dr n. med.

Marcin Szymański

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

77 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: ból kolana

  Miło, sprawnie, rzeczowo uzyskałem informację na temat mojego stanu zdrowia oraz perspektyw i możliwości leczenia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: wypadek komunikacyjny

  Trafiłam do pana dr szukając w internecie dobrego specjalisty, kierując się opiniami wystawionymi właśnie tutaj. I muszę przyznać, że to był trafny wybór. Pan dr uważnie słucha pacjenta, dokładnie wytłumaczy, pokieruje. Godny polecenia.

 • I
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Lekarz z powołania:} lubi to co robi :) uśmiechnięty, konkretny.Wszystko wytłumaczy i pokaże na modelu :)
  Nie czeka się długo na wizytę.Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: badanie kontrolne po kolizji samochodowej

  Najlepszy ortopeda na Dolnym Śląsku. Dokładnie zbada. Wszystko wyjaśni. Poznałam go 3 lata temu po urazie kolana. Wykonal rekonstrukcje acl, pozniej kontrolnie wszystko dokladnie sprawdzal i kontrolował stan kolana. Teraz po kolizji, kolano przypomnialo o sobie. Doktor Szymański dokładnie zbadal i wyjaśnił. Przepisal odpowiednie leki i zapewnił ze będzie ok.
  Bardzo polecam!

 • A
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Bardzo dobry, cierpliwy, kompetentny lekarz. Poswieca sporo uwagi pacjentowi. Odpowiada cierpliwie na pytania. Bezstresowa wizyta. Polecam!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Doktor Szymański jest przede wszystkim nadzwyczaj sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Jest niezwykle kompetentny, słucha pacjenta i bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. A najbardziej urzekające jest to, że w przeciwieństwie do innych lekarzy ortopedów nie ogranicza wizyty do 10 -12 minut. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest niezbędne, by wyjaśnić wszystkie problemy związane z dalszym leczeniem i rehabilitacją.

 • M
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: problem z kolanami

  Doktor bardzo miły i konkretny. Dobrze i jasno tłumaczy sytuację. Doradza najlepsze rozwiązania by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji związanych z kolanami.
  Bardzo polecam

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum MedyczneUsługa: stan zapalny mięśnia krawieckiego u syna

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Chętnie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania. Pan doktor zna się na rzeczy.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam.

 • D

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretne odpowiedzi. Pan doktor wyjaśnił mi,na czym polega mój uraz i jak dalej będzie przebiegało leczenie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: eMKa MED Centrum Medyczne

  Konkretny, kompetentny lekarz. Szczegółowo wyjaśnia wyjaśnia przyczyny dolegliwości i rzeczowo nakreśla czynności do polepszenia sprawności.
  Bardzo sympatyczny lekarz. Gorąco polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyłem na Oddziale Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz na Oddziale Ratunkowym w IV Wojskowym Szpitalu we Wrocławiu, a także podczas pracy naukowej związanej z moim doktoratem. Swoją wiedzę poszerzam aktywnie uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach oraz specjalistycznych szkoleniach. Obecnie korzystając z własnych doświadczeń i dostępnej literatury fachowej, prowadzę Poradnię Maratończyka oraz Poradnię Bólów Kręgosłupa w centrum medycznym eMKaMED we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej oraz w Ząbkowicach Śląskich. W pracy zawodowej szczególnie interesuje mnie chirurgia urazowa z chirurgią artroskopową włącznie. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z moją rodziną. Moją pasją jest ogrodnictwo.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu