Dr hab. n. med.

Marcin Domżalski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Wybitny specjalista. Lekarz z powołania, istny "House" ortopedii :-) Kulturalny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Praktycznie od razu zdiagnozował zapalenie pochewki ścięgna Achillesa i zaproponował odpowiednie leczenie. Pomógł w wyleczeniu tego, z czym męczyłam się od miesięcy. Dodatkowo muszę przyznać, że w klinice Sporto Pan profesor współpracuje z bardzo dobrymi specjalistami np. z dziedziny ultrasonografii (miałam przyjemność doświadczyć jak powinno wygladać profesjonalne badanie USG) jak i również rehabilitacji (niezwykle dobrze oraz efektywnie wykonane masaże ścięgna). Polecam z całego serca.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Oferta usług (gabinet Sporto):
   Zajmujemy się konsultacją ortopedyczną oraz leczeniem urazów tkanek miękkich.
   Prowadzimy rehabilitację pourazową i po zabiegach operacyjnych.
   Zakres naszej działalności obejmuje również specjalistyczną opiekę medyczną nad klubami sportowymi (m.in. Widzew Łódź).
   Oprócz tego pomagamy w zaopatrzeniu w sprzęt ortopedyczny, w tym profesjonalne wkładki do obuwia.

   Koszt wizyty 150 zl

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Usługi

  Sporto

  Ul. Miedziana 13/15, Widzew, 90-038 Łódź, łódzkie

  Badanie układu ruchu
  Nastawienie kości
  Operacja zespołu cieśni

  Centrum Medyczne Księży Młyn

  Przędzalniana 66, Widzew, 90-338 Łódź, łódzkie

  Badanie układu ruchu
  Nastawienie kości
  Operacja zespołu cieśni

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  113 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: SPORTOUsługa: Uraz kolana

   Po półtorej roku od wizyty mogę się wypowiedzieć na temat mojego przypadku. Pojechałem do doktora z kontuzja złamania nasady kości piszczelowej. Pierwsze opłacenie wizyty u Pani w recepcji. Wejście do gabinetu doktor rozbawiony siedzi z jakimś panem i rozmawiają lekceważąc mnie jako pacjenta. Po chwili się zainteresował być może zauważył że jestem w gabinecie. Dałem mu płytę z rezonansem aby obejrzał i postawił diagnozę doktor wrzucił do komputera i ogląda po czym odbiera telefon i roznawia sobie o jakich prywatnych sprawach z kolegą po czym rozbawiony daje kciuk w dół co nie było miłe. Po zakończeniu rozmowy telefonicznej stawia diagnozę że kolano jest w fatalnym stanie obsunięcie kości tylko poważna operacja i jakaś specjalna płyta która to podniesie. Ok doktor mówi że może zrobić prywatnie załatwi płytę do mojego kolana i zadzwoni . Nigdy nie zadzwonił i całe szczęście bo skonsultowałem u dwóch innych lekarzy. Wszystko się zrosło bez operacji noga śmiga bez problemu. Nie polecam tego lekarza gdyż podejście do pacjenta bardzo słabe. Co najgorsze bardzo zła diagnoza .

  • A
   Lokalizacja: SPORTOUsługa: złamana kość śródstopia

   Pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze, została mi zapisana rehabilitacja ( oczywiście w sporto, bo nigdzie wówczas nie było fali uderzeniowej. Nie mniej jednak jak najbardziej słusznie ) oraz zalecone wykonanie rezonansu po zakończeniu rehabilitacji. Gdy pojawiłam się na kolejnej konsultacji zostałam już potraktowana "per noga". W bardzo arogancki sposób dane mi zostało do zrozumienia, że zawracam temu panu głowę pierdołami. Żałuję, że nie zażądałam zwrotu pieniędzy (niemałych) za wizytę, która oprócz niesmaku niczego innego po sobie nie pozostawiła. Trudno mi ocenić fachowość tego Pana, ale jeśli nie leczy Pacjentów do końca tylko ich przepłasza, to również świadczy o profesjonalizmie. Dolegliwości mam nadal...

  • K
   Lokalizacja: SPORTOUsługa: artroskopia stawu ramiennego

   Nie polecamy dr
   Wraz z zona po wypadku zapisaliśmy sie do dr już z skierowaniem na operacje od iinego ortopedy niestety za 4 minutowa wizyte za która zapłaciliśmy po 180 zł dowiedzieliśmy sie ze musimy sie zapisac na operacje ale nie do niego bo jest to za mało interesujące i on tego nie zrobi był przy tym mało szczegółowy i w sumie nic nie wniosł do rozmowy przy czym był średnio miły szczególnie dla żony

  • Chyba trafiłam na zły dzień pana doktora. Szybko zdiagnozował mą przypadłość w oparciu o dostarczony wynik z USG i krótkie badanie manualne, nie tłumacząc jednocześnie tego, co przeczytał czy wybadał . Wypisał skierowanie na operację z terminem realizacji za dwa lata. I to by było tyle. Nie odczułam absolutnie ani zainteresowania moim przypadkiem ani nie doświadczyłam tak często opisywanej cierpliwości, wnikliwości, przejęcia czy chęci wytłumaczenia- co robić (lub nie) przez ten krótki :( czas dwóch lat do zabiegu. Alicja

  • K

   Wybitny specjalista. Lekarz z powołania, istny "House" ortopedii :-) Kulturalny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Praktycznie od razu zdiagnozował zapalenie pochewki ścięgna Achillesa i zaproponował odpowiednie leczenie. Pomógł w wyleczeniu tego, z czym męczyłam się od miesięcy. Dodatkowo muszę przyznać, że w klinice Sporto Pan profesor współpracuje z bardzo dobrymi specjalistami np. z dziedziny ultrasonografii (miałam przyjemność doświadczyć jak powinno wygladać profesjonalne badanie USG) jak i również rehabilitacji (niezwykle dobrze oraz efektywnie wykonane masaże ścięgna). Polecam z całego serca.

  • Z

   Wybitny specjalista i przemiły człowiek. Kilka lat temu mój mąż miał wypadek motocyklowy. Noga była z zasadzie do amputacji, 1% szans na jej uratowanie. Dr Domżalski przeprowadził operację, ale ostrzegał nas że nie daje gwarancji na to, że będzie w porządku. Noga była jak po wybuchu bomby. Jednak wszystko się udało! Mąż ma nogę, chodzi i jest w 100% sprawny! Doktor uratował mu nie tylko nogę ale i życie.

  • M

   Jestem już 5 lat po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przeprowadzonej przez dr. Domżalskiego. I wszystko gra :) Byłam operowana w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. dr Z. Radlińskiego w Łodzi. Z lekarzem był świetny kontakt, codziennie rano przychodził sprawdzić mój stan po operacji. Przed operacją wszystko wytłumaczył, namazał długopisem na kolanie miejsca cięć. Po operacji chodziłam o kulach kilka tygodni, a ostatnia wizyta kontrolna była 4 m-ce po zabiegu. Jako, że to było moje trzecie podejście do rekonstrukcji, mogę przyznać, że ostatecznie zostałam zoperowana świetnie, dr Domżalski odpowiednio dobrał metodę rekonstrukcji i cała sprawność wróciła.

  • P

   Wielki szacunek sie nalezy dla Docenta. Ok. 7 lat temu mialem zerwane wiazadla krzyzowe- zglosilem sie do Docenta i do dzisiaj kolano jest sprawne i nic nie dolega a czynnie uprawiam sport. Zerwalem wiazadlo w drugiej nodze i ponownie udalem sie do Docenta, jestem ponad miesiac po operacji i jestem bardzo zadowolony. Docent drugi raz mozna powiedziec "ratuje mi zycie". Polecam bo to jest fachowiec z powołania .

  • A

   Rok temu polecono mi Doktora jako człowieka, który pomaga pacjentom. W mojej ocenie pomaga wybiórczo. Prywatna konsultacja trwała łącznie z pomacaniem kolana może max. 5 min. po to, żeby usłyszeć, że mam się zgłosić za miesiąc i wtedy już poda termin artroskopii o ile chcę taki zabieg. W zasadzie nie uzasadnił czy jest konieczność wykonania artroskopii czy też nie. Z drugiej strony trudno rzeczowo się wypowiedzieć kiedy na wizytę włącznie z obmacaniem kolana przeznacza się 5 minut. Dodatkowo kiedy chcesz o coś uzupełniająco zapytać to już wybiega z gabinetu i biega jak oszalały. Rozumiem fatalną politykę naszego rządu, ale pieniądz niszczy co poniektórych........

  • C

   Byłem u Pana Dr na konsultacji i czekam na zabieg korekty łękotki. Jestem z Wrocławia i do Łodzi nie jest blisko ale już po tej wizycie widzę że warto.