Mgr

Małgorzata Ufnal

Psycholog

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog. Professional Cerified Coach (PCC, International Coaching Federation).

  Na co dzień pracuje jako psycholog w obszarze biznesu i executive coach, współpracując z wieloma firmami/korporacjami. Towarzyszy swoim klientom w osiąganiu celów w obszarze prywatnym i zawodowym oraz wspiera w stresujących dla nich sytuacjach np. doświadczanie trudnych relacji, trudność w kontroli nad emocjami, brak pewności siebie (mała asertywność), równowaga praca-życie, wypalenie zawodowe, chęć zmiany życia zawodowego. Jej klientami są często pracownicy korporacji, którzy potrzebują obniżyć napięcie związane ze stresem i skoncentrować się na znalezieniu rozwiązań dotyczących doświadczanych trudności.
  Oferuję Klientom doświadczenie i wiedzę poprzez:

  • Konsultacje antykryzysowe (1-3 konsultacji), pozwalające Klientowi lepiej rozeznać się w trudnej sytuacji związanej z życiem prywatnym/zawodowym. Celem spotkań jest odzyskanie kontroli nad trudnościami m.in. poprzez opracowanie właściwych i najbardziej adekwatnych kroków dalszego postępowania (nastawienie na rozwiązania).

  • Coaching antystresowy (pakiet podstawowy – 5 sesji lub premium - 10 sesji), którego celem jest skuteczne obniżenie poziomu stresu i zbudowanie „odporności” na stres (m.in. diagnoza źródeł stresu Klienta, dominującego stylu radzenia sobie ze stresem, opracowanie konkretnych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań i strategii przeciwdziałania stresowi z wykorzystaniem najnowszej wiedzy w tym obszarze (m.in. mindfulness, techniki poznawcze, relaksacyjne).

  • Coaching - związany z niską satysfakcją w ramach wykonywanej pracy, brakiem równowagi praca-życie, chęcią zmiany ścieżki kariery/miejsca pracy, wypaleniem zawodowym.

  • Konsultacje dla Klientów przewlekle chorych i ich rodzin w zakresie radzenia sobie z chorobą i podtrzymaniem motywacji Klientów do leczenia.

  Członek: International Coach Federation, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Usługi

Instytut Konsultacyjno-Terapeutyczny INVERSA

Bukowińska 26B, Mokotów, 02-703 (przy METRZE WILANOWSKA) Warszawa, mazowieckie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Małgorzata Ufnal nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną