Adresy i cenniki usług

 • Centrum Stomatologiczne Margo

  Trawowa 59, Fabryczna
  Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Dlaczego uważam, że warto jest leczyć zęby u doktor Małgorzaty Kowalskiej:
  - jest bardzo delikatna (potrafiła w taki sposób reagować na moje zachowanie, że ograniczyła praktycznie do "0" mój bardzo silny odruch wymiotny),
  - jest bardzo dokładna (nigdy się nie spieszyła - nawet gdy mogło to spowodować opóźnienie dla następnego pacjenta, na bieżąco kontrolowała na zdjęciach efekty leczenia),
  - wyleczyła mi zęby oraz wykonała perfekcyjnie korony i mostki dokładnie w tak sposób jak było ustalone na początku leczenia,
  - w gabinecie posiada niezbędny sprzęt do pełnej diagnostyki i specjalistycznego leczenia (na miejscu jest tomograf, możliwe leczenie pod mikroskopem),
  - jest przemiła,
  - ma równie miłe asystentki.
  Mimo, że cena leczenia jest wysoka, uważam, że warto jest więcej zapłacić aby być zadowolonym.

 • M

  Polecam doktor Małgorzatę Kowalską. Jest bardzo dobrym lekarzem, zawsze doradzi co zrobić żeby było jak najlepiej. Pani Doktor bardzo sympatyczna, uprzejma i uśmiechniętą kobietą. Zabiegi były wykonane profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

 • Myślę, że jest to jeden z lepszych specjalistów jakich znam. Próbowałem znaleść ognisko zapalne w organizmie, ponieważ tak wskazywały wyniki krwi. Byłem u różnych specjalistów internisty, pulmonologa, laryngologo, zdjęcia zatok, płuc itd. Tymczasem podczas jednej wizyty u stomatologa - pani dr Kowalska zdiagnozowała miejsce ogniska zapalnego. Byłem pod wielkim wrażeniem, że gabinet posiadał również tomograf komputerowy, na którym potwierdziły się przypuszczenia, iż ognisko znajduje się na dnie zatok. Fachowa porada oraz odpowiednie pokierowanie do specjalistów pozwoliło mi wyleczyć zagrożenie. W ramach podziękowania postanowiłem napisać tą opinię. Wbrew temu co piszą inni nie zawsze cena jest najważniejsza, a trafna diagnoza i jakość wykonywanych usług . Leczę swoje ząbki u pani doktor do dziś .Pozdrawiam

 • P

  Serdecznie polecam!
  Jestem pacjentką Pani dr. Kowalskiej już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z jej opieki. Wizyty odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze. Zabiegi przeprowadzane są w sposób profesjonalny i z dbałością o zdrowie pacjenta. Centrum Stomatologiczne Pani doktor jest też przyjazne dla małych pacjentów. Uśmiechnięta Pani Doktor - leczymy się u niej całą rodziną. Jeszcze raz szczerze polecam :)

 • G

  Jeżeli nie chcecie mieć problemów z wyleczonymi zębami, to zapiszcie się na wizytę do Pani dr Małgorzaty Kowalskiej. Wszystko Wam wytłumaczy i zrobi idealnie, dokładnie, nie spieszy się, pracuje bardzo precyzyjnie i gwarantuję Wam, że nie będziecie robić reklamacji.

 • P

  Bardzo ładny gabinet,wygodny dojazd, Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna w tym co robi. Gorąco polecam. Jestem zadowolony z kompleksowego leczenia, opieki lekarskiej nad moimi zębami. :)

 • K

  Jestem wieloletnim pacjentem Pani Doktor. Bardzo dobry lekarz, szczerze polecam. Mam zapewnioną kompleksową opiekę medyczną moich zębów. Nie muszę chodzić do innych lekarzy by coś poprawiać. Gabinet bardzo czysty i widać, iż jest pilnowany. Jestem bardzo zadowolony gdyż miałem problem z ósemkami..Lecz nie chciałem ich robić bojąc się zabiegu. Niestety leżały poziomo schowane w dziąśle. Po zabiegu wszystko było w porządku, nic nie spuchło oraz nie miałem żadnych powikłań. Obyło się tylko na strachu. W gabinecie panuje mila atmosfera, odpowiednie podejście do pacjenta (nawet zestresowanego jak ja). Jestem bardzo zadowolony. Jakość usług jest wysoka, proporcjonalna do wielu dyplomowy/certyfikatów wywieszonych w gabinecie.

 • P

  Umówiłam się do Pani Kowalskiej, ponieważ miałam duży ubytek w ósemce i byłam przygotowana na jej usunięcie. Pani Kowalska przekonała mnie jednak, że lepiej go zaborować, bo jeśli miałabym usunąć tę ósemkę, to już musiałabym wszystkie. Bardzo mnie to zdziwiło, ale zgodziłam się na wypełnienie ubytku i zapłaciłam 230 zł. Dwa tygodnie później wróciłam z bólem zęba w okolicy 5-6 po tej samej stronie co robiona ósemka. Powiedziałam pani Kowalskiej, gdzie mnie boli i Pani sobie to miejsce powiększyła na zdjęciu. Następnie opukała mi zęby, wspominając o zaleczonej ósemce i powiedziała, że trzeba zrobić leczenie kanałowe. Pani Kowalska zatruła zęba za 70 zł. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam w domu, że zatruta została zrobiona dwa tygodnie wcześniej ósemka, która mnie w ogóle nie bolała! Wróciłam do gabinetu skonfrontować panią Kowalską z faktem, że zgłosiłam ból w zupełnie innym miejscu, a zatruty został dopiero co zrobiony, nie bolący mnie ząb! Dodam, że za zrobienie kanału Pani Kowalska zawołała 570 zł (oprócz tych 300 zł, które już na zęba wydałam). Rozmowa z Panią Kowalską była bardzo nieprzyjemna - dowiedziałam się, że nie jestem wystarczająco mądra by zrozumieć delikatną sztukę dentystyczną, że jestem "na poziomie śrubki", że ciągle mówię o pieniądzach, a powinno się liczyć dla mnie moje zdrowie, że wcale nie powiedziałam, gdzie mnie boli ząb, tylko "kazałam szukać źródła bólu" i całą rozmowę powtarzała, że to jest moje słowo przeciwko jej słowu - co mówi samo za siebie o postawie Pani Kowalskiej. Pani Kowalska zgodziła się jednak zwrócić mi pieniądze następnego dnia, na umówionym spotkaniu jednak się nie pojawiła - przysłała asystentkę. Ponieważ zażądałam wydania zdjęcia szczęki, asystentka poprosiła o podpis pod odbiorem. Patrzę na przedłożoną mi treść, a tam długopisem dopisane "Potwierdzam odbiór..." pod wydrukowanym zrzeczeniem się roszczeń wobec centrum Margo! Pani Kowalska próbowała podstępem zdobyć mój podpis pod zrzeczeniem się roszczeń! Co za żenada... Asystentka poinformowała mnie, że jeśli tego nie podpiszę, nie dostanę ani zdjęcia, ani zwrotu pieniędzy! Oczywiście zdjęcie miałam prawo zabrać (kolejne kłastwo ze strony załogi centrum MARGO), ale pieniędzy wbrew danemu słowu pani Kowalska nie zwróciła. U innego dentysty okazało się, że miałam ubytek w miejscu, gdzie wskazywałam ból. Co do ósemki dowiedziałam się, że nie było sensu jej w ogóle leczyć - do usunięcia (i wcale nie trzeba usuwać czterech naraz). Pani Kowalska wmanewrowała mnie w niepotrzebne leczenie zęba o łącznej kwocie 800 zł (na szczęście straciłam tylko 300 zanim się zorientowałam) i okazała mi olbrzymie lekceważenie. Pani Kowalskiej nie zależy na zdrowiu pacjenta, tylko na jego pieniądzach. Nie ma oporów przed niepotrzebnym leczeniem niepotrzebnych zębów, byleby mieć z tego jak najwięcej pieniędzy, a jej postępowanie było głęboko poniżej krytyki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Jestem długoletnim pacjentem pani doktor Małgorzaty Kowalskiej i i jestem bardzo zadowolony z jakości leczenia. Nawet teraz, kiedy nie mieszkam w Polsce, jak przyjeżdżam do Wrocławia to przy okazji umawiam się na wizytę u dr Kowalskiej.

 • S

  Jestem niesamowicie zadowolona jak i usatysfakcjonowana z pracy Pani Doktor Małgorzaty Kowalskiej. Bardzo długo szukałam gabinetu w którym będę czuła się dobrze i gdzie równie dobrze zadba się o moje zęby. Gabinet Pani Małgorzaty okazał się idealnym wyborem. Zależało mi bardzo na czasie, jak się okazało to Pani Doktor dostosowywała się do mojego grafiku, a nie ja do jej jak to bywa w niektórych gabinetach. Już po pierwszej wizycie miałam jasno przedstawione które zęby wymagają leczenia, jakie są koszta i co ewentualnie można poprawić jeżeli chodzi o estetykę i higienizację mojego uzębienia. Pani Doktor Kowalska to bardzo miła i uśmiechnięta kobieta. Zostałam tam bardzo miło przyjęta. Atmosfera w gabinecie jest naprawdę wapniała, od samego wejścia nie czułam się ani trochę skrępowana czy też zdenerwowana leczeniem. Gabinet ładny, czysty i bardzo dobrze wyposażony. Polecam w stu procentach Centrum Stomatologiczne Margo, każdemu! Pracuje tam naprawdę rzetelny i wykwalifikowany zespół. Obecnie odwiedzam gabinet co trzy-cztery miesiące i zawsze czuje się tam dobrze. Pozdrawiam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

80

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.