dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz jest dużym profesjonalistą. Wszystko dokładnie wytłumaczył, doradził co robić żeby jak najszybciej dojść do sprawności. Doradza, odpowiada na każde pytanie, uspokaja. Przy tym wszystkim skromny i pełen humoru :-)

 • bardzo dobry

  Z wielka przyjemnością wystawie opinię dr Szymańskiemu, poniewaz jest dokladnie taki, jakim lekarz być powinien. Konkretny, rzeczowy, jednoczesnie bardzo szczegółowy. Doświadczony, kompetentny, a przy tym miły, sympatyczny i otwarty na pacjenta i jego potrzeby. Indywidualne, a nie rutynowe podejscie do pacjenta i jego lecznia sprawia, że na pewno wróce jeszcze do dr Szymańskiego

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora. Dokładnie zbadał, opisał uraz i jego sposoby leczenia. Poswieca pacjentowi 100% uwagi i odpowiada na wszystkie pytania w sposób przystępny i zrozumiały

 • bardzo dobry

  Doktor jest naprawdę bardzo dobry polecam wszystkim naprawdę jest doktorem z powołania!! Ma podejście do ludzi

 • bardzo dobry

  Pan doktor cierpliwie odpowiada na każde pytanie, dokładnie omawia przyczyny dolegliwości, zalecenia.

 • dobry

  Jestem zadowolony z konsultacji, diagnozy i przypisanego leczenia urazu. Mam tylko obawy w stosunku do przypisanego leku Biofenac , w ulotce którego znalazłem przeciwwskazania i ostrzeżenia, które w pewnym stopniu mnie dotyczą.

 • bardzo dobry

  Pare dni temu byłam u doktora. Lekarz bardzo komunikatywny. Nie trzeba było od niego wyciągać żadnych informacji. Najważniejsze, że mi pomógł, przepisał odpowiednie leki i udzielił wielu cennych rad. Bardzo polecam !

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, godny polecdnia. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy sie z lekarzem tak pozytywnie nastawionym do pacjenta. Dokładne badanie, diagnoza i to co rzadko sie zdarza u lekarzy : dokładne omówiona diagnoza i wytłumaczenie krok po kroku zaleceń. Naprawdę nie jeden starszy lekarz mógłby nauczyć sie od Pana dr Szymanskigo podejścia do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,naprawdę godny polecenia. Miły, zabawny a przede wszystkim profesjonalny.Bardzo rzadko w tych czasach spotkać lekarza który z takim uśmiechem i chęcią pomocy przyjmuje pacjentów. Zbadał, postawił diagnozę i dokładnie wytłumaczył na czym polega problem, następnie krok po kroku opisywał zalecenia . Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem, oby jak najwięcej takich !!!!

 • bardzo dobry

  Dr Szymański to czwarty ortopeda do którego zgłosiłam się z nastoletnim synem - sportowcem ( ból kolan). Bardzo kompetentny, mądry, życzliwy lekarz. Naprawdę chce pomóc. Zwrócił uwagę na wiele aspektów choroby, jej sposobów leczenia. Ma super kontakt z pacjentami - nastolatkami. Syn ma w końcu swojego lekarza. Bardzo polecam!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni