lek.

Marcin Skrzyniarz

Laryngolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 288 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Solidny specjalista, rzeczowo wyjaśniający problemy pacjenta; delikatnie i z atencją uwzględniający sugestie chorego; w idealny sposób przywrócił mnie do świata "słyszących"

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - WołoskaUsługa: wizyta odpłatna

  Bardzo miły lekarz. Wizyta na 11:30 w gabinecie już byłam 11:25. Szybki wywiad i odrazu wiadomo co trzeba zrobić. Szybki zabieg płukania uszu, odrazu lepiej. Na koniec krótka rozmowa. Przede wszystkim cena nie za miliony monet. Bardzo polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Powązkowska

  Lekarz byl uprzejmy i rzeczowy - profesionalny. Wizyta odbyla sie na czas. Lekarz byl zyczliwy do mnie i fachowo wyjasnil co jest przyczyna mojej dolegliwosci.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam. Lekarz po podstawowym badaniu i wywiadzie wysłał mnie na dodatkowe badanie które ujawniło problem. Lekarz bardzo spokojny miły i słucha co się do niego mówi.
  Jeszcze raz bardzo polecam.

 • Lekarz z pasją. Dobry długi wywiad. Widać że go to interesował mój stan. Chętnie odpowiadał na moje pytania i sam sporo zadawał. Merytoryczny może dlatego niektórzy w opiniach się wręcz obużają. Jak się jest konkretnym to niekiedy ludzie traktują to źle ale to ich problem. Najważniejsza jest pasja słuchanie i pytanie. To z reguły daje dobre rozwiązanie.

 • A

  Bardzo sympatyczny lekarz i uśmiechnięty lekarz. Szczegółowo omawia problem i dokładnie wyjaśnia jego przyczynę. Polecam

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  ten lekarz leczy mnie z powodu polipów od dawna, miałem iść na operacje ale dzieęki lekom i jego wsparciu czuję się dużo lepiej, kulturalny cierpliwy, życzliwy,zawsze mogę na niego liczyć, polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłem już u tego lekarza w innej poradni, zawsze jestem obsłuzony bardzo fachowo i kulturalnie, doastaję skuteczne leki z dokładnym wytłumaczeniem problemu, a przy okazji można sobie z panem doktorem uciąć miłą pogawędkę. Na pewno w razie potrzeby do niego wrócę.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta naprawdę udana. Pan doktór byl bardzo kulturalny i zaangażowany, dokładnie wypytał o wszystko, cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i dał mi lek, który szybko pomógł - w przeciwieństwie do poprzedniego zapisanego przez innego laryngolga, który potraktował mnie lekceważąco. Nie musiałem już wracać na kontrolę, choć doktór do tego zachęcał.Wysoka ocena za podejście i kompetencje.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas wizyty doktor nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia. Może wiedzę medyczną ma, ale podejście do pacjenta i sposób przyjmowania pozostawiają sporo do życzenia. Nie przeprowadza wywiadu. Pacjenta traktuje z góry, jest nietaktowany. Osobom traktujacym poważnie swoje zdrowie nie polecam.