Adres

Powstańców Śląskich 48, Krzyki, Wrocław
Medycyna Estetyczna dr M. Markuszewska

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy medycyny estetycznej w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuję od 2007 roku: powiększanie ust, likwidacja asymetrii, nawilżanie kwasem hialuronowym, wolumetria, likw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • starzenie się skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Estetyczna dr M. Markuszewska

Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Zabiegi wykonuje z dużą starannością. Od lat jestem Jej pacjentką i nigdy nie miałam żadnych powikłań. Dobrze dobrane zabiegi sprawiły, ze moja cera jest w bardzo dobrej kondycji.
Uciążliwe plamy na twarzy, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić - po zabiegach laserem znacznie się zmniejszyły , można powiedzieć , że prawie ich nie ma. Gorąco polecam - uczciwość, miła atmosfera i dbałość o pacjenta sprawia, że chętnie tam wracam i mam ogromne zaufanie do lekarza.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medycyna Estetyczna dr M. Markuszewska konsultacja i zabieg

Szczerze polecam panią Doktor, która wie jak sprawić żeby kobieta była piękna i jednocześnie naturalną. Ogromna wiedza Pani Doktor idzie w parze z doświadczeniem, komunikatywnością i niezwykle ciepłym podejściem do pacjenta. Doświadczenie sprawia, że nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych a efekt świeżości, regeneracji i odmłodzenia wzbudza zachwyt moich bliskich. Polecam i jeszcze raz polecam. Ja jestem wręcz zachwycona i wiem zawsze, że jestem w fachowych rękach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Minął rok od czasu kiedy wykonany miałam zabieg wypełnienia bruzdy nosowo-wargowej. Kilka dni po zabiegu pojawiła się reakcja organizmu po jednej ze stron. Czułam ucisk w tym miejscu oraz zgrubienie. Lekarz uspokoił mnie mówiąc, ze to minie. Ucisk minął po kilku tygodniach ale zgrubienie i wyczuwalny wałeczek pozostały. Szukając informacji znalazłam ze mogło powstać otorbienie w tym miejscu. Chciałam się zapytać jak mogłabym się ewentualnie tego pozbyć ? Dziękuje za pomoc

  Dzień dobry. Późne powikłania po implantacji kwasu hialuronowego zdarzają sie rzadko ale niestety mogą się zdarzyć. Potrzebna jest wiedza na temat materiału jakim zabieg był wykonywany ( kwas hialuronowy, hydroksyapatyt czy kwas polimlekowy). Zwykle wiąże się z chorobami współistniejacymi (przewlekłe infekcje np.zatok czy choroby układowe). Trzeba wdrożyć leczenie. Polecam kontakt z lekarzem wykonującym zabieg lub w ośrodku specjalizującym sie w leczeniu powikłań. Oczywiście wiedza na temat odbytego zabiegu i materiałów jest niezbędna.

  lek. dent. Małgorzata Markuszewska

 • Witam. Mam 52 lata miesiąc temu byłam na zabiegu wstrzykniecia kwasu hialurynowego bruzdy nosowo wargowe trochę w dolną warge i w zmarszczke na brodzie. Niestety ale efektu nie było. Pomimo iż stosowałam się do zaleceń tj. picie wody spanie na plecach. Po miesiącu poszłam na korektę pani kosmetolog wstrzyknela mi taką samą ilość kwasu ale o większym zageszczemu. (1,5ml) i wciąż nie ma porządnego efektu. Co może być przyczyną ze kwas nie działa? Czy mogą to być jakieś ukryte choroby?

  Dzień dobry. Bruzda nosowo wargowa w tym wieku związana jest z migracją tłuszczu i grawitacją. Sposób postępowania ustala się jednak podczas badania. Najczęściej jednak podanie kwasu w same bruzdy niczego nie wnosi(poza subtelnym spłyceniem). Potrzebna jest najpierw delikatna wolumetria kwasem hialuronowym, ewentualnie nici a same bruzdy dopiero na końcu terapii. W przeciwnym wypadku sam kwas podany w bruzdy jest zwykle strata materiału. Polecam tzw. lifting hybrydowy. Połączenie kilku materiałów przynosi dobre efekty.

  lek. dent. Małgorzata Markuszewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuję od 2007 roku: powiększanie ust, likwidacja asymetrii, nawilżanie kwasem hialuronowym, wolumetria, likw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zmarszczki
 • wiotkość skóry
 • starzenie się skóry
Pokaż wszystkie leczone choroby