mgr

Małgorzata Kwiecińska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Dyplomowana psychoterapeutka i psycholog, certyfikowana coach i trenerka umiejętności psychospołecznych. Pomagam osobom dorosłym, które między innymi: - nie radzą sobie ze stresem,… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Życzliwość
Psychoterapię

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Małgorzata jest osobą ciepłą, wyrozumiałą, z zainteresowaniem słucha wszystkich opowieści. Stara się je uporządkować i podsumować. Polecam z całego serca.

  Małgorzata Kwiecińska2018-01-22

  Pani Katarzyno, bardzo dziękuję za tę opinię! To dopiero początek naszej wspólnej pracy więc mam nadzieję, że Pani odczucia po kolejnych spotkaniach będą równie pozytywne, a i efekty satysfakcjonujące - tego Pani życzę :)

 • Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii "Cynamonowa"

  Przed pierwszą wizytą nigdy nie pomyślałbym, że terapia może być aż tak skuteczna. W jej trakcie Pani Małgosia pomogła mi zrozumieć znaczenie zagadnień które sprawiały mi ból i problemy, oraz z sukcesem pokazała jak sobie z nimi poradzić. Z czystym sumieniem jestem w stanie polecić każdemu. Całość w bardzo sympatycznej i profesjonalnej atmosferze.

  Małgorzata Kwiecińska2017-10-11

  Bardzo Panu dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego!

 • A
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii "Cynamonowa"

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna psychoterapeutka. Na konsulatcjach Pani Gosia stwarza ciepłą i komfortową atmosferę. Dzięki terapii poznałam siebie i rozumiałam swoje potrzeby co pozwoliło mi odzyskać spokój i chęci do życia. Serdecznie polecam!

  Małgorzata Kwiecińska2017-07-26

  Dziękuję, Pani Aneto, za podzielenie się opinią. Cieszę się bardzo, że terapia przyniosła oczekiwane efekty i życzę dalszych zmian na lepsze!

 • K
  Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii "Cynamonowa"Usługa: konsultacja indywidualna (50 minut)

  Bardzo gorąco polecam Panią Małgosię, uczęszczałam do niej na terapię która już dobiegła końca. Pomogła mi zmienić podejście, łatwiej budować mi relacje z ludźmi, stałam się bardziej otwarta i pozytywnie nastawiona do życia. Dzięki terapii czuję się świetnie. Atmosfera bardzo miła, czułam się tam bezpiecznie i wiedziałam że mogę powiedzieć o wszystkim. Z czystym sumieniem mogę polecić!

  Małgorzata Kwiecińska2017-05-24

  Pani Kamilo, bardzo dziękuję za opinię i życzę Pani, aby pozytywne zmiany, zapoczątkowane na terapii, miały swoją kontynuację w Pani życiu :) Pozdrawiam serdecznie!

 • Pani Małgosia pomogła mi oswoić się z moimi trudnymi emocjami, docenieniem własnej osoby oraz pokazała, że trzeba być przede wszystkim dobrym dla siebie:) wspaniałe doświadczenie ze wsparciem równie wspaniałej Terapeutki:) polecam z całego serca Panią Małgosię!

  Małgorzata Kwiecińska2016-11-28

  Dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się bardzo, że mogłam Pani towarzyszyć w tym procesie i gorąco życzę, aby doświadczenia z terapii owocowały również w przyszłości. Serdecznie pozdrawiam :)

 • O

  Serdecznie polecam! Terapia pozwoliła mi w nieco ponad pół roku uporać się z problemami, które dokuczały od lat. Spotkania przebiegały w ciepłej atmosferze. Czułam się w 100% swobodnie i bezpiecznie. Nie tylko, mogłam się do woli wygadać (i zawsze mieć poczucie, że słucha się mnie uważnie), ale również poznałam kilka sposobów, które w przyszłości pomogą mi radzić sobie w trudnych okolicznościach. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc :)

  Małgorzata Kwiecińska2016-10-04

  Dziękuję serdecznie za opinię. Bardzo się cieszę, że mogłam być pomocna. Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego na przyszłość, pozdrawiam ciepło :)

 • K

  Pani Małgosia bardzo mi pomogła w trudnym okresie mojego życia, miałem problemy związane z pracą - brak czasu dla bliskich, depresja i stres. Psychoterapia pomogła mi zmienić priorytety i zrozumieć czego tak naprawdę chcę od życia i siebie samego. Nauczyłem się, że asertywność nie boli, poznałem swoje słabe i silne strony, zaakceptowałem samego siebie. Przestałem się przejmować rzeczami na które nie mam wpływu i wiele wiele więcej. Polecam wszystkim - nawet tym najbardziej sceptycznym!

  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za pomoc.
  Kamil S (28 lat)

  Małgorzata Kwiecińska2016-04-15

  Panie Kamilu, serdecznie dziękuję za opinię! Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pozdrawiam również i życzę wszystkiego dobrego :)

 • Terapia z Gosią przyniosła duży przełom i zmiany w moim życiu. Gdy zaczęłam uczęszczać na terapię jakość mojego życia i relacje z innymi ludźmi znacznie się poprawiły. :)
  Polecam z całego serca. :)
  Kinga Potocka.

  Małgorzata Kwiecińska2016-02-18

  Bardzo dziękuję za opinię i gratuluję dotychczasowych efektów psychoterapii! Mam nadzieję, że nasza dalsza praca będzie równie owocna :)

 • Ł

  Gosia jest świetną Panią psycholog którą polecam każdemu. Na spotkaniach czułem się jakbym rozmawiał z dobrą przyjaciółką, a nie jak na wizycie u lekarza. To zdecydowanie pomogło przy otwarciu się, z czym miałem wielki problem. Poza tym Gosia posiada dużą wiedzę w zakresie psychologii, pokazała mi narzędzia przy pomocy których mogłem używać poza wizytami i wciąż używam w gorsze dni i nie tylko. Nie będę ukrywał, że moje życie jest już "idealne", ale od końca terapii minęło sześć miesięcy i jest to najlepszy rok w moim życiu od kiedy sięgam pamięcią.

  Małgorzata Kwiecińska2015-09-14

  Dziękuję za podzielenie się opinią! Bardzo mnie cieszy, że psychoterapia przyniosła oczekiwane zmiany, a przede wszystkim, że są one trwałe :)

 • J

  Bardzo ciepła, kompetentna Pani Psycholożka ;-), a co najważniejsze z umiejętnością SŁUCHANIA ! (wielu psychologów nie posiada takiej umiejętności...albo 'odwala' swoją robotę -mój test na 10-ciu psychologach).
  Jestem <3 zadowolona. Gorąco polecam wrażliwcom.
  Pani Psycholog jest Wielka Duchem z Mega Ogromnym Serduchem ;-)))).

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowana psychoterapeutka i psycholog, certyfikowana coach i trenerka umiejętności psychospołecznych.

  Pomagam osobom dorosłym, które między innymi:
  - nie radzą sobie ze stresem, napięciem, lękiem
  - cierpią na depresję, doświadczają smutku, wstydu, poczucia winy
  - mają trudności w relacjach interpersonalnych - w związku, rodzinie, pracy lub w innych obszarach
  - są w trudnej sytuacji życiowej lub próbują zaadaptować się do zmian
  - mają problemy z grupy zaburzeń osobowości.

  Poza psychoterapią indywidualną prowadzę też terapię par, zarówno samodzielnie jak i w parze (zawodowej i prywatnej) z koterapeutą - coachem i trenerem komunikacji, Krzysztofem Więckiem.

  Głęboka praca terapeutyczna skradła moje serce i to ona stanowi obecnie moją główną działalność zawodową, jednak swoją drogę jako psycholog rozpoczynałam w obszarze wspierania rozwoju i tym też wciąż się zajmuję (choć na mniejszą skalę), prowadząc coaching indywidualny, oraz grupowe warsztaty umiejętności psychospołecznych.

  Pracuję w podejściu integracyjnym, które źródeł problemów upatruje w aktualnie działających mechanizmach psychologicznych (wewnętrznych), utrwalonych na skutek przeszłych doświadczeń. Wierzę, że takie rozumienie jest najbardziej pomocne w budowaniu realnej, trwałej i pełnej zmiany w teraźniejszości. W swojej praktyce czerpię przede wszystkim z nurtów poznawczo-behawioralnych, odwołując się do myśli, emocji, zachowań i powiązań między nimi, oraz humanistycznych, korzystając z technik symbolicznych i wyobrażeniowych, oraz stwarzając przestrzeń pełną empatycznego wsparcia. Pracę poddaję systematycznej superwizji.

  Z wyróżnieniem ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacjami z psychoterapii oraz wspierania rozwoju osobowości, a następnie 4-letnie podyplomowe szkolenie psychoterapeutyczne w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy SWPS i IPZ.

  Dużą wagę przykładam do ciągłego rozwoju zawodowego, dlatego chętnie uczestniczę w dodatkowych kursach i szkoleniach (m.in. Praktyk i Mistrz NLP, roczne Studium Coachingu Multi-Level Coaching, konferencje i warsztaty dotyczące psychoterapii).

  Choć mam wiele narzędzi, z których korzystam, najważniejsze dla mnie pozostaną uważność, otwartość, empatia i wiara w pozytywną naturę człowieka. W swojej pracy sukcesywnie uczę się jak być lustrem, w którym można lepiej przyjrzeć się samemu sobie życzliwym okiem.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii (2008-2013)
 • Studium Coachingu Multi-Level Coaching (2014)
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii przy SWPS i IPZ (2014-2018)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia "Ogród" (NZOZ Instytutu Psychologii Zdrowia PTP; 2016-2018)
 • Akademicki Ośrodek Psychoterapii (2012-2013)

Certyfikaty

 • Małgorzata Kwiecińska, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Małgorzata Kwiecińska, psycholog - Certyfikaty
 • Małgorzata Kwiecińska, Warszawa - Certyfikaty
 • Małgorzata Kwiecińska, psycholog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Małgorzata Kwiecińska, psycholog - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia