lek.

Marcin Paszyński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
274 odwiedziny w ciągu 30 dni

25 letnie doświadczenie jako specjalista Ortopedii i Traumatologii. Zakres leczenia - zmian zwyrodnieniowych stawów, leczenie stopy Cukrzycowej, protezoplastyka stawów, leczenie złamań… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny dr. Marcin PaszyńskiUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Byłam na kilku wizytach u Pana doktora i z każdej jestem bardzo zadowolona. Pan doktor poświęca dużo czasu pacjentom. Pacjent może naprawdę poczuć, że został rzetelnie zbadany.

 • H
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny dr. Marcin Paszyński

  Bardzo dobry specjalista z pomyslem na dlugofalowe leczenie; komunikatywny i konkretny; jestem bardzo zadowolona z wynikow leczenia i indywidualnego podejscia do pacjenta!!!

 • R

  Bardzo miły lekarz mimo tego że okazało się iż problem ty razem dotyczy nerek był w stanie powiedzieć mi mniej więcej jako ortopeda do jakich lekarzy należy się udać i jak działać by ból się zmniejszył . Serdecznie polecam .

 • E
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny dr. Marcin PaszyńskiUsługa: wada postawy

  Do Dr Paszyńskiego wybrałam się z nastoletnią córką .Naszym problemem jest skolioza .Pan dr bardzo cierpliwie wysłuchał naszych problemów z tym związanych i wyjaśnił na czym powinno polegać skorygowanie wady postawy .Jestem bardzo zadowolona z wizyt, podejscia kompleksowego do naszego problem.

 • A

  Bardzo miły, komunikatywny profesjonalny.Poświęcający dużo uwagi pacjentowi i jego dolegliwościom.Chodziłam po różnych ortopedach i dopiero dr.Paszyński mi pomógł.

 • A

  Tak pan doktor przywiązuje bardzo dużą wagę do pieniądza (swoje wizyty trzeba odbębnić). Szkoda tylko że nic w zamian i same obietnice.

 • G

  Na pierwszy rzut oka sympatyczny, bardzo elokwentny , nietstety zupełnie nie pomógl, do tego jest dla niego wazniejsza kasa niz pacjent , za wizytę miałąm zaplacic 100zł , tak mi powiedziała pani w recepcji. Pan Doktor stwierdził jednak ,ze powinnam zaplacic , 150zł. Kazał mi przyjsc na wizytę kontrolna , ale nie lubie kiedy lekarz przywiazuje tak wielką wage do pieniadza a nie jak powinien do pacjenta , zraził mnie tym i wiecej sie u niego nie pokazałam , lekarstwa ktore mi zapisał nic a nic nie pomogly , a były chyba jednymi z drozszych na rynku. Stanowczo odradzam

 • G

  endoproteza biodra założona "prywatnie" przez pana doktora na gąsiorowskich okazała się do natychmiastowej rewizji, nigdy więcej nie chcę go widzieć na oczy, a kredyt na feralny zabieg do dziś spłacam. doktor ma prześwadczenie, że jak pacjent nie płaci to nie darzy lekarza dostatecznym szacunkiem, dacie wiarę?

 • P

  wybrałem sie na prywatną wizyte do gabinetu pana Paszyńskiego z kolanem(zerwane wiezadła krzyżowe),pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne-miły,sprawiajacy wrazenie doskonałego fachowca,po pierwszej wizycie stwierdził,że operacje wykona w szpitalu w którym pracuje na NFZ!-ale dla niego 7stów!+kilka wizyt przed operacja(kazda100zł)!,w celu dokładnego przygotowania do zabiegu.a w dniu planowanej operacji stwierdził ze operacji nie będzie ponieważ mam zakażone zęby!zęby moja wina ale doktor amator dla którego liczy się jak najwięcej wyciągnąć kasy od pacjenta.zgłosiłem sie do innego szpitala i operacja odbyła się bez problemów i przepłacania.-odradzam tego lekarza

 • A

  W rozmowie bardzo miły, ujmuje swoją elokwencją, lecz kiedy przechodzimy do meritum sprawy czyli moich wyników nie wie sam jaką postawić diagnozę. Obejrzał wyniki i zasugerował !!! operację poza kolejnością za K..E!!!!. Poszedłem i...... żałowałem przez ponad rok. Dopiero wizyta u innego ortopedy doprowadziła do powtórnej operacji, Teraz jest OK.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 25 letnie doświadczenie jako specjalista Ortopedii i Traumatologii. Zakres leczenia - zmian zwyrodnieniowych stawów, leczenie stopy Cukrzycowej, protezoplastyka stawów, leczenie złamań i urazów narządu ruchu, leczenie wad postawy i skrzywień kręgosłupa, zabiegi artroskopii stawów i rekonstrukcji więzadeł, leczenia i operacji paluchów koślawych (halluksów) i palców młoteczkowatych, operacji zespołu cieśni kanału nadgarstka i przykurczów palców w Chorobie Depuytrena, zabiegi palców trzaskających, leczenie dyskopatii i bólów kręgosłupa.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu