Małgorzata Paluch

verifiedCreated with Sketch.

Terapeuta, Psychoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Terapeuta Medycyny Praw Natury. Specjalista Germanische Heilkunde (Germańska Nowa Medycyna, Medycyna Praw Natury). Moderatorka wrocławskiego koła studyjnego Germańskiej, prowadząca… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw Natury

  Pani Małgorzata Paluch jest osobą kompetentną budząca duże zaufanie jej dobra energia sprawia że pacjent czuje się zaopiekowany polecam z całego serca...Kalina Skoczek

 • P
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw Natury

  Bardzo kompetentna porada .Osoba pełna empatii i z dużym doświadczeniem.Wyczuwajaca poziom rozwoju w jakim znajduje się pacjent . Wspierajaca i dająca niezaleznosc

 • D
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw NaturyUsługa: konsultacja

  Bardzo profesjonalna osoba. Swoim spokojem i cierpliwością wprowadza atmosferę, w której łatwo poczuć się komfortowo i bezpiecznie.
  Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam z całego serca!
  Dorota

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza i empatia. Otrzymałam konkretne wskazówki jak rozwiązać swój problem. Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgorzacie za pomoc!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw Natury

  Wspaniała atmosfera, szczera troska o pacjenta, holistyczne podejście, rzeczowa informacja i dialog prowadzący do rozwiązania problemów zdrowotnych. Polecam. J. S.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: schorzenia kobiece, bóle brzucha i inne

  Pani Małgorzata to wspaniała osoba. Psychoterapia wg germanskiej to coś wyjątkowego czego nie dostaje się na co dzień. Wyjaśnienia są proste i głębokie, dające dużo do myślenia nad sobą i swoim nastawieniem do życia. Każdy powinien skorzystać z tej terapii bo ona jest kluczem do zdrowia.

 • B
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw NaturyUsługa: padaczka

  Wspanialy lekarz medycyny naturalnej ,potrafi zdiagnozowac przyczyne choroby, slucha, szuka wspolnie rozwiazania problemu.U mnie problemem byla padaczka.Mysle ze jestem na poczatku drogi ktora prowadzi juz teraz tylko do zdrowia. Wyciszenie,sen, ulge rozwiazanie problemu,- to wszystko udalo mi uzyskac juz po jednej rozmowie.Polecam kazdemu ta Pania :)

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw NaturyUsługa: konsultacja

  Otwarta, bardzo sympatyczna, zwraca uwagę na punkt widzenia pacjenta. Polecam i nie żałuję wizyty, bo dowiedziałam się dokładnie tego czego potrzebowałam.

 • M
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw NaturyUsługa: konsultacje terapeutyczne

  Od lat cierpiałem na zaburzenia mowy. Bywało, że nagle traciłem głos albo nie mogłem mówić głośno, często odczuwałem drapanie w gardle. No i miałem nawracające zapalenia krtani. Nie mogłem normalnie pracować, a jestem trenerem i mówienie to moje narzędzie pracy. Podczas sesji z Panią Małgorzatą szybko doszliśmy do tego, jaki biologiczny konflikt powodował takie objawy. Udało się ustalić, jaka sytuacja była dla mnie szyną, która powodowała nawroty aktywności konfliktu, a potem objawy wagotoniczne. Dostałem tak potrzebne wsparcie w zakończeniu aktywności konfliktu i w eliminacji szyn. Objawy całkowicie minęły i teraz mogę spokojnie pracować. Bardzo dziękuję Pani Małgorzato za pomoc!

 • M
  Lokalizacja: Germańska - Medycyna Praw NaturyUsługa: konsultacja

  Trafiłam do Pani Małgorzaty z bardzo silnymi zawrotami głowy. Po kilku sesjach objawy całkowicie minęły. Terapia prowadzona przez Panią Małgorzatę w końcu dała efekty, moje zdrowie i samopoczucie się poprawiło. Kiedy została sformułowana treść tego biologicznego konfliktu, od razu znalazłam sytuację w swoim życiu, która wywołała taki biologiczny konflikt. Zrozumiałam, co się dzieje i dlaczego taki właśnie objaw był dla mnie pomocą Natury. Z pomocą Pani Małgorzaty mogłam uporządkować swoje życie i zakończyć te dręczące mnie objawy. Gorąco polecam terapię Medycyny Praw Natury, którą prowadzi Pani Małgosia.

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Terapeuta Medycyny Praw Natury. Specjalista Germanische Heilkunde (Germańska Nowa Medycyna, Medycyna Praw Natury). Moderatorka wrocławskiego koła studyjnego Germańskiej, prowadząca seminaria według wiedzy Germańskiej. Pracuje z wykorzystaniem ścieżki diagnostycznej Germańskiej, co pozwala połączyć objawy narządowe i zachwiania psychiczne z konkretnymi przeżyciami i sytuacjami życiowymi, których wszyscy doświadczamy. Terapia polega na znalezieniu specyficznego odczuwania pacjenta / klienta, którym reaguje w trudnych dla siebie sytuacjach, które go zaskoczyły i wyeliminowanie tego odczucia przez podejmowanie konkretnych działań, które kończą aktywność biologicznego konfliktu. Takie działanie prowadzi zwykle do zakończenia objawów narządowych. Specjalista Analizy Transakcyjnej czyli wiedzy na temat gier psychologicznych, które wszyscy w różnym nasileniu prowadzimy. Dzięki analizie transakcji w relacjach z innymi można świadomie podjąć decyzję o zmianie jakości tych transakcji, a co za tym idzie, o zmianie odgrywanych życiowych ról (Ofiary, Wybawcy, Prześladowcy), co w konsekwencji prowadzi do poprawy jakości życia i zdrowia. Terapia polega na zanalizowaniu life-skryptu czyli scenariusza życiowego i podjęciu decyzji o zmianie przymusu reagowania, z którego nie jesteśmy zadowoleni. Więcej informacji na stronie www.kwantomed.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Germańska Heilkunde

Publikacje

więcej

Znajomość języków

 • niemiecki

Choroby

więcej

Zdjęcia