Umów wizytę 29 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i seksuologiem. Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Przyjmuję zarówno pacjentów indywidualnych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i seksuologiem.

  Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne oraz terapię zaburzeń seksualnych. Przyjmuję zarówno pacjentów indywidualnych, jak i pary i małżeństwa.

  Zajmuję się także niesieniem wsparcia w ramach interwencji kryzysowych oraz prowadzę terapię grupową dotyczącą profilaktyki stresu i profilaktyki uzależnień.

  W swojej pracy stosuję metody terapii poznawczo-behawioralnej.

  Zapraszam.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, studia magisterskie na kierunku psychologia (Lublin, 2013)
 • Uniwersytet SWPS w Warszawie - studia podyplomowe na kierunku Seksuologia kliniczna (Warszawa, 2017)

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie Znany Lekarz - Lekarz Przyjazny Pacjentom (Warszawa, 2017)

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie (Lublin, 2009-2010)
 • Psycholog w ZOZ Medycyny Pracy SW w Rzeszowie (Rzeszów, 2014-2015)
 • Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Pruszkowie (Pruszków, 2015)
 • Psycholog w ZOZ Medycyny Pracy SW w Warszawie (Warszawa, 2016)
więcej

Certyfikaty

 • Marcin Drzewiecki, seksuolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Marcin Drzewiecki, seksuolog - Certyfikaty
 • Marcin Drzewiecki, Warszawa - Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Minęło już troche czasu wiec mogę bardziej obiektywnie ocenić tego lekarza. Pomógł mi - to chyba najlepsza rekomendacja. Poza tym naprawdę to miły człowiek, otwarty. W mgnieniu oka rozładował stres jaki towarzyszył mojej pierwszej wizycie u seksuologa.

  Marcin Drzewiecki2018-02-19

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  O panu Marcinie mogę napisać same pozytywy. Potrafi słuchać, nie ocenia, prezentuje swój punkt widzenia delikatnie stosownie do tego że temat jest delikatny. Jego styl pracy do mnie trafił.

  Marcin Drzewiecki2018-02-14

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • 1
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIAUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Marcin naprawdę wie co robi! Zaimponował mi swoja wiedzą ,naprawdę zna się na tym co robi. Umie wysłuhać,robi to z uwagą, nie pyta dwa razy o to samo, jest bardzo skoncentrowany i w profesjonalny w każdym calu, szanuje czas pacjenta.

  Marcin Drzewiecki2018-02-01

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Cieszę sie z wizyty i polecam pana Marcina. To tylko rozmowa ale moze zmienić naprawdę całe życie. Pan Marcin umie dobrze zdiagnozować przyczyny problemu, odpowiada konkretnie i na temat. Potwierdzam pozytywne opinie na jego temat.

  Marcin Drzewiecki2018-01-30

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Wizyta punktualna. Lokalizacja 10/10, dobry dojazd i dyskretne wejście do pokoju zwierzeń. Atmosfera podczas rozmowy bardzo na plus. Pan seksuolog umie rozmawiać z ludźmi. Rozmowa była łatwiejsza niż mi się wcześniej wydawało. Duża jego wiedza w tych sprawach. Ogólnie polecam.

  Marcin Drzewiecki2018-01-26

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Bardzo dobry specjalista od samego początku dobry kontakt z jego strony,trochę naprowadza pytaniami. Ogólnie trochę sie o sobie dowiedziałem,zobaczymy jakie efekty, narazie pozytyw, minęło trochę czasu od wizyty i wszystko jest na dobrej drodze

  Marcin Drzewiecki2018-01-24

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Pan Marcin to bardzo ciepły człowiek, który umie wysłuchać i wyciągnąć właściwe wnioski. Rady jakie uzyskałam od niego były bardzo pomocne i teraz widzę to nawet lepiej.

  Marcin Drzewiecki2018-01-17

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Polecam wizytę u tego seksuologa. Posiada dużą wiedzę a do tego potrafi w zrozumiały sposób dzielić się tą wiedzą z pacjentem, jest bardzo uprzejmy, rozmowa z nim wygląda jak z przyjacielem. Pozytywnym zaskoczeniem było dość dyskretne położenie gabinetu, dzięki czemu nie było konieczności czekania z innymi pacjentami przy wejściu do gabinetu.

  Marcin Drzewiecki2018-01-11

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Pan Marcin jest świetnym seksuologiem.Zrobił na mnie wrażenie swoją życzliwością, dzięki takiemu podejściu odchodzi stres, można się otworzyć i opowiadać o tych sprawach .Porady Pana Marcina też uważam za dobre, każdemu kto potrzebuje takiej konsultacji mogę polecić, naprawdę uwazam że warto!!

  Marcin Drzewiecki2018-01-04

  Dziękuję bardzo za opinię.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna i Seksuologiczna HARMONIA

  Poradnia w wielu niezależnych wynajmowanych pokojach na 2 piętrach, gabinet tego akurat specjalisty nieoznakowany. Ciężko trafić. Co do wizyty-to typowy wywiad, w której pacjent przez znaczną większość czasu odpowiada na pytania. W moim przypadku często bardzo intymne (wizyta seksuologiczna). Zastanawiałem się w trakcie czy jest sens zadawania aż tak szczegółowych intymnych pytań i to już na pierwszej wizycie. Pan Drzewiecki pytał mnie czego oczekuję- czy samej konsultacji czy terapii. Odpowiedziałem, że chciałbym skutecznych rozwiązań adekwatnych do problemu z którym przyszedłem- racjonalnej pomocy i niech o tym zadecyduje terapeuta gdyż on powinien wiedzieć jaka liczba spotkań jest potrzebna. Oczekiwałem, że będzie działał racjonalnie, da jakieś środki zaradcze już na pierwszej wizycie, które postarają się problem złagodzić. Nawet coś drobnego, aby wizyta wniosła jakąś wartość, drobną pomoc, której naprawdę potrzebowałem. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Jego zaangażowanie nie było proporcjonalne do problemu z którym przyszedłem. Dało się przy tym wyczuć obojętność oraz brak empatii z jego strony. Na pytanie czy będę mógł zejść potem do bankomatu (w gabinecie nie ma terminala a ja nie miałem gotówki) , odpowiedział, że może pan teraz iść to pana decyzja, czas i tak leci, to od pana zależy jak go pan wykorzysta. Dodam, że bankomat jest oddalony około kilometra w obie strony. Mam analityczny umysł i lubię poddawać rzeczy w wątpliwość, prosić o głębsze wyjaśnienie. Terapeutę to widocznie irytowało gdyż w pewnym momencie zarzucił mi, że się z nim kłócę. W mojej ocenie nic takiego nie miało miejsca. Pracowałem już z psychologami, zawsze to robiłem i żaden nie reagował w taki sposób. Na końcu wizyty spytał tylko obojętnie czy chcę pracować dalej czy kończymy. Przyznałem, że niestety ta wizyta praktycznie nic mi nie dała i nie mam pojęcia co będzie dalej, dlatego zapytałem jak orientacyjnie długa terapia byłaby mi potrzebna być aby mi skutecznie pomóc. Zszokowała mnie jego reakcja na to pytanie, bardzo go ono oburzyło , że wstał i mnie wyprosił z gabinetu mówiąc , że nie powinienem zadawać takich pytań terapeucie, zarzucając mi że pewnie będę potem chciał go oceniać i rozliczać. Czułem się upokorzony i zażenowany tą wizytą. Zachowanie nie godne terapeuty. Nie polecam.

  Marcin Drzewiecki2017-12-14

  Przykro mi, że odniósł Pan takie wrażenie. Szanuję Pana opinię oraz postaram się do niej rzeczowo odnieść.
  Rzeczą niezbędną do prawidłowego postawienia diagnozy i zaoferowania adekwatnej do potrzeb i możliwości pacjenta pomocy jest wywiad. Bez uzyskania podstawowych informacji, bardzo nieprofesjonalne i szkodliwe dla pacjenta byłoby udzielanie jakichkolwiek porad. Pięćdziesiąt minut, czyli czas jednej wizyty, czasem okazuje się tu niewystarczający dla wybrania i podania skutecznych rozwiązań, adekwatnych do problemu zgłaszanego przez pacjenta. Należy ponadto wziąć pod uwagę m.in właściwe określenie problemu i jego złożoność, a także dobro, komfort i motywację pacjenta. Nie bez znaczenia jest także postępowanie w myśl hipokratejskiej zasady - po pierwsze nie szkodzić.
  Nie mogę się nie odnieść do sprawy płatności, którą Pan porusza. W opisie na moim profilu w serwisie Znany Lekarz jest informacja o płatności gotówką na miejscu. O braku gotówki poinformował Pan dopiero w połowie spotkania. Wyszedł też Pan z propozycją zejścia do bankomatu w trakcie spotkania. Mając na uwadze ustalone ramy czasowe wizyty stwierdziłem, że nie byłoby korzystne dla Pana przerywanie spotkania w tym momencie, ponieważ straci Pan czas i pieniądze. Zaproponowałem zatem, by udał się Pan do bankomatu po spotkaniu i dalej kontynuowaliśmy rozmowę.
  Zaznaczył Pan, że odbywał Pan spotkania i konsultacje z innymi specjalistami, jednak nie uzyskał Pan pomocy jakiej oczekiwał. Mając to na uwadze, starałem się zaproponować inne rozwiązania, a także wytłumaczyć mechanizm działania oraz cel zaleceń, dawanych zarówno przez poprzednich specjalistów jak i przeze mnie. Zgodne z prawdą jest to, że poddał Pan wszystko w wątpliwość.
  Kończąc wizytę ponad pięć minut ponad ustalony czas spotkania naturalnie postawiłem pytanie czy chciałby Pan zapisać się na kolejny termin. Nie potrafiłem Panu podać konkretnej liczby spotkań potrzebnych dla rozwiązania Pańskiego problemu, na którą mocno Pan nalegał, ponieważ kwestia ta jest zależna od poziomu motywacji i zaangażowania pacjenta w proces terapii oraz złożoności problemu. Jeśli chodzi o kwestie lokalowe, to przy wejściu do hallu budynku oraz w samym hallu umieszczone są logo i nazwa poradni wraz z numerami gabinetów, a na samych drzwiach gabinetów są numery. W razie problemów lub pytań pomocą zawsze służy portier.