Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S

  Lekarz dosc sympatyczny ma dobre podejscie do pacjeta , w podstawowym zakresie leczenie ok trudniejsze przypadki nie bardzo , kanalowo robila mi zeba 3 miesiace plomba wypadła innym razem 2 razy mnie znieczulała i lipa.

 • K

  Pracuje tam rewelacyjny, sympatyczny i kompetentny chirurg. Świetne znieczulenie, które nie boli, nie czujemy żadnego ukłucia, którego niejedna osoba się obawia. Zupełnie bezbolesny zabieg ekstrakcji zęba. Szczerze polecam! :) Bez obaw, zero bólu :)

 • najlepsza w okolicy. Pani doktor jest dokładna, zawsze idzie na rękę, nie stosuje najtańszych materiałów. zawsze służy radą, jest miła. leczy się u niej cała moja rodzina, tato często ma zagraniczne delegacje i nawet jak wróci wieczorem i ma problem z zębem wystarczy telefon i kolejnego dnia ma już umówioną wizytę. polecam!

 • Pani doktor to wspaniały fachowiec i ma bardzo dobre podejście do dzieci.Mój syn z checią siada na fotel i otwiera buzie.Bardzo polecam.

 • Opinia z dnia 16-07-12 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • To najlepsza dentystka do jakiej mogłam trafić. Atmosfera w gabinecie cudowna, Pani doktor sympatyczna, bardzo kompetentna i świetnie wykonująca swój zawód. Odpowiada na każde zadane przeze mnie pytanie, przy czym nie jest to odpowiedź na "odczep się", wszystko, czego chciałam się dowiedzieć, wiem. Ponadto wszystko leczone jest powoli, dokładnie, nie ma mowy o jakimkolwiek pośpiechu.
  Podepnę się pod wcześniejszą opinię: bardzo cenię sobie to, że Pani Wojdyła-Turek do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, za każdym razem pyta, czy wszystko w porządku z wcześniej wyleczonymi zębami, daje świetne rady i co najważniejsze: nie naciąga pacjentów. Ktoś wcześniej napisał, że Pani dr bierze bardzo dużo pieniędzy.. Dużo? Ja rozumiem, że każdy zarabia inaczej, ale naprawdę niektórzy chyba chcieliby mieć wszystko za darmo..;) Wizyta u każdego dentysty kosztuje, a u tej Pani ceny są NISKIE i do tego wychodzi się z gabinetu naprawdę zadowolonym :) W moim przypadku nie ma mowy o jakimkolwiek stresie związanym z wizytą, przy czym zawsze to była dla mnie katorga, siedząc w poczekalni miałam ochotę wybiec. Do tej dentystki aż chce się chodzić i chociaż taka wizyta wiąże się z wydaniem pieniędzy, to jednak nie żałuję, bo wiem, że zapłaciłam komuś, kto na to zasłużył i dzięki komu widzę znaczną poprawę swojego uzębienia.
  Jeszcze jedna rzecz, którą sobie cenię: Pani dr oczywiście wypowie się na temat uzębienia pacjenta, ale nie jest to wypowiedź, przez którą chciałoby się najchętniej zapaść pod ziemię, jak to u niektórych lekarzy bywa.
  Z całego serca polecam, tak jak i mi polecili tę Panią znajomi :)

 • Bardzo profesjonalna, kompetentna i wysoko wykwalifikowana Pani stomatolog. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Zajęła się mną w sposób nawet mogłabym powiedzieć przyjacielski. Służy radą i rozmową, wspiera pacjenta. Oddzwania na swój koszt, zawsze na nieodebrane połączenia. Nie naciąga pacjentów, ceny nie są wygórowane. A wręcz była dwa razy na konsultacji u Pani doktor i nie wzięła ani złotówki ode mnie. Bardzo polecam Panią Doktor Wojdyłę! Takich lekarzy ze świecą szukać :)

 • Bardzo kompetentna, wysoko wykwalifikowana lekarka, poważnie podchodząca do tego, co robi i tylko jednego oczekująca od swych pacjentów - mianowicie by dbali o swój uśmiech :). Jednocześnie niezwykle życzliwa, miła, kulturalna i pełna empatii osoba. Potafi odstresować zarówno małych, jak i dorosłych. Dzięki Jej profesjonalnemu, czysto ludzkiemu podejściu do pacjenta, nie obawiam się chodzić do dentysty.

  Co do kwestii finansowych-ceny za leczenie nie są wygórowane.

 • Bardzo kompetentna i życzliwa Pani doktor. Często tłumaczy jaki problem ma pacjent - nie naciąga klientów na niepotrzebne leczenie. Chodzi do niej wiele osób z mojej rodziny, polecam!

Jesteś tym lekarzem?

93

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.