lek.

Małgorzata Rydzewska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 53 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny. Leczenie alergii (astma oskrzelowa, pokrzywki, atopowe zapalenia skóry, naw... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Istnieje możliwość umówienia się na wizyty poza wyznaczonymi terminami poprzez kontakt telefoniczny.

  Leczenie alergii (astma oskrzelowa, pokrzywki, atopowe zapalenia skóry, nawracające infekcje, zapalenia obturacyjne oskrzeli, nieżyty nosa i inne) i chorób płuc, wykonywanie testów alergicznych i spirometrii, odczulanie, porady pediatryczne.

Ocena pacjentów:

30 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz. Mój syn jest pod stałą kontrolą u Pani doktor od 2 lat. Zawsze miła i kompetentna. Pierwszy lekarz, która słucha. Trafiliśmy do niej kiedy mojego syna męczył ciągły kaszel a inni lekarze zbywali mnie mówiąc, że to normalne. Pani doktor zrobiła testy i okazało się, że to alergia. Teraz jest o wiele lepiej, mamy leki, które pomagają. Świetny lekarz, polecam.

 • Można z czystym sumieniem polecić panią doktor Rydzewską każdemu. Mój syn jest jej regularnym pacjentem od ponad roku. Pani doktor zawsze ma czas dokładnie zbadać, wytłumaczyć, zadbać o komfort pacjenta, do tego jest bardzo sympatyczna. Kiedy potrzebuję jakiejś porady to po prostu dzwonię do pani doktor i ona spokojnie wszystko wytłumaczy, powie jak postępować. Naprawdę polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz godny polecenia, wiedza, podejście do pacjenta, sposób postawienia diagnozy- pelen profesjonalizm

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka bardzo miła, życzliwa, wyrozumiała, duża chęć pomocy, nie zbywa pacjenta, potrafi doradzić i odpowiedzieć na wątpliwości, kompetentna w swojej dziedzinie, gdy coś wykracza poza jej kompetencje nie wciska kitu tylko kieruje do innego specjalisty. Bardzo polecam innym martwiącym się rodzicom.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty u bardzo sympatycznej Pani Doktor, super podejście do pacjęta, udziela odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ogólnie jestem zadowolona. Pani doktor udzieliła nam dużo informacji , zrobiła testy . Mamy tylko jedno ale, zapłaciliśmy 270 zł to troszkę dużo jak za informacje.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo duża wiedza .Polecam wszystkim. Pani Doktor dokładnie przeprowadziła wywiad.Myślę że trafnie zdiagnozowała chorobę.

 • Gorąco polecam Panią doktor :) świetne podejście do naszego maluszka, zdiagnozowanie i badanie, jak i odpowiedzi na nasze pytania.Oby było więcej takich lekarzy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwszej wizycie wrażenie jest bardzo dobre. Konkretny lekarz, pewnie zdiagnozowała nasze dziecko. Mam nadzieję, że to będzie nasz ostatni lekarz

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam jak najbardziej!Pani doktor poświęciła synkowi sporo czasu, wysłuchała, zbadała, cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Uśmiechnięta i spełniona w swoim zawodzie-to się czuje. Już nigdy nie pójdę do innego alergologa.