Małgorzata Jakubowska

Ginekolog

6 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 1900 osób

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Małgorzata Jakubowska to jeden z 364 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Poznań na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Małgorzata Jakubowska przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • dobry

  Jestem pacjentką Pani doktor od 2 lat. Miałam problem z wydzieliną z piersi. Szukałam pomocy u wielu lekarzy- głównie prywatnie. U pani doktor Jakubowskiej byłam w ramach NFZ. Jako jedyna zrobiła USG piersi i skierowała na szczegółowe badania i na konsultacje. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, serdeczne i wyrozumiała osoba. Polecam dla osób, które słabo znoszą takie wizyty, nie zamienilabym na innego lekarza.

 • słaby

  Pani doktor niby miła, uśmiechnięta ale nie nawiązuje kontaktu z pacjentem takie odniosłam wrażenie po 3 wizytach, szczególnie uprzejmie sie żegna. Wizyta szybka, nie mówi opisu, płodu, nie sprawdza serduszka dziecka, wypisuje zalecenia w karcie pacjenta nie mówiąc ich na głos :/ zleca badania to na + ale to nie wystarczy, i odbiera telefony i czyta i odpisuje na smsy w trakcie wizyty! Ja jeden raz po receptę ok ale do prowadzenia ciazy zdecydowanie NIE!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  dzięki Pani Doktor od tygodnia mogę cieszyć się macierzyństwem,szczęśiwie poprowadziła moją ciążę,nie ma dla niej problemu zeby przyjechać do gabinetu nawet w niedziele,dzięki niej wiedziałam ze z moim synkiem wszystko ok.Polecam.

 • bardzo słaby

  Oceniam pracę pani doktor jako bardzo słabą z kilku względów: -przepisała mi silny antybiotyk bez uprzedniego zrobienia wymazu, -przez dwa lata nie wykonała ani jednego badania! (nawet na moją wyraźna prośbę - "dzisiaj nie zdążymy, następnym razem") - jako że źle znosiłam pigułki antykoncepcyjne kilka razy prosiłam o ich zmianę- również obyło się bez jakichkolwiek badań, ostatecznie dostalam diane-35, mimo szumu jaki był wokół tych pigułek - kolejny minus za pośpiech podczas wizyt- średnio trwały 5 min... Zerowe zaangażowanie, ale może tak to wygląda w luxmedzie...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, na wizytach panuje luźna atmosfera. Wszystko wytłumaczone jak należy. Zabieram do Pani Doktor także moją córkę. POLECAM! :)