Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
58 765..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Dobro i zdrowie pacjentów to mój piorytet. Moją pasją jest pomoc ludziom.


Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Specjalizacje

 • Neurologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja neurologiczna


al. Jana Pawła II 7, Gdańsk

od 177 zł

Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Pozostałe usługi

Konsultacja telefoniczna - Neurolog


aleja Jana Pawła II 7, Gdańsk

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M

Opinia z dnia 02.01.2020 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7

Byłam u Pani doktor trzykrotnie, nigdy się nie spieszyła, zbierała dokładny wywiad, również dotyczący stylu życia, kierowała na rezonans i badania, dodatkowe konsultacje, dobierała leki. Nie mam wątpliwości, ze starała się pomóc, zdecydowała wykazywała empatię. Pytała również czy potrzebne jest zwolnienie. Nie mogłabym być potraktowana jako pacjentka. Polecam.

lek. Małgorzata Kodzik

Dziękuję za opinię


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7 Złamanie kompresyjne kręgosłupa L1

W moim przypadku przyszedłem do Pani doktor ze złamaniem kompresyjnym kręgosłupa. Pani doktor zrobiła podstawowe badanie neurologiczne i stwierdziła, że zdrowy. Zalecenie, przez tydzień odpoczynek, czyli po takim okresie mogę wykonywać fizyczną pracę. Co w przypadku złamań kompresyjnych kręgosłupa L1 jest błędna, gdzie przy zwykłych złamianach np. ręki do zrostu kości potrzebny średni czas 6-8 tyg. Pani Małgorzata nie potrafiła odtworzyć płyty ze zdjęciami RTG, na koniec stwierdzając, że się nie zna na złamaniach. Dążyła do jak najszybszego zakończenia konsultacji, gdzie można wnioskować, że nie jest zainteresowana stanem i zdrowiem pacjenta. Zdecydowanie nie polecam usług Pani Małgorzaty Kodzik.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7 bóle głowy od miesiaca z towarzyszącym wysokim ciśnieniem

Nie polecam tej Pani ... ja zadawałam za dużo pytań co wzbudziło zdenerwowanie u lekarza (cytat). Skierowanie na rezonans dostałam dlatego, że zasugerował to mój internista (cytat). Dodatkowo otrzymałam ulotkę jak mam rozluźnić spięty kark. Generalnie nie mam udaru, tętniaka ani guza - okaz zdrowia. A głowa boli od miesiąca. Gdybym zapłaciła za tę wizytę to jeszcze bym tam siedziała chcąc zwrotu tych pieniędzy. Nigdy więcej do tej specjalistki a napisała o sobie "Moją pasją jest pomoc ludziom". Z praktyką to ma niewiele wspólnego. Wybrałam 1 gwiazdkę bo nie ma nic na minusie.


A

Opinia z dnia 10.05.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor. Otolity (statolity) istnieja, nigdy Pani o nich nie slyszala? Wszystko dokladnie Pani powiedziałem, bo problem zostal zdiagnozowany u innej pani neurolog i wytlumaczylem dlaczego powrocil (o czym rowniez uprzedzala mnie poprzednia lekarka). Pani skupila sie na tym, ze przychodze do neurologa, choc nie ma wpisu w systemie o koniecznosci "wizyty kontrolnej". To tez wyjasnilem... Powiedzialem nawet co trzeba zrobic. Zamiast tego stracilem czas i dostalem recepte (!). Neurolog? Czy ja dobrze trafilem? Pozostaje mi czekac do ostatniego dnia maja...


H
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor okazała się profesjonalistką w 100%: zebrała wywiad, kazała wykonać kilka ćwiczeń, dokładnie zbadała palpacyjnie, była pełna empatii ! Wypisałam L4, dała zalecenia i miło życzyła powrotu do zdrowia i miłego dnia.

lek. Małgorzata Kodzik

Dziękuję za opinię!


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarza z takim nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta, to jeszcze nie spotkałem. Potwierdzam negatywne opinie, zero wywiadu, zero badań, brak jakiejkolwiek chęci pomocy. Na zadawane pytania odpowiadała w sposób zbywający. Nie wspomnę, że pierwszy raz byłem u lekarza, który żuł gumę w trakcie wizyty. Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pierwszy raz spotkałam się z tak beznadziejnym podejściem do pacjenta. Lekarka potraktowała mnie jak intruza, zero wywiadu, zero zainteresowania, zero pomocy. Nie polecam.


H
Użytkownik zweryfikowany

Nie jestem zadowolona z wizyty. Szybki wywiad, standardowe badanie odruchów, jedno skierowanie na dodatkowe badanie na moją prośbę po czym pani dr. stwierdziła że spóźniłam się na wizytę 8 minut dała ulotkę do poczytania i nie ma już dla mnie czasu bo następny pacjent czeka...jeśli lekarz ma taki podejście do pacjenta śmiem wątpić w jego fachowość.No moja noga tam już nie postanie...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Dobro i zdrowie pacjentów to mój piorytet. Moją pasją jest pomoc ludziom.


Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Padaczka
 • Choroba Parkinsona
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Specjalizacje

 • Neurologia

Staże

 • Szpital Św.Wojciecha, Gdańsk, Oddział Neurologii
 • Centralny Szpital Kliniczny MSWiA, Warszawa, Oddział Neurologii
 • Szpital Św. Wojciecha, Gdańsk, Oddział Intensywnej Opieki Medycznej
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania