dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

70 opinii +dodaj

Umów wizytę 19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: stan zapalny mięśnia krawieckiego u syna

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Chętnie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Pan doktor zna się na rzeczy.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam.

 • D

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretne odpowiedzi. Pan doktor wyjaśnił mi,na czym polega mój uraz i jak dalej będzie przebiegało leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Konkretny, kompetentny lekarz. Szczegółowo wyjaśnia wyjaśnia przyczyny dolegliwości i rzeczowo nakreśla czynności do polepszenia sprawności.
  Bardzo sympatyczny lekarz. Gorąco polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Swietny Specjalista. Opowie o szczegolach danego problemu. Poda szeroki wachlarz mozliwosci co zrobic, jak zadzialac a przy tym dr Szymanski jest osoba niezwykle kontaktowa z duzym poczuciem humoru. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam. Doktor Szymański jest profesjonalistą-śmialo można go polecać. Miałem do czynienia z wieloma ortopedami i nietrafionymi ocenami mojego zdrowia , ale dopiero doktor Szymański podszedł do mojej sprawy profesjonalnie i dzięki jego prowadzeniu pomału dochodzę do zdrowia. 10/10

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Pan dr Szymański, jak niewielu z lekarzy poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi pacjentowi. W razie wątpliwości zawsze prosi dodatkowego specjalistę do konsultacji. Zazwyczaj powoduje to opóźnienie w wizycie, jednak warto poczekać. Polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: wizyta kontrolna po chondromolacji rzepki

  Jak najbardziej moja ocena jest adekwatna do wizyty, ponieważ dr Szymański jest bardzo romownym lekarzem, wszystko wytłumaczy jak należy. Wizyta nie trwa 10 minut i następny, tylko tyle ile potrzeba. Polecam w 100 % !!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Nie mam zastrzeżeń. Otrzymałam wiele wskazówek dotyczących codziennego życia, jak poprawić sytuację moich stawów i jak o nie dbać. To bardzo cenne, bo nie tylko zapisane leki mają w moim przypadku znacznie, ale również profilaktyka. Poza tym lekarz bardzo sympatyczny i charakterny, mogę polecić.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: kontrola pooperacyjna

  Kompetentne podejście do pacjenta , wyczerpująca informacja na temat sposobu i przebiegu leczenia, polecam

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  super kontakt z pacjentem, objaśnianie przebiegu choroby - ok, rzeczowe i konkretne udzielenie odpowiedzi na zdawane pytania przez pacjenta.