dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  ..sprawę załatwił fachowo i rzeczowo..nie naciaga na wydatki które w niczym nie pomogą..podzielam opinie innych klientów

 • bardzo dobry

  DR. Szymański jest tym lekarzem godnym ZAUFANIA! oby wszyscy tak podchodzili do swojej profesji!!! Polecam wszystkim ktorzy maja problemy!!! Mowiac krotko jego motto powinno brzmiec tak: RZECZY NIE MOZLIWE ROBI OD REKI ,A CUDA TROCHĘ POZNIEJ!!!

 • bardzo dobry

  oprocz fachowej porady i dokladnego badania lekarz jest zartobliwy, dowcipny. Przyjemna wizyta !!! Polecam.

 • bardzo dobry

  Niezwykle mądry i doświadczony lekarz. Doskonale zna się na tym, czym się zajmuje. Jestem pełna podziwu dla wiedzy Pana doktora. Zdecydowanie polecam Pana doktora, wspaniały człowiek!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do Pana Marcina byłem wcześniej u kilku innych lekarzy.Już na pierwszej wizycie poczułem,że to właśnie ten lekarz którego szukam.Jest to lekarz który naprawdę widać że zna się i chce pomóc pacjentowi.Wytłumaczy wszystko od początku do końca ze szczegółami.Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Doktor bardzo dokładnie omówił w czym tkwi mój problem. Wszystkie zalecenia szczegółowo wyjaśnił i uzasadnił. Oby było więcej takich lekarzy!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec. Komunikatywny , sprawnie i szybko stawiający diagnozę. Jestem b. zadowolony z wizyty u niego

 • bardzo dobry

  Widać że lekarz z powołania. Na wizytach bardzo dokładnie opowiada (i często pokazuje na zdjęciach, np. kręgosłupa) co się dokładnie stało. Dzięki temu wiedziałem co tak naprawdę mi dolegało. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Na wizytę do doktora Szymańskiego czekałam 1 dzień. Już przy wejściu do gabinetu widać było, że to miły i sympatyczny lekarz. Po wysłuchaniu mnie doktor wytłumaczył bardzo wnikliwie w czym tkwi problem, jakie są sposoby na wyleczenie schorzenia. Nie proponował jak każdy inny ortopeda przerwy 6tyg. od sportu co dla mnie jest nie możliwe. Podzas wizyty zrobił USG tłumacząc i pokazując wszystko dokładnie. Wizyta trwała 35minut!! - Wyszłam z gabinetu i byłam w totalnym szoku, że w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać takiego lekarza. Co najważniejsze!! Cena za wizytę jest stała, nie jest uzależniona od tego czy jest to sama konsultacja czy konsultacja wraz z USG. Bardzo duży plus dla doktora i dla całej Kliniki eMKa Med :)

 • dobry

  Bardzo kontaktowy lekarz. Rozmawia spokojnie,rzeczowo wszystko wytłumaczył. Zaproponował operację i opisał jakby to wszysto wyglądało i na co trzeba być przygotowanym. Planowane 20 minut przy rejestracji jest stanowczo za krótkim czasem na wizytę.

Najbliższe terminy:

kolejne dni