Lek. dent.

Marcin Rutkowski verifiedCreated with Sketch.

Chirurg szczękowy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: All dent, Legionowa 3/47, BiałystokUsługa: usuwanie ósemki

  Profesjonalne podejście. Na fotelu czułem się zaopiekowany. Wesoła atmosfera i co dla mnie ważne wysokie poczucie bezpieczeństwa. Opieka i kontrola po zabiegu w celu zmiany opatrunku. Zdecydowanie polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2009 roku Ukonczył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie szczęśliwy mąż i tato oraz miłośnik sportów, szczególnie zimowych.
   Zapraszamy wszystkich pacjentów,którzy potrzebuja pomocy z zakresu leczenia chirurgicznego oraz implantoprotetycznego w obrębie jamy ustnej, również tych którzy doznali nieprzyjemnych doświadczeń związanych z przebytym wcześniej zabiegiem.

  Choroby

  • Usuwanie zębów
  • Usuwanie ósemek
  • Resekcje zębów
  • Implanty

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: All dent, Legionowa 3/47, BiałystokUsługa: usuwanie ósemki

   Profesjonalne podejście. Na fotelu czułem się zaopiekowany. Wesoła atmosfera i co dla mnie ważne wysokie poczucie bezpieczeństwa. Opieka i kontrola po zabiegu w celu zmiany opatrunku. Zdecydowanie polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: implanty

   Byłam na konsultacji u wielu specjalistów i nawet w różnych miastach w Polsce. Pan Marcin zrobił na mnie największe wrażenie. Doceniam, że nie naciągał mnie na najdroższe produkty na rynku, ale rzetelnie tłumaczył jakich materiałów warto użyć, aby osiągnąć zadowalający efekt. Finalnie zdecydowałam się zrobić kilka implantów u Pana Marcina i jestem zadowolona. Spokojna, uśmiechnięta i bardzo sprytna osoba. Polecam

  • J
   Lokalizacja: All dent, Legionowa 3/47, BiałystokUsługa: usunięcie ósemki

   Świetny specjalista! Widać ma ogromną wiedzę, pewność w działaniu, zaangażowanie, szczegółowo wyjaśnia na czym polega zabieg oraz informuje o wszystkich następstwach dzięki czemu nie ma potem zaskoczenia i wiadomo że wszystko poszło zgodnie z planem. Pan doktor ma wspaniały kontakt z pacjentem. Sympatyczny i z poczuciem humoru. Chętnie skorzystam jeszcze raz z usług pana doktora przy drugiej ósemce :)

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problematyczna ósemka

   Usuwałam u doktora ósemkę. Nigdy nie miałam znieczulenia i bardzo się bałam. Pan doktor spokojnie wytłumaczył co po czym nastąpi i jakie są zalecenia po zabiegu . Nie spodziewałam się tak miłej i pełnej profesjonalizmu obsługi :) Szczerze polecam. Fachowiec przez duże F. Nawet nie zorientowałam się kiedy nie miałam już zęba.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Gorąco Polecam!
   Przed wizytą obawiałem się bólu podczas zabiegu. Nie raz słyszałem historie opowiedziane przez znajomych, którzy zabieg usuwania "ósemek" wykonywali u innych lekarzy, iż wiąże się to z bardzo mocnym bólem.
   Pan Marcin jest profesjonalistą! Zabieg przebiegł bezboleśnie i nie zorientowałem się kiedy miałem już usuniętego zęba.
   Uśmiech i pozytywne nastawienie cechują tego specjalistę. Lekarz z powołania, polecam ;)

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: implanty

   Kiedyś wyrywał mi dwie ósemki byłem zadowolony, zrobił to bardzo profesjonalnie, ma gościu rękę. W tamtym roku chciałem wstawić implanty znajomi polecili mi dr Rutkowskiego, trafiając do niego pierwszy raz z implantem nie wiedziałem, że to ten sam lekarz, znowu nie zwiódł. Szczerze polecam.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konieczność usunięcia tzw. zębów mądrości

   Esencja solidnosci i fachowości. Pan doktor usunął mi dwie problematyczne ósemki na jednej wizycie. Całość trwała z 20 minut, z czego 15 trwało znieczulenie. Fachowiec na najwyższym poziomie, a do tego miły i sympatyczny. Po wykonaniu zastrzyków znieczulających powiedział, że najgorsze już za nami. Rzeczywiście podczas zabiegu nie czułem wogóle bólu. Dziękuję i pozdrawiam.

  • A

   Usuwał mi ząb z przyrostem do kości. Pełny profesjonalizm. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Widać że lekarz z pasji nie dla pieniędzy.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie ósemki

   Fachowiec w 100%
   Miałam już wcześniej wyrywane ósemki. Wszystkie kończyły się opuchlizna, z jedna wylądowałam nawet na pogotowiu. Bardzo bałam się wizyty. Kolega polecił mi doktora Rutkowskiego: „bo cała rodzina u niego się leczy”. Przed oczami miałam wszystkie poprzednie komplikacje. Pan doktor szybko rozwiał moje wątpliwości. Dokładnie wszystko wytłumaczył. Zlecił badania. Jak usiadłam na fotelu to nawet nie wiem, kiedy on mi wyrwał ten ząb. Żadnych powikłań! Zero spuchnietej twarzy. Doktor jest człowiekiem z powołaniem i wiedza. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG