mgr

Małgorzata Pawłowska

verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta, Psychoterapeuta, Psycholog

22 opinie +dodaj

Wierzę w holistyczne patrzenie na człowieka, stąd wiem iż praca terapeutyczna jest dla każdego Klienta pewnym początkiem, najczęściej startem, do nowego życia, jednak wreszcie na własnych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata Pawłowska

  W swoim długim - niedługim, trzydziestoparoletnim życiu, miałam okazję już poznać kilku psychologów, ale dopiero, kiedy trafiłam do Pani Małgosiu poczułam, że trafiłam do psychologa, do fachowca, do profesjonalisty. Pani Małgosia, jest niezwykle ciepłą i wspaniałą osobą jako człowiek i równie wspaniałym psychologiem.
  Szczerze polecam Pani Małgosię, którą mentalnie mocno ściskam.
  Pani Małgosiu - dziękuję, Pani już wie za co.

  Małgorzata Pawłowska2018-09-11

  Pani Sylwio, bardzo Pani dziękuję za te słowa... Wywołały również ogromne wzruszenie. Ściskam Panią równie mocno i życzę, by dalej tak pięknie pozwalała Pani sobie rozwijać skrzydła.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata PawłowskaUsługa: konsultacje online

  Zwróciłam się o pomoc do Pani Małgosi w chyba najtrudniejszym momencie mojego życia. Oczekiwałam wsparcia i "naprostowania", by pewne decyzje nie były konieczne, a tymczasem otrzymałam dużo, dużo więcej - pomoc w uświadomieniu sobie, że właśnie ich podjęcie jest warunkiem uzyskania równowagi wewnętrznej. Pani Gosia była dla mnie nieocenionym wsparciem przez cały ten trudny okres, pozostała nim też później, w każdej kryzysowej i niekryzysowej sytuacji. Wspaniała, ciepła osoba, z indywidualnym podejściem, zawsze dokładnie wyczuwa, czego w danej chwili potrzebuję, by "wrócić na właściwy tor". Nie wiem gdzie i kim bym była w tej chwili, gdyby nie jej pomoc w zrozumieniu tego, że warto wsłuchiwać się w swoje własne potrzeby. Dziękuję za wszystko, Pani Gosiu!

  Małgorzata Pawłowska2018-07-10

  Kochana Pani Moniko, brak mi słów... Dziękuję za słowa oraz za to, że mi Pani zaufała i wciąż pozwala być towarzyszem w Pani podróży...Ściskam. M.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata Pawłowska

  Pani Małgorzata jest osobą niezwykle ciepłą i obdarzoną wyjątkową energią. Od pierwszego spotkania czułam się otoczona profesjonalną opieką, a pozytywne skutki terapii odczułam błyskawicznie.

  Małgorzata Pawłowska2018-06-21

  Pani Magdaleno bardzo dziękuję za te słowa i naszą wspólną, niezwykłą drogę.

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata PawłowskaUsługa: psychoterapia

  Pani Małgorzata jest cudownie ciepłą osobą. Daje spokój, poczucie bezpieczeństwa i pełny komfort. Jest bardzo empatyczna. Przy tym emanuje tak dobrą energią, że sam uśmiech potrafi pomóc.
  Wizyta u Pani Małgosi to było najlepsze co mogło mi się wydarzyć. Każdemu polecę Panią doktor;)

  Małgorzata Pawłowska2018-06-11

  Pani Aniu, bardzo dziękuję. Wzruszyłam się bardzo czytając te słowa...Będzie pięknie:)

 • P
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata PawłowskaUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Pani Małgorzata to niesamowita, nieoceniona osoba. Genialny kontakt od początku, ogromna empatia, wyczucie. Przyznam, że nie spotkałam jeszcze takiego specjalisty, pełnego zaangażowania, całym sercem, wiedzą, profesjonalizmem. To niesamowite jak trafnie określa problem i trafia w sedno, wskazuje metody. Po prostu pacjent wie, że otrzyma pomoc. To szczęście trafić do Pani Małgorzaty, człowieka, który kocha to co robi. Dlatego robi to tak doskonale. Polecam! Dziękuję serdecznie!!!!

  Małgorzata Pawłowska2018-06-05

  Bardzo Pani dziękuję i chcę aby Pani wiedziała, że dla mnie również było to niesamowite i dające moc spotkanie. Mam wielkie szczęście mieć takich Pacjentów jak Państwo. Raz jeszcze dziękuję za Pani słowa. Małgosia

 • K
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata PawłowskaUsługa: konsultacje terapeutyczne

  Wspaniały specjalista a przede wszystkim cudowny , ciepły człowiek. Pani Małgosia to moja bratnia dusza mój pocieszyciel i motywator. Dzięki niej uwierzyłam w siebie zobaczyłam swoją wartość i idę do przodu. Pani M. wyciągnęła mnie z ciężkiej depresji za co jej serdecznie dziękuję. Z przyjemnością dalej chodze na terapię. Uwielbiam te nasze spotkania. Pozdrawiam K.

  Małgorzata Pawłowska2018-06-05

  Pani Kasiu, bardzo się wzrusz!łam...Ogromnie dziękuję za te słowa. Ja też uwielbiam te nasze spotkania!:)))

 • P
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata Pawłowska

  Pani Małgorzata to specjalista godny polecenia. Przemawia przez nią profesjonalizm i doświadczenie, jednoczesnie pozostaje otwarta na pacjenta i każde spotkanie traktuje indywidualnie. Mam poczucie że cała poświęca się rozmowie i każde pytanie, wskazówka sluży lepszemu zrozumieniu i pomocy pacjentowi. Pani psycholog doskonale radzi sobie z dziećmi (8 lat). Trafiliśmy do pani psycholog z polecenia. Kilka spotkań na przestrzeni kilku tygodni poglębiło tylko zaufanie do pani Małgorzaty u mnie jako rodzica oraz u syna (pacjenta). Spotkania są bardzo pomocne. Uwagi dla rodzica konstruktywne. 'Zadania domowe' chetnie wykonywane i konstruktywne. Dzieki pani psycholog syn lepiej rodzi sobie z emocjami i relacjami. Jestem o niego spokojniejszy. Jest to specjalista godny polecenia.

  Małgorzata Pawłowska2018-05-06

  Panie Piotrze dziękuję za te bardzo ważne dla mnie słowa, naszą współpracę i zaufanie którym mnie Państwo obdarzacie. Pozdrawiam Was bardzo ciepło. Małgosia

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Pracownia Terapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata PawłowskaUsługa: konsultacja dziecka

  Rzeczowo, konkretnie. Doskonała atmosfera spotkania, dogłebna analiza problemu, a wszystko to w otoczce empatii i wysokiej kultury.

  Małgorzata Pawłowska2018-05-06

  Panie Piotrze, ogromne dzięki. Powodzenia i radochy z nowych życiowych wyzwań. Wszystkiego, co dla Was najlepsze. Małgosia

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byliśmy z synem. Cała wizyta przebiegała w miłej, serdecznej i rzeczowej atmosferze. Poczekamy na rezultaty (jesteśmy po jednej wizycie). Na ten moment polecam zarówno panią Małgosię jak i samo miejsce (gabinet).

  Małgorzata Pawłowska2018-04-08

  Pani Honorato, cudownie Was było u siebie gościć. Cieszę się niezwykle z tak szybkich efektów. Do zobaczenia, ale mam nadzieję nie na wizycie:)))

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo Panią Małgorzatę, już po pierwszej wizycie można lepiej się poczuć i uwierzyć, że wszystko można odmienić dzięki wspólnej pracy, wytrwałości i pozytywnemu nastawieniu.

  Małgorzata Pawłowska2018-04-02

  Pani Agnieszko, ogromnie Pani dziękuję. Chcę aby Pani wiedziała, iż niezwykle się cieszę na naszą dalszą współpracę, a co do efektów, przy Pani zaangażowaniu, nie mam żadnych wątpliwości.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Wierzę w holistyczne patrzenie na człowieka, stąd wiem iż praca terapeutyczna jest dla każdego Klienta pewnym początkiem, najczęściej startem, do nowego życia, jednak wreszcie na własnych warunkach, wynikających ze świadomych wyborów. Jednak, by to mogło się ziścić, ciało również musi być w dobrej formie. Stąd często zlecam moim Klientom różnego rodzaju badania, np. gdy widzę mocno podkrążone oczy, słyszę o koszmarach sennych i niezwykłym pociągu do słodyczy, a u dzieci np. zgrzytaniu zębami podczas snu i zachowaniach agresywnych, od razu myślę o zakażeniu pasożytami lub rozroście grzybów candida, dlatego nigdy nie pomijam tych aspektów. Priorytetem dla mnie jest to, by skupić się na całym obrazie klienta, a nie jego wycinku.

  Terapia sama w sobie jest jednym z największych wyzwań, ale jednocześnie jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, taką, które robi się zazwyczaj raz w życiu. Wiem też, z mojego doświadczenia, iż powinna być możliwie krótka, stąd stosuję najczęściej podejście integracyjne, by dla każdego Klienta, przy obopólnej zgodzie, dobrać najlepsze, zindywidualizowane, najskuteczniejsze w danym przypadku, metody.

  Współpracuję z doktorem n. med specjalizującym się w medycynie holistycznej - Maciejem Wszelakim, Centrum Medycyny Ekologicznej prowadzonym przez Mistrzynię Naturopatii - Jolantę Ławcewicz oraz chiropraktykiem- Panem Łukaszem Matusiewiczem. Wspólnie dbamy o naszych Klientów poprzez taki dobór najlepszych narzędzi, którymi władamy, by zapewnić pełną satysfakcję oraz radość z nowego, pełnego życia.

  Skutecznie zajmujemy się uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi, fobiami, depresją, nerwicami, zaburzeniami odżywiania oraz likwidowaniem skutków długotrwałego stresu, a także zaburzeniami zachowania u dzieci i młodzieży.

  Do Państwa dyspozycji mamy 3 gabinety w komfortowym, zapewniającym spokój i intymność, otoczeniu.

  Zapraszamy dzieci (od 3 roku życia), młodzież, dorosłych oraz pary.

  We provide therapy sessions in English.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Centrum CBT w Warszawie / Terapia poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży (lipiec 2011)
 • Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu / Psychologia Zarządzania (czerwiec 2014)
 • Wrocławskie Centrum Psychoterapii Pozytywnej / Psychoterapia pozytywna (obecnie)
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu / Pedagogika ( czerwiec 2010),
 • Polski Instytut NLP w Warszawie / Hipnoza i hipnoterapia (wrzesień 2018)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Sypendium naukowe Socrates - Erasmus (Norwegia 2006)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Centra Integracji Społecznej w województwch: lubuskim, wielkopolskim (2014 - 2017)
 • Niepubliczne placówki szkolne i przedszkolne w województwie wielkopolskim (2012 - 2013)

Certyfikaty

Zdjęcia