dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

46 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Można omówić z nim spokojnie swój problem i czuć że słucha i stara się zrozumieć. Bardzo profesjonalnie a jednocześnie w zrozumiały sposób tłumaczy co się stało i jak z kontuzji będziemy wychodzić. Wrócę na pewno.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz, jasno i klarownie wyjaśnił diagnoze i zaproponował metodę postępowania...polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Marcin Szymański jest bardzo profesjonalny, dokładnie przedstawia opis choroby, odpowiada na wszystkie pytania, a najważniejsze że jest skuteczny!

 • Choruję ot ponad 30 lat na kręgosłup jestem po operacji i miałem kontakt z wieloma lekarzami profesorami rehabilitantami byłem w 4 sanatoriach.
  Pan doktor jest super lekarzem bardzo miły uprzejmy kulturalny inteligentny jest lekarzem z powołania polecam.
  Kazimierz G.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły, konkretny i bardzo ludzki. Z wszystkim chętnie pomoże, wszystko dokładnie sprawdzi i służy pomocą. POLECAM!

 • To była moja pierwsza wizyta u pana doktora. Pan doktor był miły, uprzejmy, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie i wyjaśniał wątpliwości.

 • Amatorsko biegam, a od dłuższego czasu zaczęło pobolewać mnie kolano. Byłem u dwóch przypadkowo wybranych ortopedów, którzy zalecili... nie biegać, to przestanie boleć. Na to sam wpadłem, a przecież nie o to chodzi! Znajomy polecił mi dra Szymańskiego i jak okazało się juz na początku pierwszej wizyty, to był dobry wybór. Przede wszystkim miałem szanse być wysłuchany co do szczegółów odczuwanej przeze mnie dolegliwości. Następnie doktor przeprowadził szereg badań, dokładnie wytłumaczył na czym polega u mnie mechanizm bólu i co zamierza robić, aby go się pozbyć. Teraz wszystko z moim kolanem jest ok i wiedząc co mi było wiem jak uniknąć powtórki. Na szczęście rozwiązaniem nie jest zalecenie "najlepiej nie biegać".

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Marcin jest osobą godna polecenia. Wizyta przeprowadzona na bardzo dobrym poziomie, jeśli chce się dowiedzieć wszystkiego o swojej chorobie dokładnie tłumaczy i poświęca czas dla pacjentow. Lekarz kompleksowo bada i poważnie podchodzi do swojego zawodu. Jego wiedza i indywidualne podejście do chorego sprawiają że człowiek wychodzi z uśmiechem na twarzy i zapomniana o bólu.
  Polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zgodnie z wcześniejszą informację badanie miało być przeprowadzone łącznie z USG. Niestety badający lekarz zadecydował, że jest ono zbędne. Ze względu na nasilający się ból spowodowany groźnym upadkiem zdecydowałam się badanie powtórzyć ale w innym ośrodku. Tym razem lekarz uznał , że przeprowadzenie badania przy pomocy USG jest wręcz konieczne. Bez tego nie byłby w stanie wydać właściwej diagnozy. Pragnę nadmienić iż jestem kobietą w podeszłym wieku (88 lat) i wydaje mi się, że każdy wypadek ( jestem bardzo mocno posiniaczona i ciężko mi się poruszać) powinien być rzetelnie zdiagnozowany.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest dużym profesjonalistą. Wszystko dokładnie wytłumaczył, doradził co robić żeby jak najszybciej dojść do sprawności.
  Doradza, odpowiada na każde pytanie, uspokaja. Przy tym wszystkim skromny i pełen humoru :-)