Umów wizytę
134 odwiedziny w ciągu 30 dni

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej - w szczególności w schorzeniach kręgosłupa, kompleksu barkowego oraz stawu kolanowego. Zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania pourazowe

  Pan Marcin to wspaniały fachowiec,specjalista z powołania.Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu stawia trafne diagnozy a zabiegi przynoszą efekty.Mój problem jest złożony i dotyczy całego kręgosłupa,bioder[endoprotezy] i barków.Pan Marcin bardzo fachowo podszedł do problemu i doprowadził do poprawy mojego stanu zdrowia za co jestem mu wdzięczna. W dalszym ciągu będę kontynuować zabiegi,bo mam pewność,że jestem w dobrych rękach.Polecam !!!

 • J
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: rehabilitacja neurologiczna

  Pełen profesjonalizm i świetne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad i dobranie właściwych ćwiczeń. Pan Marcin cechuje się ogromną wiedzą i dużą cierpliwością do pacjentów. Interesuje się moim samopoczuciem po zabiegach. Polecam każdemu kto wymaga intensywnej rehabilitacji po operacji.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: badanie kręgosłupa

  Pan Marcin to niewątpliwie profesjonalista, w moim przypadku trafna diagnoza i zaproponowanie ćwiczeń, które pomogły już po 3-4 dniach. Na każde pytanie Pan Marcin odpowiadał w taki sposób zrozumiały dla laika. :) Najważniejsze, że głównym celem Pana Marcina jest pomoc pacjentowi już przy pierwszej wizycie, bez odkładania tego na kolejne wizyty. Polecam gorąco, Pan Marcin to fachowiec jakich mało.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Specjalista godny polecenia. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i umiejętności przekazania wiedzy, już na pierwszym spotkaniu udało się zdiagnozować przyczynę problemu, nakreślić plan działania i opracować ćwiczenia wzmacniające i rozciągające. Co najważniejsze, jestem pozytywnie zaskoczony faktem, że do treningów będę mógł wrócić już za kilka dni! :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Pana Marcina. Jest zaangażowany w swoją prace. Poświęcił mi całą godzine, wysłuchał, wszystko wytłumaczył oraz przeprowadził terapie manualna. Zalecil ćwiczenie takie, przy którym nie odczuwam bólu i moge je wykonywac. Na efekty trzeba bedzie oczywiscie poczekac, ale zanosi się na to, ze wszystko jest na dobrej drodze. Dodam tylko, że bywałem już u wielu fizjoterapeutów i moje wrażenia były negatywne.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: fizjoterapia

  Super fizjoterapeuta z mega dużym doświadczeniem. Wie co robi i jest bardzo skuteczny. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuje

  Marcin Skowron2018-04-05

  Pani Dominiko bardzo dziękuję za zaufanie.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: badania diagnostyczne

  Znakomite podejście do pacjenta! Z nieziemską cierpliwością Pan Marcin szukał przyczyn występujących dolegliwości bólowych (zgłosiłam się z bólem w kręgosłupie lędźwiowym). Działania były bardzo trafne - dzięki Panu Marcinowi wiem jak poradzić sobie z bólem, a przede wszystkim co robić żeby nie występował! W końcu ulga!
  Polecam Pana Marcina! Świetny specjalista!

  Marcin Skowron2018-03-28

  Pani Olu bardzo dziękuję za zaufanie.

 • G
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i Trening

  Uprawiam sport od ponad 30 lat , w tym 15 lat uprawiałem zawodowo, do tego po urodzeniu stwierdzono u mnie mała dysplazję bioder. tak więc… po wielu kontuzjach i wrodzonej wadzie moje stawy są już w średnim stanie. Ja jednak nadal chce uprawiać sport i uczyć innych, mimo bólu który jako jedyny czasem potrafi mnie przystopować.
  Byłem u kilku fizjoterapeutów, niestety bez jakiś większych rezultatów, traktowany przeważnie jak z taśmy. Marcin, jako jedyny wykazał się dużym profesjonalizmem! już przed 1 spotkaniem, przestudiował mój przypadek jak i mój specyficzny sport, na podstawie moich clipów video zastanowił się nad pracą moich stawów jak i wzorców ruchowych, podchodzi bardzo indywidualnie jak i mega kreatywnie, co spotkanie wyskakuje z nową sugestią mobilizacji przeważnie pomagającej w drodze do celu, świadczy to również o fakcie zastanawiania się nad swoimi klientami nie tylko w trakcie wizyty. Reasumując, w moim mniemaniu Fizjoterapeuta z powołania a nie z przypadku i nawet jeśli już moje problemy miną, jeśli to możliwe , to mam zamiar i tak przychodzić raz w miesiącu na konsultacje i rozluźnienie napieć w moim ciele. Szczerze Polecam. Gutek Szymański.

  Marcin Skowron2018-04-05

  Dziękuję za zaufanie, zaangażowanie w proces terapeutyczny, determinację w dążeniu do celu.

 • G
  Lokalizacja: Gabinet FIZJOFORMA Rehabilitacja i TreningUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Marcin Skowron to Kapitalny Fizjoterapeuta, cierpliwy,opanowany, ma potężny bagaż wiedzy. Bardzo skuteczny w swoich działaniach. Ma otwarty umysł a to jest bardzo ważne. Współpracuje ze sportowcami, jak i z osobami nie uprawiającymi sportu. Gorąco polecam jako trener Personalny ale też jako jego pacjent. Grzesiek Kowalski Trener Personalny.

  Marcin Skowron2018-04-05

  Grzegorz, dziękuję za zaufanie oraz zaangażowanie w terapię jaką wykazałeś jako pacjent.

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej - w szczególności w schorzeniach kręgosłupa, kompleksu barkowego oraz stawu kolanowego. Zajmuję się także fizjoterapią sportową oraz kompleksową rehabilitacją po operacjach narządu ruchu. Pracuję w Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz gabinecie Fizjoforma Rehabilitacja i Trening.

  UKOŃCZONE KURSY:
  2017 Manualne Techniki Leczenia Dyskopatii Lędźwiowej w Fazie Ostrej (Fizjokursy –Bydgoszcz)
  2017 Kolano, wypadkowa stopy i biodra (CSiR Biernat – Olsztyn)
  2017 Bark nie musi być skomplikowany (Med-Coach – Kraków)
  2017 Wprowadzenie do Terapii Manualnej wg Typaldosa Fascial Distorsion Model – (Angitia – Warszawa)
  2016 Wykorzystanie USG w fizjoterapii (Sutherland Medical Center – Warszawa)
  2016 Terapia Manualna Oparta na Dowodach naukowych wg koncepcji Plaatzmana – III etap: kręgosłup szyjny i przejście szyjno-piersiowe (Kinesio-Elite- Opole)
  2015 Terapia Manualna Oparta na Dowodach Naukowych wg Koncepcji Plaatzmana – II etap: kręgosłup lędźwiowy, stawy skroniowo-żuchwowe, stawy krzyżowo-biodrowe, punkty spustowe (Sumer – Opole)
  2014 Terapia Manualna oparta na Dowodach Naukowych wg Koncepcji Plaatzmana – I etap: kończyny (Oddział Śląski PTF – Katowice)
  2013 Opieka geriatryczna – kurs doskonalący dla fizjoterapeutów (Omnibus -Poznań)
  2012 Kręgosłup diagnostyka i elementy terapii (BMK– Wrocław)
  2012 Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego (Rehakursy -Warszawa)
  2011 Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego (Rehakursy -Warszawa)
  2007 Masaż leczniczy kurs podstawowy (Animusz – Warszawa)
  2006 Zastosowanie laserów biostymulacyjnych w rehabilitacji (Accuro –Warszawa)

  Zapraszam na konsultacje oraz terapię.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski