lek.

Małgorzata Rydzewska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 51 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

<strong>Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny. </strong>

Leczenie alergii (astma oskrzelowa,…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny.

  Leczenie alergii (astma oskrzelowa, pokrzywki, atopowe zapalenia skóry, nawracające infekcje, zapalenia obturacyjne oskrzeli, nieżyty nosa i inne) i chorób płuc, wykonywanie testów alergicznych i spirometrii, odczulanie, porady pediatryczne.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria
 • Choroby płuc

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: konsultacje

  Do pani dr zwróciłam się z problemem z nadmiernie suchą skórą u mojej 4 miesięcznej córeczki, jako jedyna byla zainteresowana przyczyną problemu a nie tylko leczeniem objawów. Ostatecznie okazało się że to nie alergia ale dzięki poleconym emolientom skutecznie walczymy z problemem. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Bardzo fajna pani doktor. Rzeczowa, miła z ogromną wiedzą medyczną. Od razu postawiła trafną diagnozę i zaproponowała leczenie. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miłe a zarazem profesjonalne podejście ze strony pani doktor. Wszystko zostało nam dobrze wyjaśnione i wszelkie obawy rozwiane. Gorąco polecam i pewnie sami niebawem wrócimy z syneczkiem na ponowna poradę :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor była bardzo spokojna i wszystko mi spokojnie i powoli wytłumaczyła na temat AZS i alergii u mojego rocznego dziecka. Tak że w końcu wiem co robić a nie to co pediatra czy dermatolog.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: konsultacje

  Według mojej opinii Pani Doktor jest kompetentnym lekarzem. Z uwagą oraz empatią wysłuchała moich problemów z dolegliwościami z którymi przyszłam. Na koniec wizyty otrzymałam receptę oraz skierowania niezbędne do dalszej diagnostyki. Szczerze polecam!

 • E
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: testy alergiczne

  Przesympatyczna Pani Doktor a przy tym konkretna. Szybka diagnoza.
  Fantastyczne podejście do dzieci. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: spirometria z próbą rozkurczową

  Do Pani doktor udałem się w celu zweryfikowania niezbyt optymistycznej diagnozy jaką otrzymałem po opuszczeniu jednego z pomorskich szpitali "specjalistycznych". Już na pierwszej wizycie po dokładnym zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Pani doktor uspokoiła mnie i wykluczyła chorobę, przedstawiając wiele merytorycznych argumentów. Uważnie słuchała oraz wszystko tłumaczyła. Ostatecznie zakończyło się na dwóch wizytach u Pani doktor, gdyż na więcej nie było potrzeby. Ponadto moją chorobę wykluczył jeszcze inny lekarz pulmonolog. Serdecznie polecam dr Rydzewską.

 • G
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: konsultacje

  Zapisałam się na wizytę do Pani doktor gdyż zasugerowałam się pozytywnymi opiniami innych pacjentów. Bardzo się pomyliłam. Wizyta była umówiona na godzinę 19. Dodam, że dotyczyła ona dwójki małych dzieci ( 2 lata i pół roku). Po pierwsze wizyta nie odbyła się punktualnie, co więcej weszliśmy do gabinetu na dokładnie 5 minut po czym zostaliśmy z niego wyproszeni gdyż Pani doktor musiała sprawdzić testy innego pacjenta. Każda mama dwójki małych dzieci doskonale zrozumie, co znaczy najpierw wejść do gabinetu, potem z niego wyjść i znowu dalej czekać. Nie to jednak zważyło na mojej ocenie. Szukałam pomocy gdyż moje pół roczne dziecko na silną odmianę atopowego zapalenia skóry. Mały drapie się do krwi, nie ma ani jednego miejsca na jego ciele, które nie jest pokryte łuszczącą się skórą. Pani doktor od samego początku w ogóle nie słuchała co do niej z mężem mówiłam. Jak rozebrała dziecko to tylko powiedziała, że mam go smarować często i że ma odparzoną pupę. Na moje zapewnienia, że smaruję dziecko 5 razy dziennie w ogóle nie reagowała. A właśnie po to do niej przyszłam. Po pomoc, gdyż mimo często smarowania, używania emolientów itp. stan skóry dziecka się nie poprawia. Mam wrażenie że zupełnie ją to nie interesowało. Kilkakrotnie odpowiadałam na te same pytania. Pani doktor nie zapytała nawet ile dziecko ma miesięcy, jak jest karmione. Jedynie co miała do powiedzenia to reklamowanie kosmetyków znanej marki. Opowiadała o nich przez min. 15 minut. Czy na prawdę musimy iść do specjalisty płacić za to pieniądze i słuchać o tym jakie to wspaniałe kosmetyki? Tym bardziej, iż wcześniej mówiłam Pani doktor że próbowałam tych kosmetyków i dziecko jest na nie uczulone ( mały cały spuchł po nich). Pani doktor nie podpowiedziała nam zupełnie nic. Ani co wyeliminować, ani jak znaleźć przyczynę alergii, ani jak sobie z nią poradzić. Jedynie jej magiczny krem znanej marki miał pomóc. To jest karygodne zachowanie według mnie. Nie po to chodzimy do lekarza, aby lekarz nic nie pomógł tylko rekomendował kremy - nawet nie apteczne. Co lepsza, Pani doktor nawet nie zaproponowała wizyty kontrolnej. Nic. Po prostu radźcie sobie sami, smarujcie a na pewno przejdzie. Bzdura. Nigdy więcej do tego lekarza nie wrócę i na pewno każdemu będę go odradzać. Chcecie posłuchać o kosmetykach? włączcie sobie reklamę. Za darmo.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet AlergologicznyUsługa: konsultacje

  Super lekarz. Mój syn jest pod stałą kontrolą u Pani doktor od 2 lat. Zawsze miła i kompetentna. Pierwszy lekarz, która słucha. Trafiliśmy do niej kiedy mojego syna męczył ciągły kaszel a inni lekarze zbywali mnie mówiąc, że to normalne. Pani doktor zrobiła testy i okazało się, że to alergia. Teraz jest o wiele lepiej, mamy leki, które pomagają. Świetny lekarz, polecam.

 • U

  Można z czystym sumieniem polecić panią doktor Rydzewską każdemu. Mój syn jest jej regularnym pacjentem od ponad roku. Pani doktor zawsze ma czas dokładnie zbadać, wytłumaczyć, zadbać o komfort pacjenta, do tego jest bardzo sympatyczna. Kiedy potrzebuję jakiejś porady to po prostu dzwonię do pani doktor i ona spokojnie wszystko wytłumaczy, powie jak postępować. Naprawdę polecam.