Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
34 opinie

L
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki pani doktor mam dwóch cudownych synów :) mimo,że inni specjaliści mówili, że nigdy dzieci mieć nie będę. Dostosowała leczenie, kontrolowala wszystko sama, nigdy nie było problemu z wizytą dodatkową. Jak się udało zajść w ciazę uspakajała, radziła, Świetna lekarka :)polecam :)


N
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani doktor już 5 lat nie potrafię trafić do ginekologa, tak niewprawnie, dramatycznie boleśnie i bez wyczucia zrobiła rutynową cytologię. Trudno zapomnieć, mimo przeprosin! i pozbyć się lęku. Uważam, że pani dr powinna zmienić specjalizację, aby nie okaleczać pacjentek.


Q
Użytkownik zweryfikowany

Wedlug moich odczuc Pani Samborek bardzo dobrze radzi sobie w swojej dziedzinie i ma doskonaly kontakt z pacjentem. Nie stwarza dystansu Pacjent-Lekarz. Przychodzimy do niej bardziej jak po porade do przyjaciolki:) Niestety nie mam juz okazji widywac sie z Pania Doktor, mieszkam za granica i tutaj nie znalazlam juz ginekologa z takim wyczuciem sytuacji. Pozdrawiam


O
Użytkownik zweryfikowany

Nigdy nie znałam lepszego ginekologa w wydaniu kobiecym. Przemiła, sympatyczna, spokojna, kompetentna, a do tego ładna. Te negatywy to raczej zazdrość i moim zdaniem wasz brak wiedzy i wygórowane oczekiwania, niż rzeczowe opinie. Lekarz to nie cudotwórca, może się mylić, ale akurat ta pani doktor robi wszystko, aby wizyta była w pełni wykorzystana. Zleca badania, zapisuje najlepszą według niej kurację, sama wykonuje dokładnie wszystkie, które może zrobić na miejscu, dokładnie tłumaczy proces badania i leczenia, a do tego jest niezwykle spokojna i przemiła. Życzę każdej kobiecie takiego ginekologa. Czekam na jej powrót z urlopu macierzyńskiego, bo odwykłam już od chodzenia do innego ginekologa, a potrzebuję kontroli. Dziękuję pani Małgorzato ;)


Użytkownik zweryfikowany

Z przykrością muszę wystawić niegatywną ocenę. Pani doktor przyjmowała mnie do szpitala, zachowywała się nie tylko niemiło i niedelikatnie, ale wręcz antypatycznie. Traktuje przedmiotowo pacjentki, podczas badania plotkowała z drugą lekarką. Z uwagi na brak akcji porodowej, dobry stan zdrowia mój i dziecka wypisałam się ze szpitala wbrew twierdzeniom Pani doktor, która była temu przeciwna nie z uwagi na stan zdrowia, ale formalnosci związane z wypisem. Gdy po kilku dniach ponownie zgłosiłam się do szpitala (cały czas byłam monitorowana przez mojego lekarza) Pani doktor wymyśliła, iż dziecko jest w złym stanie, ma powiększony brzuszek, być może problemy z jelitami, jednakże nie widziała konieczności przeprowadzenia cesarskiego cięcia mimo, że minął już wyznaczony termin porodu. Nietrudno sobie wyokbrazić jaki stres przeżyliśmy z rodziną do momentu gdy córeczka urodziła się zdrowa w świetnym stanie (10 pkt Apgara), Konsultowałam z trzema lekarzami czy rzeczywiście była możliwość, żeby córka miała coś z brzuszkiem i każdy oglądając USG temu zaprzeczył równocześnie podkreślając, iż bezwglednie w przypadku takiego zagrożenia należało zrobić szybko cesarskie cięcie. Wobec powyższego uważam, iż straszenie złym stanem dziecka kobietę w ciąży tylko dlatego, że postąpiłam wbrew zaleceniom lekarki, dyskwalifikuje ją jako lekarza.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Świetny fachowiec, drugi bardzo dobry lekarz w Medicalu. Konkretna, fachowa, nie trzeba się dopraszać o badania, w dodatku - bardzo sympatyczna :) Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Małgorzata to pełna profesjonalizmu, rzeczowa, miła i spokojna osoba. Polecam takiego ginekologa kazdej kobiecie, ktora planuje i chce właściwie prowadzić ciążę. Ja miałam to szczęście, że to Ona odebrała moją córeczkę podczas cesarskiego cięcia.Teraz planuję drugą ciążę i nie wyobrazam sobie jej nie pod okiem Pani Małgorzaty :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety również muszę wystawić opinię negatywną. Niesympatyczna lekarka, pacjenta traktuje przedmiotowo i poświęca mu mało uwagi. W czasie badania bardziej zajmowała się rozmową o wypiekach kulinarnych ze swoją asystentką niżeli pacjentem. Zdecydowanie odradzam.


A

Pani Doktor Samborek , to dla mnie taki lekarz, który nie boi się kierować na badania, wystawia uzasadnione L4, jeśli sama czegoś nie wie, kieruje do bardziej doświadczonych kolegów ( trzeba przyznać ,że do tego tez trzeba miec odwagę ), nie ignoruje nawet najgłupszych pytań pacjentek a przede wszystkim jest ciepłą i otwartą osobą.Do tego wszystkiego p.Małgosia podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie.
Z tego co wiem p.Małgosia pisze teraz doktorat i przygowtowuje się do specjalizacji ginek-poł.Dajmy jej trochę czasu na dokształcenie , przecież nikt z nas nie urodził się z głową pełna wiedzy.Ja polecam tego ginekologa i jestem przekonana ,że dokonacie Państwo dobrego wyboru.
Mój mąż i córka uwielbiają tę lekarkę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie znam lepszego ginekologa! Miałam przyjemność chodzić do pani doktor na wizyty w różne miejsca (medical, zięba clinic, medicover), rodziłam też w szpitalu, w którym pracuje. Jestem zachwycona jej wiedzą, wyczuciem, taktem... W momentach komplikacji w trakcie ciąży była opanowana i zawsze wiedziała jak zaradzić. Dzięki niej czułam się spokojna! Jeśli ktoś szuka lekarza, który odpowie na każde pytanie, jest kompetentny, a na wizycie się nie spieszy to POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania