Lek. dent.

Małgorzata Petrus verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Ortodonta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R
  Lokalizacja: Stomatologia & OrtodoncjaUsługa: nie prawidłowy zgryz

  Bardzo dziękuje Pani doktor za rzeczową konsultacje syna na pewno do pani wrócimy,ponieważ jesteśmy mega zadowoleni.Polecamy wszystkim ,super podejście do dzieci.Pozdrowienia z Jastarni.

  Małgorzata Petrus2018-03-27

  Miło mi, że tak Pan ocenia moją pracę, jest to budujące.
  Do zobaczenia na następnej wizycie ortodontycznej.

 • Szukasz stomatologa? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Igielska
  Agnieszka Igielska
  Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Protetyk
  Katowicka 14, Rumia
  Doskonały lekarz. Pełna empatii i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Przyszedłem z mocnym bólem zęba, a przy… więcej

  Magdalena Rydzewska-Wasiuszko
  Magdalena Rydzewska-Wasiuszko
  Stomatolog
  Generała Henryka Dąbrowskiego 14/4/2, Rumia
  Bardzo Kulturalna i Miła Pani Stomatolog. Szybko i dobrze przeprowadzony Przegląd uzębienia. Polecam więcej

  Anna Branicka
  Anna Branicka
  Stomatolog
  Chełmińska 1/1, Gdynia
  Do Pani doktor trafiłam z powodu bólu korzenia zębowego który pozostał po zniszczeniu całej korony zęba. Zabieg… więcej

  Łukasz Tłustochowicz
  Łukasz Tłustochowicz
  Stomatolog
  Porębskiego 9, Gdynia

  Jadwiga Rybacka
  Jadwiga Rybacka
  Stomatolog
  Porębskiego 9, Gdynia
  Pełen profesjonalizm. Pani Doktor przedstawiła całościowy plan leczenia, pełen kosztorys. Wszystko odbywa się w… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Praktykę we własnym gabinecie Stomatologia&Ortodoncja wykonuję już od kilkunastu lat. W ostatnim okresie utworzyłam cyfrową pracownię RTG w tym samym gabinecie, w oddzielnym pomieszczeniu, w celu podniesienia jakości usług i dla wygody pacjentów. U osób z problemem stomatologicznym przed rozpoczęciem leczenia można na miejscu wykonać diagnostykę rtg: zdjęcia panoramiczne - przeglądowe, zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe, zdjęcia - same zęby, zdjęcia stawów skroniowo- żuchwowych itp. U pacjentów ortodontycznych można wykonać całkowitą diagnostykę przed leczeniem ortodontycznym, dzięki możliwości wykonania zdjęcia panoramicznego i cefalometrycznego (ortodontycznego).

   Moją pasją jest właśnie leczenie ortodontyczne. W dziedzinie ortodoncji rozwijam się, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Dzięki temu podążam za nowymi trendami w ortodoncji, starając się nie tylko leczyć wady zgryzu, ale także poprawić estetykę uśmiechu, wyglądu twarzy, profilu. Stosuję nowoczesne, amerykańskie technologie i materiały, które przyczyniają się do tego, że leczenie aparatem stałym jest bezbolesne i bezekstrakcyjne (ekstrakcje zębów wykonuję bardzo rzadko). Staram się leczyć przyczynowo, a nie tylko objawowo, szukając przyczyn wad zgryzu i eliminując je w trakcie leczenia poprzez likwidację zaburzeń mięśniowo - czynnościowych i niekorzystnych nawyków w trybie życia, co poprawia stabilność leczenia.

   Wiele uwagi poświęcam dzieciom, nie tylko lecząc ich wady zgryzu za pomocą silikonowych aparatów ruchomych, ale także diagnozuję przyczyny wad zgryzu, wymowy u małych dzieci i staram się wyeliminować je zalecając różne ćwiczenia mięśniowe, zmiany w trybie życia itp. Dzięki tym działaniom wiele dzieci nie będzie potrzebowało intensywnego i kosztownego leczenia w przyszłości.

   Na blogu portalu Znany Lekarz ukazał się mój artykuł z informacjami o profilaktyce ortodontycznej:
   http://www.znanylekarz.pl/blog/profilaktyka-ortodontyczna-informacje-dla-rodzicow/
   Zachęcam do przeczytania i ewentualnie "polubienia" tego artykułu.

  Usługi

  Stomatologia & Ortodoncja

  Dębogórska 84/U3, Rumia, pomorskie

  Aparaty ruchome od 350 zł
  Aparaty stałe 1 700 zł
  Scaling 110 zł
  Badanie rtg od 35 zł
  Zdjęcia cefalometryczne 70 zł
  Zdjęcia pantomograficzne 70 zł
  Leczenie ogólnostomatologiczne
  Leczenie przygotowujące do ortodoncji
  Zabiegi profilaktyczne, oczyszczające, estetyczne
  Usuwania przebarwień
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R
   Lokalizacja: Stomatologia & OrtodoncjaUsługa: nie prawidłowy zgryz

   Bardzo dziękuje Pani doktor za rzeczową konsultacje syna na pewno do pani wrócimy,ponieważ jesteśmy mega zadowoleni.Polecamy wszystkim ,super podejście do dzieci.Pozdrowienia z Jastarni.

   Małgorzata Petrus2018-03-27

   Miło mi, że tak Pan ocenia moją pracę, jest to budujące.
   Do zobaczenia na następnej wizycie ortodontycznej.

  • K
   Lokalizacja: Stomatologia & OrtodoncjaUsługa: konsultacje ortodontyczne

   Bardzo żałuję, że nie trafiłam do Pani doktor wcześniej. Wspaniałe podejście, ogromna cierpliwość i wiedza. Pani doktor patrzy na człowieka całościowo - jest prawdziwym holistycznym lekarzem. Zwróciła uwagę na rzeczy, na które nikt wcześniej "nie wpadł", a odwiedziłam z moim problemem aż 9 lekarzy. Ku mojemu zaskoczeniu dowiedziałam się też, że "leczenie" ortodontyczne" nie jest w moim przypadku koniecznością ponieważ nie rozwiąże ono istniejącego problemu. Znowu, nikt wcześniej na to "nie wpadł". Jeszcze raz bardzo dziękuję za szczerość i całościowe spojrzenie na mój przypadek. Oby było więcej takich lekarzy!

   Małgorzata Petrus2017-03-03

   Bardzo dziękuję za szczerą opinię. Mogłam Pani pomóc wyjaśnić problem tylko dlatego, że ma Pani dość szeroką wiedzę medyczną, także z zakresu medycyny naturalnej i mogłyśmy się wzajemnie zrozumieć. Oby było więcej takich pacjentów!
   Serdecznie pozdrawiam.

  • M

   Jestem w 100 % zadowolona z wyniku leczenia ortodontycznego. Jeżeli ktoś szuka wysmienitego lekarza który ma profesjonalną wiedzę, umiejętności oraz podejscie do pacjenta to gorąco polecam oraz zachęcam do wizytyu Dr M.Petrus :)

   Małgorzata Petrus2016-03-01

   Pani Michalino, bardzo dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy, za docenienie moich starań. Dobre efekty leczenia ortodontycznego, szczególnie aparatem stałym to w dużej mierze także zasługa samego pacjenta, jego zaangażowania, stosowania się do zaleceń lekarza, a w Pani przypadku jest 100% zaangażowania i współpracy. Gratulacje i pozdrowienia!

  • A

   Pani doktor Petrus leczy bardzo starannie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Wyleczyla nie tylko moje zeby, ale tez trwajace kilka lat zapalenie dziąseł, dzięki systematycznie powtarzanym zabiegom i zaleceniom zmian w trybie życia. Kolejnym atutem są przystępne ceny usług, dlatego polecam tego lekarza swoim znajomym.

   Małgorzata Petrus2015-04-19

   Pani Aniu, Pani mi zaufała i wykonywała wszystkie zalecenia, potrafiła współpracować, jest to więc nasz wspólny sukces. Zapalenie dziąseł i przyzębia dotyka obecnie ok. 80% dorosłych pacjentów, jest trudne do leczenia, bo wymaga zaangażowania ze strony pacjenta, dlatego jest się z czego cieszyć. Zapraszam na kolejny zabieg higienizacji za kilka miesięcy.

  • K

   Już od roku leczę u Pani doktor wadę zgryzu aparatem stałym. Jestem bardzo zadowolona, bo widać dobre efekty, a przede wszystkim nie występuje ból zębów w trakcie leczenia. Pani doktor stosuje nowoczesne metody ortodontyczne. Polecam.

   Małgorzata Petrus2015-03-14

   Bardzo dziękuję za dobre słowa. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z moich metod leczenia i widocznych rezultatów. Do zobaczenia na następnej wizycie kontrolnej.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG