Adresy (4)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Obornicka 262, Stare Miasto, Poznań
Med-Polonia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus

U Pana Doktora leczyłam się ponad dwa lata. Wizyty wspominam bardzo dobrze. Pan Marcin jest przemiłą osobą, umie wysłuchać pacjenta. Leki w moim przypadku zostały dobrane prawidłowo, chociaż według innych specjalistów nie wszystkie były niezbędne. W okresie silnych zaostrzeń choroby została udzielona mi skuteczna pomoc farmakologiczna. Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo niezadowolony z leczenia u pana doktora i odradzam wizytę u niego wszystkim tym, którzy chcą oddać się w ręce rzetelnego lekarza. Poszedłem do niego z dolegliwościami żołądkowymi, które bardzo uprzykrzały mi życie - ciągły ból i dyskomfort sprawiały, że każdy dzień opóźnienia w skutecznym leczeniu był koszmarem. Po pierwszej wizycie - skierowanie na gastroskopię (oczywiście pełnopłatnie) za tydzień. Po badaniu gastroskopowym wykonanym przez niego, gdy dokładnie wiedział już co mi jest - kazał zapisać się na kolejną wizytę, na której "będziemy odpowiednio reagować" (bo badanie to badanie, a nie wizyta). Ponieważ gdzieś wtedy wyjeżdżał - termin za 2 tygodnie. Gdy wreszcie doczekałem się już przepisania mi leków - dostałem najgorsze co istnieje na rynku (po tym jak musiałem odstawić lek ze względu na skutki uboczne przeczytałem w internecie, że jest to lek starej generacji w wielu krajach już wycofany). Znów wizyta i kolejne wydane pieniądze - tym razem dostałem lek, który miał mi już pomóc według zapewnień pana doktora. Okazało się jednak, że i ten musiałem odstawić ze względu na skutki uboczne, ale bardziej karygodne było jednak to, co samodzielnie później wyczytałem - mianowicie, że lek ten należy przepisywać pacjentom po wykonaniu badania EKG, gdyż osoby z wadami serca może doprowadzić do śmierci. Pan doktor ani słowem nie zapytał nawet czy nie mam jakichś problemów z sercem, nie mówiąc już o badaniu EKG...


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za wdrożenie szybkiego specjalistycznego leczenia mojego synka. Po kilku wizytach na pomocy doraźnej, u pediatry i na IP szpitala, nikt nie wiedział co jest mojemu dziecku, te potworne bóle brzucha nie dawały spokoju. Okazało się, że to bakteria HP i od razu jest lepiej juz po pierwszej wizycie i pierwszych dawkach leku. Do tego usmiech i obszerne wyjasnienia w gabinecie. Polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Podejście do pacjenta bardzo ok.Tyle, że nfz niestety nawalił i mamy termin gastroskopii u pana doktora za 5 miesięcy!!!!!!!


Użytkownik zweryfikowany

Witam. ja natomiast bardzo dobrze wsponinam Pana doktora Chmielewskiego. Miałam podejrzenie poważnego schorzenia żołądka i niestety żaden lekarz nie chciał mi wykonać specjalistycznego badania na NFZ, dopoki przez przypadek nie trafilam na Pana doktora. Czekalam jedynie poltora tygodnia na EUS żołądka i moje obawy zostały rozwiane. Lekarz z powołania, godny polecania. Konkretny, uprzejmy,ale nie przesadnie, czyli tak jak powinno byc.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Współpracę z panem doktorem wspominam bardzo negatywnie. Bliska osoba z mojej rodziny trafiła do szpitala na oddział do dr Chmielewskiego. Przez 2 tygodnie tylko leżała, nie zrobiono jej żadnych badań. W końcu doszło do rozmowy o "finansach". W ciągu dwóch dni zostały wykonane wszystkie potrzebne badania, niestety było już za późno... W najbliższych dniach mam pogrzeb. Jest to przykład lekarza, który zapomniał co to znaczy przysięga Hipokratesa, oraz zapomniał jaki jest cel jego pracy!!! Jeśli państwo pragną skorzystać z prawdziwej lekarskiej pomocy, proszę szukać innego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie