Małgorzata Łukomska

Dermatolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 755 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od 30 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci i dorosłych. W pracy z pacjentem szczególną wagę przykładam do znalezienia przyczyny dolegliwości i wspólnego ustalenia strategii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: nowotwór skóry

  Wspaniała Pani doktor , cudowny ,empatyczny człowiek, nigdzie się nie spieszy,dokładnie zbada i wytyczy dalszy tok leczenia.
  Gorąco polecam - od niemowlaka do staruszka!!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Na wizytę byłam umówione z jednym dzieckiem. W gabinecie okazało się, że ktoś zrezygnował i Pani doktor bez problemu przyjęła również moje drugie dziecko. Wizyta bardzo przyjemna. Trzyletnia córka panicznie unikająca obcych ( zwłaszcza tych co chcą/musza ją dotknąć) zachwycona Panią doktor. Diagnoza postawiona, leki wdrożone i czekamy na rezultaty.

 • Lokalizacja: Specjaliści DermatolodzyUsługa: problemy skórne

  Moja 3miesięczna córka od 5tż miała nawracającą wysypkę. Pediatrzy twardo twierdzili że to skaza białkowa i tak przez prawie 2miesiace meczyłyśmy się z dietą. Trafiłam do Pani Łukomskiej bo już mi sił brakowało i ona po dokłasnym obejrzeniu małej i wywiadzie stwierdziła że to ŁZS. I miała rację. Wszystko co powiedziała o tej przypadłosci zgadzało się. W dodatko przemiła i cierpliwie wszystko wtjasnila i z dobrym podejsciem do maluszkow. Wizyta warta wszystkich pieniędzy.

 • A
  Lokalizacja: Spółka Lekarska Sp. z o.o.

  Lekarz, który naprawdę potrafi pomóc! AZS, alergia pokarmowa - dzięki zaleceniom Pani Doktor jest dużo lepiej. To po prostu mądry człowiek, słuchający chorych i potrafiący ocenić stan całościowo. Jestem wdzięczna!

 • J
  Lokalizacja: Spółka Lekarska Sp. z o.o.

  Pierwszy raz byłam z 6 miesięcznym dzieckiem u Pani Doktor podejrzewając, że dziecko uczulone jest na mleko. Pani Doktor dosłownie w sekundę podała trafną diagnozę, że to trądzik niemowlęcy i po krótkim wywiadzie dowiedziałam się w jaki sposób moje dziecko go dostało. Pani Doktor to profesjonalistka a poleciła mi ją bliska mi osoba także jestem jej wdzięczna, że dzięki niej trafiłam na tak znakomitego lekarza co nie jest wcale takie proste.

 • P

  Wspaniały lekarz! Po wizytach u wielu dermatologów, którzy zapisywali standardowe leki na wypadanie włosów trafiłam do Pani Łukomskiej. Dostałam skierowania na najważniejsze badania, Pani doktor jako pierwsza próbowała dotrzeć do przyczyny problemu. Pomimo diagnozy łysienia androgenowego, była w stanie przekazać mi tą informację w rzeczowy sposób, pocieszyć i sprawić, że nie wyszłam załamana z gabinetu. Dzisiaj mam więcej włosów niż 3 lata temu, gdy trafiłam do Pani Łukomskiej. Najlepsza specjalistka - gorąco polecam.

 • K

  Cudowny lekarz z powołaniem! Bardzo żałuję,że nie przyjmuje jako pediatra. Bardzo kompetentna,wszystko tłumaczy,bardzo lubi dzieci zwraca się do nich bardzo ciepło i z uczuciem.Nigdy nawet przy opóźnieniach na wizytach nie widać po niej zmeczęnia czy zdenerwowania po ciężkim dniu. Niesamowicie serdeczna osoba, szkoda że jest takich lekarzy tak mało

 • K

  Bardzo polecem wizytę u Pani Doktor. Borykam się z liszajem płaskim, ktory zaatakował mnie w tamtym roku. Chodziłam do wielu lekarzy w tym do profesorów. Nikt nie rozpoznał mojej choroby. I wtedy trafiłam do Pani Łukomskiej - od razu zdiagnozowała liszaja ale PAni Dokktor zawsze potwierdza swoje diagnozy badaniami Moja siostra też u niej była i co nie dziwi od razu rozpoznała chorobę - co pozniej potwierdziły badania.
  Goraco polecam!

 • U

  Super lekarz.Świetny diagnosta.Jestem zachwycona panią doktor,bo jest nie tylko niezwykle empatyczna,ale przeprowadza również wnikliwy wywiad lekarski. Pierwszy dermatolog, który zbadał wszystkie (!) moje znamiona (mam mnóstwo pieprzyków i przyznam, że nie wiedziałam, że trzeba je badać).Udałam się do pani doktor, ponieważ mam trądzik, pomimo tego, że na karku już lat 30. Pani doktor obejrzała mnie dokładnie, przepisała leki i powiedziała, że, jak dla niej mam problem z hormonami. Kazała udać się do endokrynologa i wykonać odpowiednie badania. Na samym wstępie poinformowała mnie, że w moim przypadku same maści nie wystarczą, ponieważ moje wypryski mają najprawdopodobniej podłoże endokrynologiczne. Brawo dla pani doktor! Miała w 100% rację.Dzięki niej jestem po badaniach w szpitalu. Zdiagnozowano u mnie chorobę hormonalną.

 • K

  Nie wiem jeszcze czy diagnoza Pani doktor jest słuszna ale wygląda na to że tak. Kilku lekarzy (w szpitalu i przychodni) doprowadziło moje dziecko do stanu tragicznego ( zmiany skórne) tylko dlatego że jest alergikiem i ma atopię. Sterydy i inne kosztownosci i brak właściwego leczenia. Pani doktor od razu zauważyła że tym razem to nie alergia a wirus Coxsackie i gdyby nie to że tak późno do niej trafiliśmy to przebieg choroby nie byłby szacowany na 10 tygodni!! Dziecko się męczy, ale już jestem spokojniejsza bo leczenie pokrywa się z tym co sama chciałam zrobić, a lekarze chcieli odwrotnie. I pierwszy sukces, dziecko śpi nieprzerwanie od godziny co nie było dotąd możliwe! Fantastyczne podejście, dokładne badanie, ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć. Na prawdę polecam bo nie poznałam jeszcze lepszego lekarza, a już trochę ich było!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 30 lat zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci i dorosłych. W pracy z pacjentem szczególną wagę przykładam do znalezienia przyczyny dolegliwości i wspólnego ustalenia strategii leczenia.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Choroby zakaźne
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Liczne publikacje w prasie naukowej