mgr

Małgorzata Mikołajczyk

Psycholog, Diagnostyk, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 738 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog, specjalista diagnozy psychologicznej, systemowy terapeuta rodzinny w trakcie certyfikacji. Zajmuję się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, terapią… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam wizytę u Pani Małgorzaty Mikolajczyk, efekty spotkań są można powiedzieć natychmiastowe. Na wizytę przyszłam z dzieckiem z problemami nadpobudliwisci na lekcjach, agresja ( typu celowe szturchanie, popychanie) a po pierwszej wizycie - rozmowie widzę pozytywne efekty, tzn. Dziecko moje jest świadome wyrządzanych krzywd wobec innych i chęć naprawy swoich złych zachowań. W szkole atmosfera wśród rówieśników i nauczycieli uległa znacznej poprawie. Obecnie jesteśmy po ok 7 spotkaniach i gorąco polecam widząc efekty i zaangażowanie do współpracy i obecności na zdjęciach mojego dziecka.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProRozwojowo Małgorzata MikołajczykUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo dobry lekarz czasem ktoś szuka długo odpowiedniego specjalisty bardzo sie cieszę ze w moim przypadku od razu trafiłam do Pani Małgorzaty. Wizyty przebiegają w bardzo luźnej atmosferze. Każda wizyta sprawia ze czuję sie coraz silniejsza i wiem że z pomocą tak dobrego specjalisty uda ki sie stanąć na nogi. Serdecznie polecam każdemu kto czuje sie zagubiony ma spore problemy z samoocena !!!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProRozwojowo Małgorzata MikołajczykUsługa: odbudowanie swojej wartości

  Pani Małgosia sprawiła, że moja córka w końcu zaczęła się uśmiechać, wierzyć w własne możliwości a z zagubionej dziewczynki powoli wyrasta na uśmiechniętą łobuziarę.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz. Doprowadza do myślenia. Kieruje w dobrą stronę, aby człowiek doszedł do pewnych kwestii sam, powoli, ale skutecznie - a nie daje bezsensowne porady. Polecam w stu procentach.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProRozwojowo Małgorzata MikołajczykUsługa: niska samoocena

  Polecam każdemu kto ma problem ze swoją samooceną wizyty u Pani Małgorzaty. Zdecydowałam się na indywidualną współpracę po dwóch konferencjach, na których Pani Małgorzata miała wykłady dotyczące poczucia własnej wartości. Poczułam, że to coś dla mnie, nie pomyliłam się. Spotkania odbywają się w atmosferze zaufania i pełnej akceptacji. Odkrywam swoje mocne i słabe strony, uczę się nazywać swoje potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim wreszcie poznaję siebie. Pani Małgorzata to ciepła, wyrozumiała ale przede wszystkim znająca się na tym co robi, osoba. Cieszę się, że zdecydowałam się na taki rodzaj pracy nad sobą. Polecam bo warto zadbać o siebie przy wsparciu tak dobrego psychologa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ProRozwojowo Małgorzata MikołajczykUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Potrafi słuchać. Wizyta przebiega w luźnej atmosferze co jest bardzo ważne. Ma bardzo dobre podejście do dzieci- syn kończąc wizytę już pyta o termin kolejnej.Polecam gorąco tego specjalistę dla dorosłych jak również dla dzieci.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny, Warsztat Terapii Zajęciowej Słoneczko i PromykUsługa: trudnosci malzenskie

  Zdecydowalismy sie z zona zawalczyc o nasze malzenstwo wybierajac terapie. Jestesmy po pierwszej wizycie u Pani Malgorzaty i czujemy ze to byl dobry wybor. Czulismy sie bardzo komfortowo, mielismy okazje pierwszy raz szczerze ze soba porozmawiac, a Pani Malgorzata stala na strazy naszej rozmowy, wiedziala kiedy zadac nastepne pytanie, na ktore sprawy zwrocic wieksza uwage. To bylo bardzo fachowe spotkanie, dajace nam duzo przestrzeni i zrozumienia. Cieszymy sie ze trafilismy do Pani Malgorzaty na terapie.

 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Małgosia to nie tylko znakomity specjalista, ale również człowiek. Ma świetne podejście do dzieci. Podchodzi do pacjenta ze stoickim spokojem i wyrozumiałością.
  Syn trafił do Pani Małgosi w bardzo trudnym, był w totalnej rozsypce, depresja, lęki, niska samoocena. Pani Małgosia ma niesamowitą moc zadawania pytań. Potrafi nakierować na odpowiedni tor. Dzięki niej syn zaczął bardziej ufać sobie i wierzyć, że jestem wartościową osobą. Pani Małgosia to bardzo ciepła i empatyczna osoba. Jest świetnym fachowcem, który słucha, rozumie i potrafi pomóc! Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim potrzebującym porady lub pomocy psychologa!

 • A
  Lokalizacja: ProRozwojowo Małgorzata MikołajczykUsługa: depresja, zaburzenia snu, niska samoocena

  Pełen profesjonalizm. Długo szukałam dobrego psychologa i po kilku nieudanych próbach udało się w końcu. Ciepła, serdeczna osoba i potrafiąca jak nikt słuchać. Pomogła mi bardzo poradzić sobie z sama sobą.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny, Warsztat Terapii Zajęciowej Słoneczko i Promyk

  Jestem po pierwszej wizycie z córką.Pani Gosia ma w sobie niezwykłe pokłady ciepła i empatii,potrafi słuchać,wzbudza zaufanie,ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,polecam gorąco-)Marta

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog, specjalista diagnozy psychologicznej, systemowy terapeuta rodzinny w trakcie certyfikacji. Zajmuję się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, terapią dzieci i młodzieży, terapią rodzin, małżeństw, indywidualną terapią osób dorosłych dostosowaną na podstawie przeprowadzonej diagnozy. Prowadzę warsztaty dla rodziców, zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży, warsztaty rozwojowe dla kobiet.

  Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny (SWPS) we Wrocławiu. Ukończone studia podyplomowe: Praktyczna diagnoza psychologiczna oraz Psychologia Praktyczna w firmie w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny we Wrocławiu.

  Obecnie w trakcie kursu terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego. Członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej (WTTS).

  Praca zawodowa i społeczna: prywatny gabinet psychologiczno-terapeutyczny w nurcie systemowym, współpraca w ramach zajęć psychologicznych i diagnozy psychologicznej z Centrum Zdrowia Dziecka-Kajtek w Lubinie (ul. Jana Pawła II 18).

  Kontakt:
  email: mikolajczyk.prorozwojowo@gmail.com
  www.prorozwojowo.net

  Każda wizyta trwa 50 minut, tylko spotkania diagnostyczne, po wcześniejszej konsultacji mogą trwać dłużej, w zależności od doboru metody diagnozowania.
  Pierwsza wizyta to konsultacja - wywiad.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej

Nagrody i wyróżnienia

 • Ambasador Aktywności Kobiet

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
 • Centrum Rozwoju Dziecka "Kajtek" w Lubinie
 • Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywnej Rehabilitacji "ART" we Wrocławiu

Certyfikaty

Zdjęcia