Adres

plac Hirszfelda 1, Stare Miasto , Wrocław
Klinika medyczna Na Grobli

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
71 773.....

Brak informacji o usługach i ich cenach
Dąbrowskiego 44, Krzyki , Wrocław
InviMed Wrocław

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Róży Wiatrów 10, Krzyki , Wrocław
Klinika Wiatroszak - ESTmedica

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław niepłodność

The doctor is extremely experienced very helpful and empathetic. Thanks to his care and professionalism we have finally become a parents after 7 years of infertility and treatment in reproductive clinics.
The doctor gives clear instructions, deeply analyses the problem. There took just several months to solve our problem!
I can definitely recommend p. Trzeciak for people who struggling to have baby.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław

Najlepszy! Przeszlismy przez kliku lekarzy ale to dzięki fachowemu i konkretnemu podejsciu doktora jesteśmy rodzicami 3,5 latka. Cudowny, cierpliwy, życzliwy i zawsze usmiechniety człowiek, który potrafi zarazić optymizmem. W naszym przypadku był większym optymistą niż my sami. Panie Doktorze wszystkiego dobrego i dużo siły do dalszej pracy!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław diagnostyka niepłodności

Doktorze dziękujęmy. Bardzo kompetentny i budzący zaufanie lekarz. Podczas każdej wizyty otrzymywaliśmy odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania. Lekarz który zaraża optymizmem. Wspólnie udało nam się osiągnąć upragniony cel. W dość szybkim czasie ponieważ doktor nie traci czasu i nie naciąga na kasę. Jeszcze raz dziękujemy. Polecam z całego serca


I
Użytkownik zweryfikowany

Meliśmy z mężem ogromne szczęście, że trafiliśmy do doktora Trzeciaka. Dzięki niemu, po latach starań, jesteśmy rodzicami wspaniałego 2-latka a teraz - również dzięki jego pomocy - spodziewamy się kolejnego syna (24 tc). Doktor to bardzo miły, sympatyczny lekarz ale przede wszystkim bardzo dobry specjalista, który profesjonalnie podchodzi to każdego problemu. Na każde pytanie odpowie bez "owijania w bawełnę", cierpliwie słucha i wytłumaczy. Nigdy nie wyszliśmy z gabinetu z jakimś niewyjaśnionym problemem. Polecamy doktora z całego serca. Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław

bardzo dobry lekarz – pan doktor podczas kazdej wizyty wyczerpująco odpowiada na wszystkie nasze pytania, nie zbywa nas jak inni lekarze, tylko szuka przyczyny, a to dla nas bardzo wazne. Dzieki jego podejsciu mam nadzieję, że nasze starania o dziecko zakończą się sukcesem


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, bardzo sympatyczny,kontaktowy, uśmiechnięty, badzo profesjonalny, odpowiada szczegółowo na każde pytanie, wyjaśnia i pozytywnie nastawia ;) jest bardzo zaangażowany i uważny, stawia trafne diagnozy, dzięki jego pomocy po 5ciu latach starań jestem w 20 tc,dziekujęmy !!!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli badanie ginekologiczne

Wspaniały lekarz. Spokojny, taktowny, wyrozumiały i nie pośpieszający pacjentki. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. I co ważne w dzisiejszej służbie zdrowia, to moja opinia powstała po 1 przypadkowej wizycie na NFZ (USG połówkowe). Potem byłam u Pana Doktora jeszcze prywatnie też z tzw. doskoku i też zostałam bardzo miło potraktowana. Lekarz nie namawia na dodatkowe koszty, badania itp.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie schorzeń kobiecych

To znakomity lekarz!!! Zdecydowanie polecam; kompetentny, uważny, zaangażowany, taktowny, bardzo przychylny pacjentowi, otwarty na potrzeby pacjenta. Lekarz z ogromną pasją leczenia . Posiada swego rodzaju zmysł lekarski, nigdy nie spotkałam tak fachowego specjalisty. Czuje się bezpiecznie mając takiego lekarza zajmującego się moim zdrowiem. Dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: InviMed Wrocław

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz a dodatkowo z bardzo pozytywnym nastawieniem. Podczas wizyty panuje miła i przyjazna atmosfera, Pan Doktor wszystko dokładnie i cierpliwie omawia. Zaraża pozytywnym nastawieniem ze az samemu zaczyna się wierzyć że wszystko będzie ok a przecież pozytywne nastawienie to najważniejszy krok w powrocie do zdrowia. Szczerze polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz! Przeprowadzał mi usg połówkowe. Rzetelnie, rzeczowo i dokładnie opisuje każdy moment badania Usg, wydaje bardzo dobre i trafione zalecenia, do tego bardzo sympatyczny i uprzejmy. Szkoda że nie trafiłam na niego wczesniej, oraz że przyjmuje tylko prywatnie...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Certyfikaty