lek.

Małgorzata Rydzewska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

Umów wizytę 45 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny. Leczenie alergii (astma oskrzelowa, pokrzywki, atopowe zapalenia skóry, naw... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny.

  Leczenie alergii (astma oskrzelowa, pokrzywki, atopowe zapalenia skóry, nawracające infekcje, zapalenia obturacyjne oskrzeli, nieżyty nosa i inne) i chorób płuc, wykonywanie testów alergicznych i spirometrii, odczulanie, porady pediatryczne.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  lekarz godny polecenia, wiedza, podejście do pacjenta, sposób postawienia diagnozy- pelen profesjonalizm

 • bardzo dobry

  Lekarka bardzo miła, życzliwa, wyrozumiała, duża chęć pomocy, nie zbywa pacjenta, potrafi doradzić i odpowiedzieć na wątpliwości, kompetentna w swojej dziedzinie, gdy coś wykracza poza jej kompetencje nie wciska kitu tylko kieruje do innego specjalisty. Bardzo polecam innym martwiącym się rodzicom.

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty u bardzo sympatycznej Pani Doktor, super podejście do pacjęta, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • dobry

  Ogólnie jestem zadowolona. Pani doktor udzieliła nam dużo informacji , zrobiła testy . Mamy tylko jedno ale, zapłaciliśmy 270 zł to troszkę dużo jak za informacje.

 • bardzo dobry

  Bardzo duża wiedza .Polecam wszystkim. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad.Myślę że trafnie zdiagnozowała chorobę.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Panią doktor :) świetne podejście do naszego maluszka, zdiagnozowanie i badanie, jak i odpowiedzi na nasze pytania.Oby było więcej takich lekarzy

 • dobry

  Po pierwszej wizycie wrażenie jest bardzo dobre. Konkretny lekarz, pewnie zdiagnozowała nasze dziecko. Mam nadzieję, że to będzie nasz ostatni lekarz

 • bardzo dobry

  Polecam jak najbardziej!Pani doktor poświęciła synkowi sporo czasu, wysłuchała, zbadała, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Uśmiechnięta i spełniona w swoim zawodzie-to się czuje. Już nigdy nie pójdę do innego alergologa.

 • neutralny

  Pani doktor miła, uprzejma, ale wizyta trwała krótko, i wg mnie bez wyjaśnienia przyczyn i bez wskazówek, co dalej.Syn okazało się - jest alergikiem i pani doktor jedyne co stwierdziła, to to, że posiadłam wiedzę iż to alergia.Poza przepisaniem syropu żadnych wskazówek, co teraz....

 • bardzo dobry

  Kompetencja, rzetelność, sumienność. Pełne zrozumienia podejście do dziecka. Uważność w rozmowie z rodzicami. Otwartość. Realna pomoc: zalecona terapia bardzo szybko przynosi efekty. Rozszerzona diagnostyka, która ma na celu precyzyjny dobór remediów, a nie bezzasadne osuszenie kieszeni pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani Doktor. Moja Córka trafiła w najlepsze ręce.