lek. dent.

Małgorzata Woroszyło

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg szczękowy

18 opinii +dodaj

Nazywam się Małgorzata Woroszyło , jestem lekarzem stomatologiem z dużym stażem pracy i doświadczeniem zawodowym z zakresu chirurgii szczękowej i stomatologicznej, protetyki, endodoncji oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Doktor była bardzo miła i cierpliwie wyjaśniła sprawę, odpowiedziała na pytania, a po zabiegu wyjaśniła zalecenia.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: badanie stomatologiczne

  Pani doktor jest bardzo miła, niestety niewiele pomogła mi z uniemożliwiającą funkcjonowanie i strasznie bolesną ósemką. Przepłukała wodą utlenioną i skasowała za to 150zł. Do tego wizyta była opóźniona pół godziny.

  Małgorzata Woroszyło2018-06-26

  Dzień dobry,
  Mimo naszych starań nie zawsze da się uniknąć opóźnień w przyjmowaniu pacjentów, bywa, że zabieg się przedłuża, występują nieprzewidziane, niezależne od nas sytuacje. Prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość .
  Co do leczenia: w trosce o dobro pacjenta wykonujemy nasze usługi z należytą starannością, jednakże pojedyncza wizyta nie zawsze skutkuje całkowitym ustąpieniem dolegliwości.
  W kwestii opłaty- trudno mam się do tego odnieść bardziej szczegółowo - swoje uwagi zamieściła Pani po kilku miesiącach , upłynęło już trochę czasu, ale z naszej dokumentacji wynika, że zapłaciła Pani za wizytę 100pln.
  Pozdrawiamy Stomatologia HIPPOLIT*

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Usługa wykonana dobrze natomiast cena kosmiczna. 500 zł za usunięcie ósemki bez dłutowania to stanowczo przesada.
  Za identyczne wyrwanie zęba w innym gabinecie zapłaciliśmy 200 zł a ósemka była dokładnie położona tak jak ta którą usuwała p. Woroszyło.

  Małgorzata Woroszyło2018-06-26

  Dzień dobry,
  by uniknąć podobnych nieporozumień oraz pozostawić pacjentowi wolny wybór mamy w gabinecie procedury- pacjentowi przed zabiegiem udzielamy informacji ustnej o technice zabiegu, o ryzyku, postępowaniu po zabiegu oraz uwaga! uwaga! o kosztach leczenia. Pacjent potwierdza to swoim podpisem w formularzu zwanym Zgoda Pacjenta na Leczenie.
  Pacjent ma wiedzę przed zabiegiem, jeśli nie akceptuje np . kosztów leczenia może wybrać inną placówkę.
  Dziwne, dlaczego Pani mając wybór, chociaż nie odpowiadała jej cena zdecydowała się na leczenie w naszym gabinecie ?
  Pozdrowienia.
  Stomatologia HIPPOLIT*

 • Ł
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: leczenie próchnicy

  Miałem okropny dzień. Kłopoty w pracy i w domu. Nigdy bym się nie spodziewał, że wizyta u dentysty może poprawić mi humor. A jednak! Gorąco polecam Panią Małgorzatę. Profesjonalna obsługa i ciepłe podejście do pacjenta.

 • K
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLIT

  Bardzo serdecznie polecam Panią Małgorzatę. Wizyta była nadzwyczaj przyjemna a wyrywanie zęba szybkie i bezbolesne.

 • T
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLIT

  Polecam Panią Doktor, wszystko czysciutkie, dba o to bardzo mila asystentka. sama Pani Dr. tlumaczy, nic nie robi na sile no i rozumie lęki pacjenta :) jesli ktos sie boi dentystow to musi tam isc! :)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: piaskowanie

  This was my first visit to lek. dent. Małgorzata Woroszyło and I was very pleased with my appointment. Firstly it was very convenient and easy to locate being an excellent location whether arriving by tram, bus, car or underground.
  The premises were fresh and clean with separate room for coats and bags and the reception area very inviting. The dentist was supported by an assistant who was very capable. The dentist was fluent in english and very gentile and had the newest of equipment. Highly recommended especially for all the foreigners located around Inflancka and Dworzec Gdański. Looking forward to my next visit...

 • K

  Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem, szukając szybko stomatologa. Nie zawiodłam się! Pani Doktor była bardzo miła, wysłuchała mojego problemu i dokładnie przeprowadziła badanie, a sam zabieg bezbolesny :) polecam Panią Doktor i dziękuję za pomoc!

 • A
  Lokalizacja: Stomatologia Rodzinna HIPPOLITUsługa: ekstrakcja ósemki dolnej

  Przyszłam do Pani doktor z ogromnym bólem dolnej ósemki. Pomimo dość ciężkiego przypadku zabieg przebiegł sprawnie i bez komplikacji a pozbyłam się bólu raz na zawsze. Dziękuję!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo szybko i sprawnie usunela osemke. Jednoczesnie na poczatku dala mi wybor: albo usunac albo tymczasowo zalozyc opatrunek i antybiotyk.
  Zdecydowalam sie na usuniecie, wszystko poszlo sprawnie, tak ze nawet nie zdazylam sie zorientowac.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Małgorzata Woroszyło , jestem lekarzem stomatologiem z dużym stażem pracy i doświadczeniem zawodowym z zakresu chirurgii szczękowej i stomatologicznej, protetyki, endodoncji
  oraz stomatologii dziecięcej.
  W roku 1989 ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku.
  Od ukończenia studiów do roku 1999 pracowałam w Klinice Chirurgii Szczękowej AMB, pod kierunkiem znakomitego specjalisty dr Anny Wincewicz- Pietrzykowskiej, która wciąż jest dla mnie wzorem lekarza.Pod jej okiem zrobiłam specjalizacje z zakresu chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej.
  Odbyłam liczne staże specjalizacyjne, również zagraniczne, z zakresu protetyki, ortopedii , traumatologii , laryngologii, chirurgii plastycznej, oraz uczestniczyłam w licznych kursach specjalizacyjnych między innymi z zakresu stomatologii dziecięcej /pedodoncji /.
  Łącząc wykształcenie akademickie z praktyką dnia codziennego w gabinecie stomatologicznym staram się, najlepiej jak potrafię, wzorem moich nauczycieli, nieść pomoc pacjentom - dorosłym i dzieciom, którzy obdarzyli mnie zaufaniem.

  Zakres zabiegów:
  -usuwanie zębów
  -trudne ekstrakcje
  -impanty
  -leczenie protetyczne
  -leczenie dzieci

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • protetyka, stomatologia zachowawcza, ortodoncja,chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna,ortopedia, laryngologia

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia