Lek. dent.

Marcin Rutkowski

Chirurg szczękowy

Ostatnia opinia

 • A

  Usuwał mi ząb z przyrostem do kości. Pełny profesjonalizm. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Widać że lekarz z pasji nie dla pieniędzy.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W 2009 roku Ukonczył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym.Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach w kraju i za granicą. Prywatnie szczęśliwy mąż i tato oraz miłośnik sportów, szczególnie zimowych.
   Zapraszamy wszystkich pacjentów,którzy potrzebuja pomocy z zakresu leczenia chirurgicznego oraz implantoprotetycznego w obrębie jamy ustnej, również tych którzy doznali nieprzyjemnych doświadczeń związanych z przebytym wcześniej zabiegiem.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Usuwał mi ząb z przyrostem do kości. Pełny profesjonalizm. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Widać że lekarz z pasji nie dla pieniędzy.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie ósemki

   Fachowiec w 100%
   Miałam już wcześniej wyrywane ósemki. Wszystkie kończyły się opuchlizna, z jedna wylądowałam nawet na pogotowiu. Bardzo bałam się wizyty. Kolega polecił mi doktora Rutkowskiego: „bo cała rodzina u niego się leczy”. Przed oczami miałam wszystkie poprzednie komplikacje. Pan doktor szybko rozwiał moje wątpliwości. Dokładnie wszystko wytłumaczył. Zlecił badania. Jak usiadłam na fotelu to nawet nie wiem, kiedy on mi wyrwał ten ząb. Żadnych powikłań! Zero spuchnietej twarzy. Doktor jest człowiekiem z powołaniem i wiedza. Polecam!