Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. na praktykach klinicznych w Poznaniu w ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Rehabilitacja ortopedyczna


Poznań

Brak informacji o cenie


Rehabilitacja pourazowa


Poznań

Brak informacji o cenie


Masaż klasyczny


Poznań

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zgłosiłem się do Pana Marcina z bólem barku, który uniemożliwiał mi ruszanie ręką. Już po pierwszej wizycie odzyskałem zadowalający zakres ruchu, a co najważniejsze zmniejszył się ból. Po dokonaniu prześwietlenia otrzymałem od Pana Marcina zestaw ćwiczeń rehabilitacyjnych, mających na celu wzmocnienie ramienia i poprawę stabilizacji. Ciężka i żmudna praca przyniosła rezultaty i po zaledwie 3-4 miesiącach zapomniałem o kontuzji i zacząłem odbudowywać to co zostało zburzone moją nierozwagą. Serdecznie polecam tego Pana, ponieważ ma super podejście do pacjenta i naprawdę się nim interesuje.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Ból w stawie biodrowym

Miałam okazję wyleczyć u Pana Marcina uciążliwy ból w stawie biodrowym. Udałam się do niego na rehabilitacje i szczerze muszę przyznać, że Pan Marcin bardzo szybko i intensywnie zajął się moim bólem. Szybko zdiagnizował problem, a podczas leczenia wykonywał zdecydowane ruchy. Dzięki temu mój uporczywy ból minął :). Oceniam jego pracę na 5+, a do tego jest on cierpliwym i sympatycznym fizjoterapeutą! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mój 10 miesięczny synek od ok.4 tygodni buja się przenosząc ciężar ciała raz do przodu na ręce, a potem ku tyłowi. Myślałam, że lada moment zacznie raczkować. Ostatnio jednak synek zaczął prostować nóżki w kolanach i unosi cały tłów opierając się na dłoniach i stopach. Czy to normalne i zacznie czworakować jak będzie gotowy?
  Dodam, że synek do tej pory samodzielnie nie usiadł. Od początku bardzo dużo układałam go na brzuszku, lubi tą pozycję. Aktualnie przemieszcza się pełzając. Jest dużym dzieckiem (80-90 centyl).

  Niestety nie specjalizuje w Fizjoterapii w pediatrii. Pozdrawiam Marcin Herman.

  Marcin Herman

 • Mam 21 lat i....fibromialgię. Kazdego dnia budzę się z ogromnym bólem mięśni i zesztywniałymi stawami praktycznie całego organizmu. Ćwiczenia ani dieta nie pomagają. Odechciewa mi się żyć, bo kiedyś byłam pełną wigoru i życia dziewczyną. Czy ktoś z Państwa może mi skutecznie pomóc?

  Polecam dr Kot w Warszawie. I najważniejsze nie poddawać się. Ale zaawansowana diagnostyka krwii to podstawa.

  Marcin Herman

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. na praktykach klinicznych w Poznaniu w ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna