dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

31 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz,naprawdę godny polecenia. Miły, zabawny a przede wszystkim profesjonalny.Bardzo rzadko w tych czasach spotkać lekarza który z takim uśmiechem i chęcią pomocy przyjmuje pacjentów. Zbadał, postawił diagnozę i dokładnie wytłumaczył na czym polega problem, następnie krok po kroku opisywał zalecenia . Nigdy nie spotkałam się z takim lekarzem, oby jak najwięcej takich !!!!

 • bardzo dobry

  Cztery dni temu byłam u pana doktora z bolącym kciukiem. Wizyta przebiegłą szybko (ale nie byle jak!), sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. P. Szymański szybko postawił trafną diagnozę, przepisał odpowiednie leki (nie faszerując mnie przy tym masą niepotrzebnej chemii) i w ciągu kilku dni palec przestał boleć. Mogę z czystym sercem polecić Pana Szymańskiego.

 • bardzo dobry

  ..sprawę załatwił fachowo i rzeczowo..nie naciaga na wydatki które w niczym nie pomogą..podzielam opinie innych klientów

 • bardzo dobry

  DR. Szymański jest tym lekarzem godnym ZAUFANIA! oby wszyscy tak podchodzili do swojej profesji!!! Polecam wszystkim ktorzy maja problemy!!! Mowiac krotko jego motto powinno brzmiec tak: RZECZY NIE MOZLIWE ROBI OD REKI ,A CUDA TROCHĘ POZNIEJ!!!

 • bardzo dobry

  oprocz fachowej porady i dokladnego badania lekarz jest zartobliwy, dowcipny. Przyjemna wizyta !!! Polecam.

 • bardzo dobry

  Niezwykle mądry i doświadczony lekarz. Doskonale zna się na tym, czym się zajmuje. Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pana doktora. Zdecydowanie polecam Pana doktora, wspaniały człowiek!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do Pana Marcina byłem wcześniej u kilku innych lekarzy.Już na pierwszej wizycie poczułem,że to właśnie ten lekarz którego szukam.Jest to lekarz który naprawdę widać że zna się i chce pomóc pacjentowi.Wytłumaczy wszystko od początku do końca ze szczegółami.Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Pare dni temu byłam u doktora. Lekarz bardzo komunikatywny. Nie trzeba było od niego wyciągać żadnych informacji. Najważniejsze, że mi pomógł, przepisał odpowiednie leki i udzielił wielu cennych rad. Bardzo polecam !

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, godny polecdnia. Jeszcze nigdy nie spotkaliśmy sie z lekarzem tak pozytywnie nastawionym do pacjenta. Dokładne badanie, diagnoza i to co rzadko sie zdarza u lekarzy : dokładne omówiona diagnoza i wytłumaczenie krok po kroku zaleceń. Naprawdę nie jeden starszy lekarz mógłby nauczyć sie od Pana dr Szymanskigo podejścia do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Dr Szymański to czwarty ortopeda do którego zgłosiłam się z nastoletnim synem - sportowcem ( ból kolan). Bardzo kompetentny, mądry, życzliwy lekarz. Naprawdę chce pomóc. Zwrócił uwagę na wiele aspektów choroby, jej sposobów leczenia. Ma super kontakt z pacjentami - nastolatkami. Syn ma w końcu swojego lekarza. Bardzo polecam!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni