lek.

Małgorzata Marchewczyk - Kąkol

Ortopeda

2 opinie +dodaj

Umów wizytę 157 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyłam studia na Collegium Medicum UJ w Krakowie, a następnie zdobywałam szlify ortopedyczne na rezydenturze w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Szpitala im. S. Żeromskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Zino-Med

  Rzeczowa i ciepła osoba. Wizyta odbyła się punktualnie. Doktor cierpliwie odpowiadała na moje pytania i wyjaśniła przyczynę dolegliwości. Czułam się zaopiekowana. To rzadka cecha spotkać dziś lekarza z powołania.

 • K
  Lokalizacja: Zino-Med

  Super! Super! Super! Przemiła i kompetentna lekarka z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Od dłuższego czasu borykam się z problemem z kolanem. Byłam w innej przychodni na NFZ i mam porównanie. Niebo a ziemia! Usg wykonane bardzo dokładnie, ze szczegółowym opisem. Na pewno będę stosować się do zaleceń i pozostanę pacjentką pani doktor. Dziękuję i polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam studia na Collegium Medicum UJ w Krakowie, a następnie zdobywałam szlify ortopedyczne na rezydenturze w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie kierowanym przez profesora Juliana Dutkę. W chwili obecnej pracuje w Oddziale Ortopedii w Nowym Szpitalu w Olkuszu. Zajmuje się zarówno urazami, jak i chorobami narządu ruchu dorosłych. Wykonuję także badania USG. W swojej karierze brałam udział w wielu sympozjach, kursach doskonalących oraz odbyłam staże w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Znajomość języków

 • angielski