Małgorzata Teusz-Chmielecka

Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B

  Pani Doktor z racji umiejętnego i kompetentnego podejścia do problemów pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie jako człowiek i jako lekarz.

  Dziękuję i bardzo polecam!!!

 • Szukasz endokrynologa? Pacjenci polecają:

  Bartosz Luftmann
  Bartosz Luftmann
  Endokrynolog
  ul. Rgielska 5, Wągrowiec
  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz. Wszystko objaśnia, odpowiada na każde pytania. Diagnoza postawiona od razu.… więcej

  Elżbieta Buczkowska
  Elżbieta Buczkowska
  Endokrynolog, Internista
  ul. Nakielska 327, Bydgoszcz
  Witam serdecznie wizyta u Pani doktor to sama przyjemność.Lekarz miły, sympatyczny odpowiada na każde pytania,… więcej

  Lilla Senterkiewicz
  Lilla Senterkiewicz
  Ginekolog, Endokrynolog
  ul Gnieźnieńska 21, Bydgoszcz
  Pani doktor przeanalizowała wyniki badań, oceniła je i omowila, wskazała dalszy sposób leczenia, była konkretna.… więcej

  Marek Wawrzeńczyk
  Marek Wawrzeńczyk
  Endokrynolog, Pediatra
  ul. ŚWIECKA 8, Bydgoszcz
  Pełen profesjonalizm. Świetny kontakt z dzieckiem, każde badanie oraz wyniki omówione szczegółowo i zrozumiale… więcej

  Edyta Giefert-Bartkowiak
  Edyta Giefert-Bartkowiak
  Endokrynolog
  Powstańców Warszawy 5, Bydgoszcz
  Pełen profesjonalizm. Życzliwości i szacunek na pierwszym miejscu. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania ze… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B

   Pani Doktor z racji umiejętnego i kompetentnego podejścia do problemów pacjenta zasługuje na najwyższe uznanie jako człowiek i jako lekarz.

   Dziękuję i bardzo polecam!!!

  • I

   Pani doktor jest kompetentnym ,świetnym endokrynologiem!!!!!!!Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad,nie ogranicza czasem,poświęca pacjentom tyle czasu ile tego wymaga sytuacja.Kieruje bez uwag na potrzebne badania.Skorzystałam z wizyty u PANI DOKTOR z polecenia sąsiadki,ja również poleciłam moim znajomym-wszyscy są zadowoleni-leczą się u PANI DOKTOR!!!!!!!! DZIĘKUJĘ BARDZO SERDECZNIE ZA POMOC I LECZENIE MNIE!!!!
   POLECAM!!!!!

  • A

   Pani doktor zna się na swoim fachu. Konkretna, miła, ale... no właśnie. Byłam w gabinecie może 15 minut. Dostałam zlecenie na zrobienie badań - oczywiście prywatnie (koszt 62 zł). Za wizytę zapłaciłam 100 zł.Teraz z wynikami muszę czekać na kolejną wizytę, czyli następne 100 zł.Super!!! Tylko chorować!

  • M

   Śpieszcie się leczyć u dobrych lekarzy - tak szybko odchodzą ( z Medyka..) Pani Doktor przyjmuje WYŁĄCZNIE W Szpitalu i ma gabinet w MedX na Norwida. I po co tak kłamać,że jest w Medyku???

  • M

   Byłam u Pani Małgorzaty Teusz - Chmielecka pierwszy raz. Jestem z wizyty bardzo zadowolona, konkretny lekarz, bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Ma podejście do ludzi.. Dała mi skierowania na masę badań (czyli za darmo), czego nie którzy lekarze nie robią i trzeba płacić za wszystko... Wytłumaczyła na czym polega moja choroba, jakie mogą być skutki uboczne leku, który muszę brać, bo jest niestety jedyny.. Musiałam do niej dotrzeć z Piły, niestety Pilski ARS Medical zawodzi!! Jednak nie żałuję! Musiałam być pilnie przyjęta i tak zrobili, nie czekałam 3 miesięcy tak jak w Pile. Bardzo bardzo polecam.

  • G

   Witam!! Byłam u Pani doktor pierwszy raz z wizytą. Jestem bardzo zadowolona,nie czułam się tam jak intruz.Pani Doktor cierpliwie odpowiedziala na wszystkie moje pytania związane z chorobą,dała skierowania na potrzebne badania,czego nie doczekałam się przez półtora roku od pani endokrynolog przyjmującej w ,,Malwie".Mam nadzieję,że tak będzie zawsze,oby więcej takich życzliwych i miłych lekarzy. Polecam i pozdrawiam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG