Dr hab. n. med.

Marcin Domżalski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Wybitny specjalista. Lekarz z powołania, istny "House" ortopedii :-) Kulturalny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Praktycznie od razu zdiagnozował zapalenie pochewki ścięgna Achillesa i zaproponował odpowiednie leczenie. Pomógł w wyleczeniu tego, z czym męczyłam się od miesięcy. Dodatkowo muszę przyznać, że w klinice Sporto Pan profesor współpracuje z bardzo dobrymi specjalistami np. z dziedziny ultrasonografii (miałam przyjemność doświadczyć jak powinno wygladać profesjonalne badanie USG) jak i również rehabilitacji (niezwykle dobrze oraz efektywnie wykonane masaże ścięgna). Polecam z całego serca.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Oferta usług (gabinet Sporto):
   Zajmujemy się konsultacją ortopedyczną oraz leczeniem urazów tkanek miękkich.
   Prowadzimy rehabilitację pourazową i po zabiegach operacyjnych.
   Zakres naszej działalności obejmuje również specjalistyczną opiekę medyczną nad klubami sportowymi (m.in. Widzew Łódź).
   Oprócz tego pomagamy w zaopatrzeniu w sprzęt ortopedyczny, w tym profesjonalne wkładki do obuwia.

   Koszt wizyty 150 zl

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Choroby

  • zwyrodnienie stawów
  • wady postawy
  • choroby narządów ruchu
  • choroby ścięgien

  Usługi

  Sporto

  Ul. Miedziana 13/15, Widzew, 90-038 Łódź, łódzkie

  Badanie układu ruchu
  Nastawienie kości
  Operacja zespołu cieśni

  Centrum Medyczne Księży Młyn

  Przędzalniana 66, Widzew, 90-338 Łódź, łódzkie

  Badanie układu ruchu
  Nastawienie kości
  Operacja zespołu cieśni

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  112 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: SPORTOUsługa: złamana kość śródstopia

   Pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze, została mi zapisana rehabilitacja ( oczywiście w sporto, bo nigdzie wówczas nie było fali uderzeniowej. Nie mniej jednak jak najbardziej słusznie ) oraz zalecone wykonanie rezonansu po zakończeniu rehabilitacji. Gdy pojawiłam się na kolejnej konsultacji zostałam już potraktowana "per noga". W bardzo arogancki sposób dane mi zostało do zrozumienia, że zawracam temu panu głowę pierdołami. Żałuję, że nie zażądałam zwrotu pieniędzy (niemałych) za wizytę, która oprócz niesmaku niczego innego po sobie nie pozostawiła. Trudno mi ocenić fachowość tego Pana, ale jeśli nie leczy Pacjentów do końca tylko ich przepłasza, to również świadczy o profesjonalizmie. Dolegliwości mam nadal...

  • K
   Lokalizacja: SPORTOUsługa: artroskopia stawu ramiennego

   Nie polecamy dr
   Wraz z zona po wypadku zapisaliśmy sie do dr już z skierowaniem na operacje od iinego ortopedy niestety za 4 minutowa wizyte za która zapłaciliśmy po 180 zł dowiedzieliśmy sie ze musimy sie zapisac na operacje ale nie do niego bo jest to za mało interesujące i on tego nie zrobi był przy tym mało szczegółowy i w sumie nic nie wniosł do rozmowy przy czym był średnio miły szczególnie dla żony

  • Chyba trafiłam na zły dzień pana doktora. Szybko zdiagnozował mą przypadłość w oparciu o dostarczony wynik z USG i krótkie badanie manualne, nie tłumacząc jednocześnie tego, co przeczytał czy wybadał . Wypisał skierowanie na operację z terminem realizacji za dwa lata. I to by było tyle. Nie odczułam absolutnie ani zainteresowania moim przypadkiem ani nie doświadczyłam tak często opisywanej cierpliwości, wnikliwości, przejęcia czy chęci wytłumaczenia- co robić (lub nie) przez ten krótki :( czas dwóch lat do zabiegu. Alicja

  • K

   Wybitny specjalista. Lekarz z powołania, istny "House" ortopedii :-) Kulturalny, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczy. Praktycznie od razu zdiagnozował zapalenie pochewki ścięgna Achillesa i zaproponował odpowiednie leczenie. Pomógł w wyleczeniu tego, z czym męczyłam się od miesięcy. Dodatkowo muszę przyznać, że w klinice Sporto Pan profesor współpracuje z bardzo dobrymi specjalistami np. z dziedziny ultrasonografii (miałam przyjemność doświadczyć jak powinno wygladać profesjonalne badanie USG) jak i również rehabilitacji (niezwykle dobrze oraz efektywnie wykonane masaże ścięgna). Polecam z całego serca.

  • Z

   Wybitny specjalista i przemiły człowiek. Kilka lat temu mój mąż miał wypadek motocyklowy. Noga była z zasadzie do amputacji, 1% szans na jej uratowanie. Dr Domżalski przeprowadził operację, ale ostrzegał nas że nie daje gwarancji na to, że będzie w porządku. Noga była jak po wybuchu bomby. Jednak wszystko się udało! Mąż ma nogę, chodzi i jest w 100% sprawny! Doktor uratował mu nie tylko nogę ale i życie.

  • M

   Jestem już 5 lat po rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przeprowadzonej przez dr. Domżalskiego. I wszystko gra :) Byłam operowana w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. dr Z. Radlińskiego w Łodzi. Z lekarzem był świetny kontakt, codziennie rano przychodził sprawdzić mój stan po operacji. Przed operacją wszystko wytłumaczył, namazał długopisem na kolanie miejsca cięć. Po operacji chodziłam o kulach kilka tygodni, a ostatnia wizyta kontrolna była 4 m-ce po zabiegu. Jako, że to było moje trzecie podejście do rekonstrukcji, mogę przyznać, że ostatecznie zostałam zoperowana świetnie, dr Domżalski odpowiednio dobrał metodę rekonstrukcji i cała sprawność wróciła.

  • P

   Wielki szacunek sie nalezy dla Docenta. Ok. 7 lat temu mialem zerwane wiazadla krzyzowe- zglosilem sie do Docenta i do dzisiaj kolano jest sprawne i nic nie dolega a czynnie uprawiam sport. Zerwalem wiazadlo w drugiej nodze i ponownie udalem sie do Docenta, jestem ponad miesiac po operacji i jestem bardzo zadowolony. Docent drugi raz mozna powiedziec "ratuje mi zycie". Polecam bo to jest fachowiec z powołania .

  • A

   Rok temu polecono mi Doktora jako człowieka, który pomaga pacjentom. W mojej ocenie pomaga wybiórczo. Prywatna konsultacja trwała łącznie z pomacaniem kolana może max. 5 min. po to, żeby usłyszeć, że mam się zgłosić za miesiąc i wtedy już poda termin artroskopii o ile chcę taki zabieg. W zasadzie nie uzasadnił czy jest konieczność wykonania artroskopii czy też nie. Z drugiej strony trudno rzeczowo się wypowiedzieć kiedy na wizytę włącznie z obmacaniem kolana przeznacza się 5 minut. Dodatkowo kiedy chcesz o coś uzupełniająco zapytać to już wybiega z gabinetu i biega jak oszalały. Rozumiem fatalną politykę naszego rządu, ale pieniądz niszczy co poniektórych........

  • C

   Byłem u Pana Dr na konsultacji i czekam na zabieg korekty łękotki. Jestem z Wrocławia i do Łodzi nie jest blisko ale już po tej wizycie widzę że warto.

  • P

   U Dr Domżalskiego leczę się od roku. Polecam wszystkim pacjentom- jest bardzo dobrym specjalistą!! I co bywa rzadkością w obecnych czasach ma bardzo dobre podejście do pacjenta.
   Dziwię się natomiast,, ,że pacjenci maja pretensje, że wizyta jest płatna *( czy my mamy coś za darmo ?), ze trzeba czekać w kolejce.. że Doktor nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy. I doprawdy.. nie przyszłoby mi do głowy narzekać na brak telewizora w pokoju po zabiegu.... Po zabiegu dostałam czysty pokój, do zabiegu czystą koszulkę!!!.Myślę, że Pan Doktor i tak dużo dla nas robi- dla pacjentów... I za to mu dziękujmy, a nie narzekajmy... Pacjentka z Kutna.