dr

Malwina Taborowska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

19 opinii +dodaj

Umów wizytę
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

WTORKI I CZWARTKI: konsultacje w gabinecie stacjonarnym; PONIEDZIAŁKI I ŚRODY: konsultacje online lub telefoniczne (po zapisaniu się otrzymasz e-maila z dalszymi instrukcjami w ciągu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dietetyk-med dr M. Taborowska (Gabinety Agvita)

  Promienista 6, Grunwald
  60-288 Poznań, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Badanie zawartości witamin i minerałów + analiza składu ciała 150 zł
  Konsultacja online lub telefoniczna 70 zł
  Wizyta kontrolna po wykupieniu jadłospisu 70 zł
  Analiza składu ciała (bez konsultacji żywieniowej) 50 zł
  Jadłospis na 7 dni + zalecenia + wymienniki 150 zł
  Konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała 100 zł
  Wskazówki żywieniowe 50 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DIETETYK-MED dr Malwina TaborowskaUsługa: konsultacje dietetyczne z analizą składu ciała

  Rzeczowo, kompetentnie w milej atmosferze. Lekarz otwarty na pacjenta, skupiony na rozmowie, argumentujacy swoje decyzje/diagnozy w sposob czytelny dla pacjenta. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: DIETETYK-MED dr Malwina TaborowskaUsługa: konsultacja online lub telefoniczna

  Przez okres 8 miesięcy stosowania zaleceń p. Malwiny udało mi się zejść z wagi 15 kg - z pierwotnych 93 kg na 88 kg. Jestem przypadkiem trudnym, ponieważ z uwagi na swój stan zdrowia, nie było możliwości wdrożenia ruchu fizycznego. Zanim trafiłem do p. Malwiny, przez miesiąc byłem "pod opieką" dietetyka działającego w ogólnopolskiej firmie zrzeszającej dietetyków, którego "zalecenia" spowodowały wzrost wagi o ok 2 kg przez okres miesiąca. Po zastosowaniu wskazówek i zaleceń p. Malwiny spadek wagi był zauważalny niemal natychmiast.

  Jako że korzystałem z usług online, mogę śmiało polecić tę formę wszystkim osobom, które mają problemy zdrowotne lub których od gabinetu p. Malwiny dzielą setki kilometrów.

  Wszystkim, którzy porównują oferty różnych dietetyków, chcę wskazać na fakt, że p. Malwina ma tytuł doktora, co pozostaje nie bez znaczenia i z pewnością zawsze poradzi sobie lepiej niż osoba po pierwszym-lepszym kursie. Znam to z autopsji i zdecydowaniem polecam usługi p. Malwiny.

  Przy okazji dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam!

  Malwina Taborowska2017-09-08

  Dziękuję Panie Adamie za miłe słowa. Udało się osiągnąć cel również dzięki Pańskiej niezwykłej determinacji. Pozdrawiam

 • B

  Niesamowite połączenie wiedzy z naturalnymi metodami ! Profesjonalizm, dociekanie, analiza i poszukiwanie alternatywnych metod

  Malwina Taborowska2017-09-08

  Dziękuję za komentarz.

 • D

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Dr. Malwiny Taborowskiej. Pani Doktor dzięki swojej dużej wiedzy oraz otwartej głowie, potrafi podejść do pacjenta indywidualnie, doradzając w kwestiach wykraczających poza dietę samą w sobie. Ustalenie jadłospisu poprzedzone jest analizą składu ciała (pomiar wykonywany jest w gabinecie), a w celu pogłębienia jego dokładności proponowane są dodatkowe testy, na które możemy się zdecydować lub nie. Chociaż bezpośrednia rozmowa z Panią doktor należy do przyjemności, mamy do dyspozycji również kontakt mailowy (z którego jestem bardzo zadowolony) oraz przez skype'a. Dieta sama w sobie jest dobrze opisana i policzona z uwzględnieniem naszych preferencji smakowych oraz zamienników. Po zapoznaniu się z listą moich suplementów, zaproponowano mi równie dobre tańsze zamienniki. Jednym słowem polecam!

 • M

  Z ręką na sercu polecam Panią Doktor Malwinę Taborowską! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności, świetny kontakt z pacjentem . Rozsądna, spokojna i wyważona, do tego bardzo ciepła, serdeczna osoba. Polecam z całego serca!
  Dieta rozpisana przez Panią Malwinę jest dostosowana do upodobań kulinarnych pacjenta, smaczna , zdrowa ,a przede wszystkich pozwala stracić zbędę kilogramy .

  Malwina Taborowska2017-09-08

  Dziękuję Pani Moniko! Miło było z Panią współpracować.

 • M

  Przerobiłam już wielu dietetyków, jednak dopiero Pani Malwina pomogła mi "ruszyć wagę" dzięki wyjątkowo niestandardowemu podejściu. Pani dr zleciła odpowiednia badania krwi (aby wykluczyć inne choroby), zaproponowała "elastyczną" dietę pod mój skład ciała (nie żadne restrykcyjne diety 1000 kalorii) oraz moje schorzenia (hiperglikemia) a także zaproponowała naturalne suplementy (na szczęście tanie i skuteczne). Uważam, że poświęcono mi odpowiednio dużo czasu, wysłuchano mnie i zadawano właściwe pytania. Muszę też zaznaczyć, że Pani Malwina ma dużą wiedzę na temat fizjologii i uświadomiła mi wiele spraw, które miały wpływ na mój stan zdrowia a o których nie miałam wcześniej pojęcia. Również Polecam!

 • L

  Bardzo indywidualne podejście do pacjenta - jadłospis który się dostaje uwzględnia nie tylko potrzeby związane z daną dolegliwością, ale co równie ważne (przynajmniej dla mnie) jest on dostosowany do upodobań i gustu żywieniowego. Krótko mówiąc dostaje się to co pomaga i smakuje, a nie jakiś oklepany szablon "dla każdego".
  Poza tym oferowana przez Panią dietetyk analiza składu ciała pozwala się dowiedzieć, że mimo "dobrej" sylwetki, wewnątrz może nie być już tak "wesoło", a to dzięki temu, że nie jest podstawowa (BMI, % tłuszczu, % mięśni) tylko segmentowa (czy jakoś tak ;) ), z podziałem na kończyny, tułów i "wnętrze" ;)
  Jako jeszcze jeden plus można dodać też to, że już w momencie umawiania wizyty Pani dr pyta o dolegliwość z którą się przychodzi, dzięki czemu już na samej wizycie jest świetnie zorientowana "z czym to się je" ;)
  Szkoda, że na razie przyjmuje tylko w środy (nie licząc konsultacji online), na szczęście zakres godzin jest bardzo szeroki.
  Z czystym sumieniem polecam.

  Malwina Taborowska2017-09-08

  Bardzo dziękuję za komentarz.

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dr Malwiny Taborowskiej. Co prawda dokonywałam jedynie analizy składu ciała, ale samo badanie jak również omówienie jego wyników było przeprowadzone profesjonalnie, co pozwoliło uzyskać wszystkie niezbędne dla mnie informacje w przystępnej cenie. Polecam!

 • E

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz pozytywne podejscie do pacjenta. Dieta układana w oparciu o analizę składu ciała, ustalana indywidualnie dla każdej osoby jest według mnie bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • WTORKI I CZWARTKI: konsultacje w gabinecie stacjonarnym;
  PONIEDZIAŁKI I ŚRODY: konsultacje online lub telefoniczne (po zapisaniu się otrzymasz e-maila z dalszymi instrukcjami w ciągu 24-48 h).

  Zapraszam do poradni dietetycznej DIETETYK-MED, mieszczącą się w Poznaniu. Jako dietetyk kliniczny w swej pracy wykorzystuję nie tylko nowoczesne urządzenia diagnostyczne (analizatory ciała, badanie zawartości witamin i minerałów, testy mikroflory jelitowej i nadwrażliwości pokarmowych), ale również jako dyplomowany fitoterapeuta proponuję zastosowanie odpowiednich ziół o udowodnionym działaniu jako wspomaganie leczenia chorób.

  Jestem redaktorem czasopisma "Harmonia. Twoje zdrowie, Twoja odpowiedzialność" - znajdziesz tam moje artykuły na temat żywienia i chorób.

  www.dietetyk-med.pl

  Dr Malwina Taborowska (dr n. o zdrowiu, dietetyk oraz fitoterapeuta).

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny Poznań (doktorat z nauk o zdrowiu)
 • Uniwersytet Medyczny Warszawa (dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych)
 • Uniwersytet Medyczny Poznań (fitoterapia)
 • Uniwersytet Medyczny Poznań (metodologia badań naukowych)
 • Uniwersytet Przyrodniczy Poznań (biologia stosowana)
więcej

Publikacje

 • Redaktor czasopisma "Harmonia. Twoje Zdrowie, Twoja odpowiedzialność"
 • Publikacje o zasięgu międzynarodowym.

Nagrody i wyróżnienia

 • Medal za osiągnięcia w studiach