dr n. med.

Marcin Hańczewski

Chirurg, Proktolog, Gastrolog

87 opinii +dodaj

Umów wizytę 60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku. Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu. Od początku mojej pracy z... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 1996 roku.
Staż podyplomowy odbyłem w Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu.
Od początku mojej pracy zawodowej byłem związany z Centrum Medycznym HCP
w Poznaniu gdzie pracowałem na stanowisku młodszego asystenta, a po uzyskaniu tytułu specjalisty chirurgii ogólnej na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej. W 2012 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych z medycyny. Od 2006 roku jestem kierownikiem Pracowni Endoskopowej w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Staż specjalizacyjny w Oddziale Gastroenterologicznym Szpitala Bielańskiego w Warszawie.
Od wielu lat podnoszę także swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo kursach doszkalających oraz w konferencjach naukowych w Polce, Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Witam. Jestem po pierwszej wizycie i opinie które czytałam wcześniej pokryły się z moimi odczuciami. Pan doktor był bardzo miły, nie czuło się skrępowania, rzeczowo, pan doktor zadawał dużo pytań by zdobyć jak najwięcej informacji, nie było żadnego pośpiechu, bardzo delikatny podczas badania. Jestem już umówiona na kolejną wizytę. Polecam doktora

 • bardzo dobry

  Lekarz rewelacyjny. Polecam wszystkim. Sympatycznie, bezstresowo i profesjonalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Jestem pod ogromnym wrażeniem, doktor jest przesympatyczny, bardzo dokładnie wysłuchał z czym przyszłam i jakie są moje problemy zdrowotne. Odpowiedział mi na każde zadane pytanie. Zastosował konkretne leczenie i dokładnie opisał mi przebieg choroby i leczenia. Jeśli każdy lekarz byłby taki jak doktor Hańczewski każdy pacjent nie musiałby szukać pomocy tygodniami, miesiącami, a wizyty byłyby przyjemnością dla każdego. Sama trafiłam do doktora sugerując się opiniami, które idealnie opisują podejście do pacjenta - nie żałuję !!!. Po kilku wizytach o innych gastrologów, którzy nie potrafili mi pomóc w końcu trafiłam na lekarza, który doskonale zna się na swojej specjalizacji. Jak szukasz dobrego gastrologa nie zastanawiaj się, nie będziesz żałować.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły kompetentny lekarz. Dokładnie wyjaśni i odpowie na każde pytanie pacjenta. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  bardzo kompetentny lekarz. jasno przedstawił sytuację. bardzo miły i życzliwy naprawde polecam tego lekarza

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z pierwszej wizyty. Czy leczenie okaże się skuteczne, zobaczymy po następnych wizytach. PAN DOKTOR JEST BARDZO UPRZEJMY I KONTAKTOWY. Marysia

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim zainteresowanym wizyta spelniła moje oczekiwania był to juz druki kontakt z P.Doktorem

 • bardzo dobry

  Pierwsze spotkanie - super lekarz. Zobaczymy czy z czasem się nie rozczaruje...oby nie. Super kontakt z pacjentem

 • bardzo dobry

  Od lat zmagalem sie z wzdeciami i bolami brzucha. bylem u innych lekarzy, ale konczylo sie tylko chwilowymi ulgami (o ile w ogole). Dr. Hanczewski namowil mnie na badania (gastro i kolonoskopie), ktore osobiscie wykonal. Nie dosc, ze usunieto mi polip, to wykryto przyczyne wzdec. Obecnie biore odpowiednie leki (a nie brane metoda prob i bledow jak u innych) i pierwszy raz od lat czuje duza ulge. Doktor sympatyczny i przede wszystkim bardzo konkretny. Polecam.

 • bardzo dobry

  Doktor w świetny sposób nawiązuje kontakt. Jako pacjent czułem się bardzo komfortowo. Jasno przedstawił mój problem, możliwe rozwiązania, wskazał sposób leczenia i jak należy dostosować swój tryb życia. Nie mam wątpliwości, by przyznać 5 gwiazdek. Szczerze polecam doktora.