Adres

Prystora, Ursus , Warszawa Przyjmuje na NFZ
Centrum Medyczne Enel-Med Warszawa Ursus ul. Prystora 8 (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Medycyna rodzinna, estetyczna, W 2010 r. ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuję jako lekarz rodzinny w przycho...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med Warszawa Ursus ul. Prystora 8

Po pierwszej wizycie obiecałem Pani doktor, że podzielę się swoją opinią na tym portalu.
Lekarz z prawdziwego powołania ! Uśmiechnięta, uprzejma, życzliwa ! Ma naprawdę ogromną wiedzę, co było słychać i wydać podczas wizyty. I taki powinien być każdy lekarz rodzinny ! :) Przychodnia również na poziomie :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ViaMed Przychodnia Ursus

Przesympatyczna Pani doktor! Super podejście do Pacjenta. Pełen profesjonalizm, zna się na tym co robi. Podczas wizyty odpowiadała na wszystkie moje pytania widać było, ze ma bardzo duża wiedzę i z ogromnym zaangażowaniem wykonywała swoją prace. Jestem pacjentka od paru lat i nigdy się nie zawiodłam! Gorąco polecam Panią Małgosię !!! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ViaMed Przychodnia Ursus problemy z zoladkiem

Polecam Panią Doktor. Ciepła, mila,uprzejma i kompetentna. Spokojnie wyslucha co dolega (nie lekcewazy zadnych objawów) zrobi dokladny wywiad, jesli trzeba skieruje na dodatkowe badania. W moim przypadku gastroskopia, na ktorej wyszły moje dolegliwości i mozna teraz rozpoczac szybkie leczenie. Dziękuję za pomoc


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ViaMed Przychodnia Ursus

Pani doktor Małgorzata Konik to już od pierwszego spotkania świetny specjalista. Obszerny wywiad i dopytanie o szczegóły choroby, objawów sprawiają, że człowiek od razu czuje się, że jest w "dobrych rękach". Ilekroć bywam na wizytach u dr Konik przepisane leki działają celująco, przez co nie ma konieczności udawania się na kolejne wizyty uzupełniające. Poza tym pani doktor jest osobą miłą, pogodną i uśmiechniętą, chętną do pomocy. Mogę powiedzieć z pełną świadomością iż w Polsce potrzeba więcej takich lekarzy jak pani Małgosia. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BCW Borreliose Centrum Warsaw

Pomocna, otwarta, kompetentna. Pani doktor, tłumaczy wszystkie wyniki, tłumaczy,słucha i odpowiada, potrafi uspokoić. Nie ignoruje dolegliwości, robi dokładny wywiad, daje dużo porad i opisuje następne "kroki/etapy"
Jest przy tym osobą pogodną i uprzejmą .


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ViaMed Przychodnia Ursus

Pani Doktor jest świetnym internistą. Konkretna, posiada ogromną wiedzę, wie jak przekazać ją pacjentowi oraz mu pomóc w odpowiedni sposób. Pierwszy raz w zyciu (a troche wizyt u lekarzy mam za sobą) zostalam tak szczegółowo przebadana, a przecież każdy lekarz powinien to robić. Skierowanie na badania niezbędne to zdiagnozowania przypadłości , którą podejrzewa - bezproblemowo, nie trzeba prosić jak u 90% lekarzy.
Ponadto Pani Doktor jest przemiła, udziela wszelkich odpowiedzi na zadane przez pacjenta pytania, jest cierpliwa. Jestem bardzo zadowolona , jeżeli chodzi o interniste. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!!!:)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: BCW Borreliose Centrum Warsaw Leczenie boreliozy

Całkowicie nieskuteczne leczenie boreliozy u p. Konik w BCW Klinika Leczenia Boreliozy Ursus Warszawa.

W lipcu 2016 r. byłem jednym z pierwszych pacjentów kliniki. Trafiłem do p. Konik, która nie posiadała w tym czasie żadnej praktyki ani doświadczenia w leczeniu boreliozy, była jedynie po przeszkoleniu w BCA-Augsburg.
Nie rozpoznała oczywistych objawów boreliozy i nakazała przerwanie po tygodniu antybiotykoterapii zapisanej przez lekarza rodzinnego, z oburzeniem komentując "jaka to świadomość w tej państwowej służbie zdrowia, dali panu od razu taki silny antybiotyk". Skutkiem decyzji o przerwaniu jest oporność bakterii na leczenie i prawdopodobnie nieuleczalność choroby (to opinia innego lekarza z Warszawy, mającego wieloletnią praktykę leczenia boreliozy). Po wykonaniu badań, leczenie otrzymałem dopiero po siedmiu(!) tygodniach od pierwszej wizyty. Cztery miesiące leczenia ziołami okazało się całkowicie nieskuteczne więc otrzymałem antybiotyk na dwa miesiące. Ten sam, którym leczenie p. Konik przerwała pół roku wcześniej, Azotromycynę w tej samej dawce.
Za błędną diagnozę obarczyła mnie, "przecież mówił pan że tak dobrze się czuje".

W czasie wizyt zachowywała się na zmianę bardzo uprzejmie albo arogancko, miała wybuchy złości, podnosiła głos albo nie była zainteresowana pacjentem.
Na większość pytań odpowiadała że borelioza to słabo zbadana choroba więc ona nie wie. Na szczegółowe pytania odpowiadała podniesionym głosem
"Jest pan inteligentną osobą więc powinien pan zrozumieć, chyba ze mam jeszcze raz powtórzyć?!",
"Znowu pan nie zrozumiał?!",
i tego typu aroganckie odzywki. Do tego pretensje z powodu urojonych problemów np. o to że nie przyniosłem jakiejś karty z rejestracji. Kiedy odpowiedziałem że skoro jestem umówiony na wizytę to sądziłem że cała dokumentacja jest u niej, ale mogę kartę przynieść, wybiegła za mną na korytarz z krzykiem "Znowu mamy z panem problem!".
Na niektórych wizytach doświadczyłem braku zainteresowania, p. Konik przez większość czasu patrzyła w podłogę albo w ścianę, nie angażując się w rozmowę.
Nie zawsze było tak źle, czasem próbowała wykazać się empatią i wsparciem. Kiedy mówiłem że z powodu ścisłej diety związanej z przyjmowaniem antybiotyków chudnę i dobrze byłoby kontrolować wagę odpowiedziała cyt. "to ja też się muszę zważyć", "pewnie czuje pan dużą senność po jedzeniu, ja też znam to uczucie".

Po półtorarocznym leczeniu, które kosztowało ok. 12tys zł i nie przyniosło odczuwalnej poprawy, oświadczyła przy pomocy e-maila(!), bez żadnych nowych badań(!) że nie podejmuje się dalszego leczenia i odwołuje umówioną wizytę. Nie dostałem żadnych zaleceń ani nawet informacji jak długo można przyjmować zapisane wcześniej przez nią leki, zostałem zlekceważony, kontakt się urwał. Musiałem zapłacić innemu lekarzowi za wizytę żeby się czegoś dowiedzieć.

Wyniki badań na obecność bakterii po 1,5 roku leczenia u p. Konik w Klinika Leczenia Boreliozy Ursus Warszawa wykazały nasilenie choroby.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ViaMed Przychodnia Ursus Inny

Genialny lekarz, zrobi wywiad, wysłucha, zleci badania i dopiero diagnozuje. Nie leczy na zasadzie "wszystkie antybiotyki po kolei i któryś pomoże w końcu". Posiada dużą wiedzę ,doświadczenie oraz znakomite podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.


Użytkownik zweryfikowany

Świetne podejście do pacjęta.Rzeczowo i z uśmiechem.Przyszedłem tylko po skierowanie ale juz wiem że wybór Pani Małgorzaty na lekarza rodzinnego to wybór utrafiony.Polecam


Użytkownik zweryfikowany

jestem praktycznie już stałym (3xuPaniDr + Rodzice zadowoleni:) klientem, powiększenie biustu:P
ps.
Lekarz rodzinny. Polecam.
Pani jest spokojną osobą, która sprawdza podstawowe parametry u zdrowego trzydziestoparolatka, chcącego zwykłe skierowanie.
ps1.
każdemu pacjentowi życzę takiego traktowania jak u Dr Konik :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Medycyna rodzinna, estetyczna, W 2010 r. ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuję jako lekarz rodzinny w przycho...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Medycyna rodzinna