lek.

Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej, Dermatolog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
160 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doświadczony lekarz specjalista dermatolog, z blisko 20-letnim stażem pracy. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną. Dziedzina ta szybko przekształciła się w jej życiową pasję.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: usuwanie zmarszczek

  Pani Doktor jest miła, delikatna, ale rękę ma pewną. Potrafi też dobrze doradzić, bez przesadzania. A co najważniejsze jest rzetelna, zawsze wiem jakim preparatem mam robiony zabieg. Jestem zadowolona z zabiegów u pani doktor.

 • A

  Polecam serdecznie Panią Doktor! To profesjonalistka, która pomogła mi po źle wykonanym zabiegu przez pseudo-kosmetyczkę. Miałam wykonany zabieg z wykorzystaniem hialuronidazy właśnie przez Panią Doktor. Mało jaki lekarz chciał się tego podjąć, a Pani Oleszczuk nie dość,że podjęła się wykonania tego zabiegu, to jeszcze wszystko przebiegło z pozytywnym skutkiem! Teraz jestem bardzo zadowolona! I jeszczo jedno dziewczyny nie dajcie się zbałamucić kosmetyczkom, które nie mają doświdczenia. Zabiegi medycyny estetycznej musi wykonywać lekarz specjalista, gdyż to jest twarz i można zostać oszpeconym na całe życie. Pani Oleszczuk to specjalistaka z dużym doświdczeniem, która mi pomogła i zasługuje na medal!

 • F

  Leczę się w Derm-Alu od lat u dr Sarankiewicz. Mam do tej placówki duże zaufanie dlatego zdecydowałam się spróbować "poprawić" sobie swój wygląd u tutejszego lekarza. Pani dr Małgorzata Oleszczuk nie zawiodła mojego zaufania. Myślałam, że na moje głębokie zmarszczki trzeba będzie użyć wielu "ampułek" i zapłacę sporą kwotę. Jakież było moje zaskoczenie, gdy pani Oleszczuk uznała iż wystarczy tylko 1 mililitr! Raczej obecnie każdy chce sprzedać więcej niż mniej. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Drobna poprawa bardzo pozytywnie wpłynęła na mój wygląd i samopoczucie. Każdemu polecam panią dr Małgorzatę Oleszczuk za profesjonalizm i wyczucie!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczony lekarz specjalista dermatolog, z blisko 20-letnim stażem pracy. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną. Dziedzina ta szybko przekształciła się w jej życiową pasję. Dysponując szerokimi możliwościami indywidualnego doboru preparatów, wykorzystuje swoje kompetencje tworząc nową jakość w aspekcie estetyki wyglądu.

  Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i poszukuje nowych możliwości, uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych spotkaniach lekarzy-praktyków i wymieniając doświadczenia. Jest członkiem wielu stowarzyszeń i organizacji zrzeszających lekarzy, a także laureatką licznych konkursów wiedzy dermatologicznej. Posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia