prywatnych poradniach i klubach fitness, co dało mi ogromne i zróżnicowane jeśli chodzi o potrzeby pacjentów doświadczenie. Poza tradycyjnym odchudzaniem lub zwiększaniem masy ciała, specjalizuję się w terapii otyłości, terapii zaburzeń odżywiania oraz cukrzycy. Od lat zajmuję się także pracą ze sportowcami.
  W mojej praktyce staram się połączyć merytoryczne podejście do problemów pacjentów z głęboką empatią i pozytywną energią, którą przekazuję podczas porad. Dodatkowo, historia mojej otyłości, anoreksji oraz wieloletnich treningów pomagają mi zrozumieć wyzwania, z którymi mierzą się moi pacjenci.

  Poza dietetyką i pracą z ludźmi, moją pasją są podróże w egzotyczne i trudno dostępne części świata. Szczególnym zachwytem darzę Azję, którą przemierzam wzdłuż i w szerz z plecakiem na plecach, kiedy tylko znajdę odrobinę wolnego czasu. Uwielbiam twórczo szaleć w kuchni, co zaowocowało prowadzeniem własnej restauracji.
  Przez ponad 10 lat trenowałem też taniec towarzyski, dzięki czemu sport na stałe wpisany jest w moje życie.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk sportowy

Ukończone szkoły

 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studia drugiego stopnia - magisterskie

Nagrody i wyróżnienia

 • Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Centrum Diabetologiczne
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Klinika Gastroenterologii i Diabetologii
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Oddział Nefrologiczny
 • Dom Emeryta Wojskowego w Warszawie, Dział Żywienia
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia