dr n. med.

Marcin Hańczewski

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. Od początku mojej pracy z... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam panie Marcinie. Czy zylakami tez sie pan zajmuje ? Pozdrawiam. Magdalena

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Hańczewski

  tak, zajmuję się. pozdrawiam Marcin Hańczewski

 • Choroba Crohna

  Mój 20-letni syn od 5 lat cierpi na chorobę Crohna. W przeciągu miesiąca trzykrotnie był w szpitalu z powodu nierówności. Nie wiem już co dalej robić.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Marcin Hańczewski

  Witam!
  Choroba Crohna to bardzo poważny problem, niestety muszę zobaczyć pacjenta oraz dokumentację. Zapraszam serdecznie na wizytę do mojego gabinetu.
  pozdrawiam
  Marcin Hańczewski

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
  Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
  Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
  w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
  Staż specjalizacyjny w Oddziale Gastroenterologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
  Starszy Asystent w Oddziale Transplantologii, Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Plastycznej Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
  Od wielu lat podnoszę także swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polsce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Bielański w Warszawie Oddział Gastroenterologii

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Sześć kolonoskopii w tym roku i jedna trochę bolała, dr Hańczewski dokonały specjalista i wspaniały człowiek,. podejście do pacjenta niesamowite,ale cały personel w CM HCP pracujący przy badaniach endoskopowych zasługuję na wielki szacunek dziękuję.
  pacjent z nowotworem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i kompetentny człowiek. Mimo faktu, że wizyta u takiego specjalisty jest dość stresująca to sposób w jaki pan doktor prowadzi rozmowę powoduje, że pacjent przestaje się denerwować.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam, lekarz jakich mało, profesjonalista, kieruje sie dobrem pacjenta. Pan doktor wykonywał mi kolonoskopie. Czytałem dużo na ten temat w internecie, stwierdziłem po badaniu,że nie trzeba było się tak obawiać jak pisza inni. U mnie badanie mineło bezboleśnie i szybko. Jak dla osoby kochajacej jedzenie, dzień głodówki był wiekszym wyzwaniem. Mogę śmiało stwierdzić, że badanie kolonoskopii NIE BOLI ;-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam bardzo dobry lekarz profesjonalista ,polecam bardzo zadowolony pacjent :))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny i szybko działający lekarz. Jego sposób bycia rozładowuje atmosferę i pozwala pozbyć się skrępowania. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Konkretny, miły i wizyta na luzie. Wytłumaczył ze zrozumieniem zagadnienia związane z moim stanem zdrowia. Gorąco polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty.Czy leczenie okaże się skuteczne zobaczymy.Pan doktor bardzo sympatyczny i rzeczowy.Polecam zwłaszcza nieśmiałym i skrępowanym pierwszą wizytą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz sympatyczny, i nic poza tym. Zwykłe badanie. Parę dotknięć brzucha i tyle. Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś więcej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super podejście do pacjenta,p.dr wszystko bardzo dokładnie tłumaczy jeśli chodzi o chorobę i przebieg jej leczenia.Rozumie pacjenta i jego obawy.
  Jest bardzo uprzejmy,kontaktowy i przesympatyczny.POLECAM.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz z dużą wiedzą. Cierpliwy, ludzki. Polecam zwłaszcza nieśmiałym, skrępowanym pierwszą wizytą.
  Anna