Marcin Jędryka, ginekolog Wrocław

dr n. med. Marcin Jędryka

Ginekolog, Onkolog

63 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

adiunkt Katedry i Kliniki Onkologii Ginekologicznej AM we Wrocławiu, asystent w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby ginekologiczne
 • Nowotwory narządów rodnych

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Drobne zabiegi ginekologiczne


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


Ginekologia onkologiczna


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


Histeroskopia


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


Konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


Laparoskopia ginekologiczna


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


Operacja ginekologiczna


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl


USG piersi


Krzycka 92 BCD lok. 5, Wrocław

Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin

www.onkogin.pl

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin Inny

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Po wielu nieudanych diagnozach i wizyt u innych lekarzy, nareszcie znalazlam Doktora u ktorego kazda wizyta przebiega w milej atmosferze, bez stresu, pośpiechu. Doktor odpowiada na kazde zadane pytanie, ma ogromna wiedze i nawet te zle wiesci potrafi tak przekazać ze wychodzi sie z gabinetu pełnym nadziei. Polecam z całego serca. Znakomity specjalista.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin zły wynik cytologii CIN2

Najlepszy ginekolog u jakiego odbyłam wizytę. Kompetentny, życzliwy z wysoką wiedzą medyczną.
Odpowiedział mi na wszystkie pytania (a miałam ich dużo).
W momencie otrzymania negatywnego wyniku cytologii przeżyłam mały dramat, ponieważ nie wiedziałam co mnie czeka i czy mój stan się nie pogorszy.
Lekarz wytłumaczył mi wszystko rzetelnie i życzliwie. Doradził cały proces leczenia łącznie z zabiegiem. Sam zabieg konizacji doktor przeprowadził bezboleśnie z wsparciem bardzo miłej pielęgniarki, która trzymała mnie przez cały czas rękę ;).
Jestem obecnie rok po zabiegu i leczeniu - wszystko jest bardzo dobrze wygojone i cytologia już jest prawidłowa. Spadł mi ogromny ciężar, ponieważ myślałam, że zła cytologia to wyrok i będę miała usnięty cąły narząd. Nie rodziłam jeszcze dzieci i myślałam wtedy, że ten etap życia mnie ominię.
Mogę teraz jedynie podziękować i życzyć dalszych sukcesów w leczeniu.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin wizyta dotyczyła znacząco starszej, niepełnosprawnej osoby

Dzięki szczególnej życzliwości i empatii ze strony Pana Doktora, możliwy był szybki termin wizyty, bez konieczności wyczerpującego dla starszej niepełnosprawnej osoby oczekiwania na przyjęcie.
Wizyta przebiegała spokojnie , bez pośpiechu .
Pan Doktor dysponuje wiedzą medyczną i doświadczeniem a przy tym wielką kulturą osobistą.
Jest doskonałym fachowcem i jednocześnie potrafi bardzo dobrze komunikować się z pacjentką i jej rodziną.
Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony czas, życzliwość, przystępnie przekazane informacje medyczne, miłą atmosferę wizyty.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin endometrioza

Kilka lat temu wykryto u mnie endometrioze nie wiedziałam co to za choroba. Usunięto jeden jajnika drugi że zmiana chorobowa zostawiono i liczono farmakologiczne. Ponieważ nie miałam dobrego zdania o lekarzu który mnie operowal postanowiłam poszukać pomocy u innego lekarza. Trafiłam do dr. Jedryki pełny profesjonalizm mogłam pytać o wszystko , Pan dr. Nie spoglądal na zegarek jak robia to inni lekarze . Dwukrotnie mnie operowal jestem bardzo zadowolona i jetem pod stala opieka do dnia dzisiejszego . Kiedy rodzice chcieli sie
Dowiedzieć jak przebiegła operacja nie było najmniejszego problemu, poświęcił im tyle czasu i odpowiadał na wszystkie pytania. Takiego lekarza że świecą szukać. Polecam


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy hormonalne, prowadzenie ciąży

Do Pana Doktora trafiłam z problemami hormonalnymi (wcześniej torbiele inny lekarz leczył preparatem depo provera, przez pomyłkę dostałam 3 razy wyższą dawkę leku i na długo zatrzymała się menstruacja). Dr Jędryka pomógł wyregulować cykle, gdy już wróciły, potem prowadził 2 moje ciąże, nie mam żadnych zastrzeżeń w tym temacie, mogę z powodzeniem polecić Pana doktora.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Prywatna Praktyka OnkoGin Inny

Po pierwszej wizycie u doktora Marcina Jędryki w 2012 r. ,do którego udałam się z poważnym problemem ,byłam pewna,że wreszcie,po 20 latach wizyt u wielu różnych lekarzy ginekologów, znalazłam,,swojego lekarza,, .Pan doktor jest nie tylko wspaniałym,kompetentnym lekarzem,ale także aż wspaniałym człowiekiem,pełnym empatii,cierpliwości,zrozumienia dla bólu i strachu pacjentki ...Podczas wizyt nigdy nie czułam,że jestem tylko,,numerkiem do odfajkowania,, ,jak bywało w przypadku wizyt u innych lekarzy,pan doktor uważnie słucha i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.Perfekcyjnie wykonany przez Niego zabieg w 2012 r.,skutkuje tym,że jestem dziś zdrową ,pozbawioną strachu kobietą,kobietą ,która ma świadomość,że jest ,,w dobrych,kompetentnych rękach,, ,a to bezcenne .Mimo,iż na wizytę do pana doktora muszę jechać 100 km. ,przejechałabym i 1000 ,bo wiem,że warto ! Polecam go każdej kobiecie.


K
Użytkownik zweryfikowany

Do doktora trafiłam z polecenia ginekologa prowadzącego ciąże, z powodu nieprawidłowego wyniku cytologii. Pan doktor zrobił na mnie dobre wrażenie, przede wszystkim jako ciężarną z CIN3 uspokoił, bardzo dokładnie wytłumaczył co oznacza ten wynik i z czym to się wiąże. Badanie kolposkopowe wykonane delikatnie, bezbolesnie, podczas badania pobrany wycinek z polipa (nawet nie poczułam momentu kiedy został pobrany). Podczas badania doktor wszystko tłumaczył, co widzi i gdzie, wiec wynik znałam na bieżąco. Po badaniu szczegółowo odpowiadał na moje pytania, wszystko objaśniał, dostałam bardzo dokładny opis wyniku dla ginekologa prowadzącego ciąże z zaleceniem zgłoszenia sie na kolejne badanie po porodzie i podjęcie leczenia. Po tej wizycie, mimo ogromnych nerwów i stresu poczułam sie uspokojona mimo iż wiem co mnie czeka po rozwiązaniu ciąży. Doktor swoją fachowością zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego ginekologa onkologa, któremu bez wahania powierzyłabym moje leczenie.


Użytkownik zweryfikowany

Jesli chodzi o monitoring ciąży moze ok natomiast dr nie potrafił rozróżnić zastoju pokarmowego w piersi od nowotworu złośliwego piersi l,o którym dowiedziałam sie po roku od urodzenia dziecka karmiąc piersią.Na jednej z wizyt lekarz zapewnił mnie, ze to z pewnością nic złego, za miesiąc podczas kontroli guz był o 2 mm większy.Wówczas po biopsji diagnoza nowotwór złośliwy i poszło lawinowo do mastektomii.Czy to było wcześniej nie do wykrycia? Dzis lekarz w DCO unika kontaktu wzrokowego....nie polecam (mam dzis 39 lat)

dr n. med. Marcin Jędryka

Bardzo rzadko odpowiadam publicznie ale wpis jest nierzetelny i zmanipulowany więc nie mam wyboru. Podczas opisywanej wizyty (ponad 4 lata temu !) stwierdzona została zmiana - wobec jej niejasnego charakteru (intensywna laktacja) pacjentka dostała zalecenie zahamowania laktacji i ponownego badania - co wykonała po miesiącu - wówczas wobec jej niepokojącego obrazu (BIRADS 4) została przeze mnie pilnie wysłana do chirurga-onkologa celem biopsji, która potwierdziła raka. Nie było zatem zbagatelizowania zmiany w piersi pacjentki ani zbędnej zwłoki w dalszej diagnostyce. Pani Roczniak współczuję choroby ale wzywam do rzetelności w wyrażaniu swoich opinii. Nie unikam też kontaktu wzrokowego z nikim a jeśli chodzę ze spuszczoną głową po korytarzach DCO wracając z sali operacyjnej to z powodu zmęczenia po wielogodzinnych operacjach onkologicznych a nie z powodu p. Roczniak ...


G
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy ginekolog jakiego znam. Już kilka razy próbowałam zmienić Pana dr na innego głównie z powodu dalekich dojazdów na wizyty, ale i tak zawsze wracałam z powrotem. Więcej nie mam zamiaru próbować. Lekarz jest bardzo empatyczny, dokładny, cierpliwy i widać, że z powołania. Świetny specjalista, tak jak już wcześniej pacjentki wspominały odpowiada na każde pytania i świetnie prowadzi ciążę. Fakt, że szybko mówi, ale taki jego urok... można się przyzwyczaić ;) Przy każdym usg towarzyszy mi mąż, a doktor dokładnie mu tłumaczy wszystkie parametry na usg i pomiary dziecka oraz co w danym momencie widać na monitorze. Z czystym sumieniem polecam wszystkim paniom doktora Jędrykę


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor to lekarz jakich teraz niestety mało. Rzeczowy, bardzo delikatny, zainteresowany zdrowiem pacjentki, cierpliwy. Zdecydowanie można zapytać o wszystko, powiedzieć o swoich obawach, zadać kolejny raz to samo pytanie, nigdy niczego nie bagatelizuje. Z wizyty na wizytę mija skrępowanie, bo Pan Doktor dba o to, abyśmy się dobrze czuły w gabinecie. Osobiście jestem bardzo wdzięczna za przeprowadzenie operacji (i to laparoskopii), której inni wykonać się bali. Ja już mam swojego ginekologa i za to bardzo jestem wdzięczna :) Zdecydowanie polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

adiunkt Katedry i Kliniki Onkologii Ginekologicznej AM we Wrocławiu, asystent w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii w...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Choroby ginekologiczne
 • Nowotwory narządów rodnych

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia