dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 21 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy nauko... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • B

  Ten lekarz to profesjonalista i bardzo komunikatywny i przyjazny człowiek. Dokładnie tłumaczy istotę schorzenia i proponuje alternatywne nowe rozwiązania leczenia objawowego. Stara się wykonać zabieg jak najskuteczniej (punkcja wielokomorowej torbieli Bakera w RZS). Takie podejście daje pacjentowi nadzieję. Szczerze polecam tego Doktora.

 • Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Niesamowicie konkretny i pomocny lekarz. Ma czas dla pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy, dokladnie wysluchuje. Bardzo rzetelny i kompetentny. Przyznam, ze chyba jeszcze nugdy nie spotkalam takiego lekarza. Naprawdę godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Kompetentny, profesjonalny i komunikatywny lekarz.Fachowo podchodzi do tematu.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił w czym tkwi problem (pacjentem był mój nastoletni syn) .Zlecił TK nogi i szczegółowo objaśnił, co robić gdy ból się nasili. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry i miły lekarz. Jasno i precyzyjnie wyjaśnia objawy i przyczyny choroby. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, wysłuchuje i tłumaczy. Bardzo miła atmosfera.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Można omówić z nim spokojnie swój problem i czuć że słucha i stara się zrozumieć. Bardzo profesjonalnie a jednocześnie w zrozumiały sposób tłumaczy co się stało i jak z kontuzji będziemy wychodzić. Wrócę na pewno.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz, jasno i klarownie wyjaśnił diagnoze i zaproponował metodę postępowania...polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Marcin Szymański jest bardzo profesjonalny, dokładnie przedstawia opis choroby, odpowiada na wszystkie pytania, a najważniejsze że jest skuteczny!

 • Choruję ot ponad 30 lat na kręgosłup jestem po operacji i miałem kontakt z wieloma lekarzami profesorami rehabilitantami byłem w 4 sanatoriach.
  Pan doktor jest super lekarzem bardzo miły uprzejmy kulturalny inteligentny jest lekarzem z powołania polecam.
  Kazimierz G.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły, konkretny i bardzo ludzki. Z wszystkim chętnie pomoże, wszystko dokładnie sprawdzi i służy pomocą. POLECAM!

 • K

  To była moja pierwsza wizyta u pana doktora. Pan doktor był miły, uprzejmy, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie i wyjaśniał wątpliwości.