mgr

Małgorzata Opiła

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

2 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
117 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, psychoterapią rodzin oraz dzieci i młodzieży. W pracy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacjaUsługa: problemy w szkole córki

  Pani Małgorzata ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem, córka nie ma niechęci do następnego spotkania, nawet wręcz przeciwnie. Nauczyła się radzić sobie ze szkolnym stresem. W końcu ma z kim porozmawiać o swoich troskach i zmartwieniach. Serdecznie polecam.

  Małgorzata Opiła2018-05-07

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam.

 • J
  Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacjaUsługa: zaburzenia lękowe

  Bardzo dobre podejście, świetny słuchacz. Dało się odczuć, że Pani Małgorzata jest mocno zaangażowana. Już po kilku spotkaniach poczułem poprawę. Świetny specjalista. Polecam.

  Małgorzata Opiła2018-05-07

  Bardzo dziękuję za opinię. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, psychoterapią rodzin oraz dzieci i młodzieży. W pracy terapeutycznej korzystam z różnych podejść teoretycznych, dostosowując metody terapii do indywidualnych potrzeb klientów. Najbliższy jednak dla mnie jest nurt systemowy i egzystencjalny.

  Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim, podczas których odbyłam wiele praktyk i staży przygotowującym do zawodu terapeuty. Między innymi odbywałam staż na Oddziale Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a także, w ramach zajęć, współpracowałam z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Uczestniczę w Akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Kursie Psychoterapii Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii, który przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

  Oferuję pomoc z zakresu: zaburzenia odżywiania, dysfunkcje rozwojowe, zaburzenia psychosomatyczne, nieśmiałość i trudności w relacjach interpersonalnych, zaburzenia zachowania, kryzysowe sytuacje życiowe (rozwód, choroba/śmierć bliskiej osoby, przemoc), zaburzenia lękowe i adaptacyjne oraz zaburzenia depresyjne.

  Swoim klientom zapewniam dyskrecję i anonimowość. Na ich temat rozmawiam tylko na spotkaniach superwizyjnych, podczas których inni doświadczeni terapeuci mogą przyjrzeć się mojej pracy.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii - w trakcie