dr n. med.

Marcin Szymański

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka ul. Sienkiewicza 8Usługa: USG ścięgna Achillesa

  Do dr.Szymańskiego trafiłam z bólem zapalenia ścięgna achillesa,który to uniemożliwiał mi normalne chodzenie.2 tygodnie temu doktor wstrzyknął mi osocze bogatopłytkowe w ścięgno we Wrocławiu. Po tygodniu poczułam w końcu ulgę.Zero bólu w łydce,minimalny ból w ściegle podczas szybkiego chodzenia.Jeśli ból całkowiecie nie ustąpi i będzie mi doskwierał w najbliższych miesiącach, to na pewno jeszcze raz odwiedzę doktora.W 100% mogę polecić wizytę u tego lekarza:).Szkoda,że nie wszyscy są tak pomocni i życzliwi jak pan Marcin.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: ból kolana

  Do dra Szymańskiego wybrałem się po raz kolejny w ciągu 3 lat. Tym razem bolące kolano. Wykonał USG, diagnoza (naderwanie MCL), wytłumaczył przyczyny, zalecił leczenie.

  Doktor rzeczowo i spokojnie podchodzi do pacjenta, wytłumaczy. Ma bardzo racjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Zawsze ma czas by z pacjentem porozmawiać. Zależy mu by skutecznie pomóc, a nie by chodzić na wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: Dyskopatia

  Tak powinny wyglądać wizyty u wszystkich lekarzy. Wszystko rzeczowo i dokładnie powiedziane. Swoboda i profesjonalizm. Polecam

 • M
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: ostre bóle kręgosłupa

  Do pana Doktora trafiłam z polecenia innego ortopedy. Lekarz bardzo rzetelny ze świetnym podejściem do pacjenta! Odpowiada wyczerpująco na stawiane pytania, tłumaczy przyczyny bólu. Stara się pomóc pacjentowi. Po prawie 50min wizycie wyszłam z poczuciem, że trafiłam do właściwego lekarza. Jestem dopiero na początku drogi do powrotu do zdrowia ale jestem przekonana, że dzięki dobrze dobranej terapii przez Pana doktora Szymańskiego to się uda! :)

 • B

  Ten lekarz to profesjonalista i bardzo komunikatywny i przyjazny człowiek. Dokładnie tłumaczy istotę schorzenia i proponuje alternatywne nowe rozwiązania leczenia objawowego. Stara się wykonać zabieg jak najskuteczniej (punkcja wielokomorowej torbieli Bakera w RZS). Takie podejście daje pacjentowi nadzieję. Szczerze polecam tego Doktora.

 • Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Niesamowicie konkretny i pomocny lekarz. Ma czas dla pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy, dokladnie wysluchuje. Bardzo rzetelny i kompetentny. Przyznam, ze chyba jeszcze nugdy nie spotkalam takiego lekarza. Naprawdę godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Kompetentny, profesjonalny i komunikatywny lekarz.Fachowo podchodzi do tematu.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił w czym tkwi problem (pacjentem był mój nastoletni syn) .Zlecił TK nogi i szczegółowo objaśnił, co robić gdy ból się nasili. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry i miły lekarz. Jasno i precyzyjnie wyjaśnia objawy i przyczyny choroby. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, wysłuchuje i tłumaczy. Bardzo miła atmosfera.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Można omówić z nim spokojnie swój problem i czuć że słucha i stara się zrozumieć. Bardzo profesjonalnie a jednocześnie w zrozumiały sposób tłumaczy co się stało i jak z kontuzji będziemy wychodzić. Wrócę na pewno.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz, jasno i klarownie wyjaśnił diagnoze i zaproponował metodę postępowania...polecam