dr hab. n. med.

Marcin Szymański

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Przewodniczący oddziału lubelskiego Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Członek Zarządu Sekcji…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

  Przewodniczący oddziału lubelskiego Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Członek Zarządu Sekcji Otologii i Neurootologii PTORL.
  Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym chorób ucha i podstawy czaszki.

  Autor wielu prac naukowych, skryptów i tłumacz podręczników z dziedziny otolaryngologii.

  Od 2005 roku jest wykładowcą na corocznym Międzynarodowym Zaawansowanym Kursie Mikrochirurgii Ucha i Chirurgii Podstawy Czaszki w Zurichu, Szwajcaria.

  Odbył liczne staże kliniczne i kursy chirurgiczne:
  - Edynburgh, Szkocja
  - Glasgow, Szkocja
  - Wurzburg, Niemcy
  - Essen, Niemcy
  - Marburg, Niemcy
  - Bohum, Niemcy
  - Halifax, Kanada
  - Luzerna, Szwajcaria

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Profesor Szymański to Ferrari wśród otolaryngologów w naszym kraju. Jest wybitnym specjalistą. Na tę chwilę jest tylko 3 takich lekarzy w Polsce. Profesor jest rzetelnym, sympatycznym i rzeczowym specjalistą. Wykonywał u mnie operację perlaka. Rozwiał moje wszelkie wątpliwości opowiadając zarówno o możliwych negatywnych konsekwencjach jak i możliwych do uzyskania pozytywnych rezultatach. Przez poważną operacją byłem trochę spokojniejszy ponieważ posiadłem dużo wiedzy, aby moje wątpliwości i obawy były minimalne. Nie zawiodłem się. Operacja powiodła się bardzo pomyślnie. Dodatkowo Pan Profesor wszczepił mi mała protezę w uchu, dzięki której mam szansę odzyskać w jakimś procencie słuch. Sama szansa na odzyskanie słuchu to dla mnie bardzo dużo. Dokładne rezultaty będą znane po pół roku. Jestem zachwycony i bardzo dziękuję za tak fachową opiekę medyczną.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: Konsultacja otolaryngologiczna

  Bardzo miły i konkretny lekarz.Świetny specjalista,szybko trafił w problem i pomógł.Szybko umówiliśmy się na potrzebny zabieg,Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, rzetelny i konkretny lekarz. Po krótkiej rozmowie ,wystawił diagnozę i bardzo szybko umówiliśmy się na operację.Świetny specjalista.Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły, rzetelny i konkretny lekarz. Po krótkiej rozmowie ,wystawił diagnozę i bardzo szybko umówiliśmy się na operację.Świetny specjalista.Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz, bez problemowy, serdeczny, budzi zaufanie, łatwo umówiliśmy się na operację z córeczką

 • Docent pomógł mi gdy inni nie byli w stanie. Miły, bardzo uprzejmy, rzeczowy i obiektywny. Pomimo nagłego przypadku pomógł mi, przyjął na nfz bez problemów.

 • Świetny specjalista i przemiły człowiek.On jako jedyny gołym okiem odkrył u mnie perlaka z którym borykam się od 5 lat gdyż żaden inny lekarz nie potrafił ustalić co mi jest.Zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta,ponieważ do tej pory trafiałam na niezbyt miłych lekarzy(szczególnie w szpitalu Wojewódzkim na Kraśnickich-nie polecam). Teraz czekam na operację i jestem dobrej myśli.Dziękuję Panie Doktorze za wszystko.

 • PAN DOCENT JEST KONKRETNY, PROFESJONALNY I MIŁY. UDZIELA WSZELKICH INFORMACJI NAWET JEŚLI SIĘ PYTA KILKA RAZY O TO SAMO. POLECAM SERDECZNIE

 • Nie udzielił żadnej informacji, wizyta (jedyna) trwałą kilka minut, i ograniczyła się do wypisania skierowania na zabieg zasklepienia błony bębenkowej, przy czym zostałam tam wysłana na konsultacje z podejrzeniem perlaka. Doktor nie powiedział nic na temat zabiegu- przede wszystkim oczekiwałam informacji po co się taki zabieg robi - a tego zabrakło. Po za tym nie powiedział skąd zmiana w rodzaju schorzenia? Na moje pytania odpowiedział jednym słowem. Może to dlatego, że byłam w państwowej przychodni na Jaczewskiego a prywatnie buląc 150 zł za wizytę.

 • Dr Szymański jest dokładny, rzeczowy, zrozumiale dla laika wyjaśnia na czym polega schorzenie, mówiąc również i o tych złych aspektach. Jestem już po dwóch operacjach i za każdym razem byłam dokładnie informowana zarówno o oczekiwanej poprawie jak i o możliwych komplikacjach. Bez problemu nawiązał równiż kontakt z moim synkiem gorąco polecam