dr n. med.

Marcin Hańczewski

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 59 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • DZIEŃ DOBRY,
  Jestem obecnie w 8 miesiącu ciąży. W drugim trymestrze miałam wymioty, na przemian z biegunką i zatwardzeniem. Wymioty już ustąpiły. Zostało rozwolnienie i zatwardzenie. Dodam, że wyniki krwi mam ok, hemoglobinę także. Ostatnio wyszedł mi 2 razy wynik pozytywny na krew utajoną. Martwię… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Hańczewski

  Myślę, że to są typowe objawy które zdarzają się podczas ciąży, dziecko raczej nic nie "skopało". Serdecznie zapraszam na wizytę, coś więcej będę mógł powiedzieć po zbadaniu Pani. Pozdrawiam… Więcej

 • Witam panie Marcinie. Czy zylakami tez sie pan zajmuje ? Pozdrawiam. Magdalena

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Hańczewski

  tak, zajmuję się. pozdrawiam Marcin Hańczewski

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
  Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
  Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
  w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
  Staż specjalizacyjny w Oddziale Gastroenterologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
  Starszy Asystent w Oddziale Transplantologii, Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Plastycznej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Od wielu lat podnoszę także swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Bielański w Warszawie Oddział Gastroenterologii

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz chce pomóc. Szuka przyczyny schorzenia i właściwego leczenia. Bardzo kontaktowy i sympatyczny. Byłem już dwa razy i będę kolejny raz mam nadzieję że po badaniach kolejnych będzie diagnoza pełna i leczenie przyniesie poprawę .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dobry ,jestem z wizyty zadowolony .Polecam go innym .Chcę polecić go mojemu koledze i chcę ażeby wizytę złożyła moja żona.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po kilku wizytach u Dr Hańczewskiego, śmiało mogę polecić Go innym pacjentom. Niewątpliwym atutem Doktora jest w pełni profesjonalne podejście do pacjenta, na które składa się szczegółowo zebrany wywiad, niezbędne badania diagnostyczne, wnikliwa analiza, wnioski oraz opis proponowanego leczenia. Ponad to Doktor poświęca pacjentowi tyle czasu, ile faktycznie potrzeba, odpowiadając na wszelkie pytania. Poczucie komfortu dopełnia przyjazne nastawienie, otwartość, komunikatywność i pełne zaangażowanie. Ocena maxymalna ☺

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam pan doktor odprawił mnie z kwitkiem zbytnio się nie wczuł w role. Za bardzo nie był sympatyczny i co najważniejsza nie przebadał mnie co mi dolega tylko wystawił leki które kosztowały 150zł. W sumie z wizyta 300zł. Byłem zmuszony znowu skorzystać z usług innego proktologa lecz ten podszedł od razu profesjonalnie był długi wywiad i badanie (retroskopia). Kosztowało mnie to znowu 150zł plus lekarstwa.Z założenia wychodziłem że jak pójdę do (dr M.Hańczewskiego) prywatnie zostanę potraktowany poważnie. Nie polecam!!!!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły bardzo dobry lekarz potrafi rozładować napiętą atmosferę podczas badania które nie należy do przyjemności. Ponadto posiada duży zasób wiedzy z dziedziny chirurgii, gatroskopii,gastrologii itd. Jak dla mnie ok...

 • Sześć kolonoskopii w tym roku i jedna trochę bolała, dr Hańczewski dokonały specjalista i wspaniały człowiek,. podejście do pacjenta niesamowite,ale cały personel w CM HCP pracujący przy badaniach endoskopowych zasługuję na wielki szacunek dziękuję.
  pacjent z nowotworem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i kompetentny człowiek. Mimo faktu, że wizyta u takiego specjalisty jest dość stresująca to sposób w jaki pan doktor prowadzi rozmowę powoduje, że pacjent przestaje się denerwować.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam, lekarz jakich mało, profesjonalista, kieruje sie dobrem pacjenta. Pan doktor wykonywał mi kolonoskopie. Czytałem dużo na ten temat w internecie, stwierdziłem po badaniu,że nie trzeba było się tak obawiać jak pisza inni. U mnie badanie mineło bezboleśnie i szybko. Jak dla osoby kochajacej jedzenie, dzień głodówki był wiekszym wyzwaniem. Mogę śmiało stwierdzić, że badanie kolonoskopii NIE BOLI ;-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam bardzo dobry lekarz profesjonalista ,polecam bardzo zadowolony pacjent :))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny i szybko działający lekarz. Jego sposób bycia rozładowuje atmosferę i pozwala pozbyć się skrępowania. Polecam.