Małgorzata Jabłońska

Dietetyk

45 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

DIETETYK MEDYCZNY Absolwentka Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Biologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Studiów Podyplomowych "Dietetyka i Żywienia… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • DIETETYK MEDYCZNY
  Absolwentka Dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, Biologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Studiów Podyplomowych "Dietetyka i Żywienia Człowieka" na UWM w Olsztynie. Uczestniczka licznych konferencjach i szkoleń z zakresu żywienia i psychologii. Właściciel Poradni Dietetycznej La Mariposa, dietetyk medyczny, specjalizujący się w dietoterapii chorób wynikających z autoagresji, a zwłaszcza w przypadku ZAPALENIA TARCZYCY HASHIMOTO, oraz alergii i nietolerancji pokarmowych, członek Polskiej Akademii Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - biologia
 • Gdański Uniwersytet Medyczny - dietetyka
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - studia podyplomowe "Żywienie człowieka i dietetyka"

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: powrót do normalnej wagi i zapobieżenie czemuś gorszemu niż tylko nadwaga

  Super profesjonalnie odbyta wizyta i fachowe zalecenia i porady,które mam nadzieję zaowocują wkrótce sylwetką Johna Travolty,jaką miał w latach 70tych ubiegłego wieku.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: konsultacja dietetyczna/pierwsza wizyta

  Po wizycie w poradni La Mariposa po raz pierwszy zobaczyłem światełko w tunelu. Pani Małgorzata jest osobą z ogromnym doświadczeniem i w zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić wszelkie zachodzące w organizmie procesy. Każdy z problemami autoimmunologicznymi i wątpliwościami żywieniowymi powinien ją odwiedzić.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: konsultacja dietetyczna/pierwsza wizyta PLUS (z badaniem poziomu witamin i minerałów)

  Bardzo rzeczowa, profesjonalna i - miła porada. Otrzymałam wiele wskazówek, ktorymi będę się kierować przy przygotowywaniu posiłków oraz w życiu codziennym. Bardzo pomocna i owocna wizyta.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: analiza składu ciała

  Byłam tylko na analizie składu ciała, ale miała ona być z omówieniem pani dietetyk. Raz, że sprzęt o mały włos by nie zawiódł i badanie w ogóle nie doszłoby do skutku, dwa - pani dietetyk w zasadzie nie omówiła sama z siebie wyniku tylko odpowiadała na moje (być może nieudolne) pytania, na dodatek ze sporym zniecierpliwieniem (a przynajmniej takie było moje odczucie). Miałam poczucie, ze chce już po prostu wyjść i skończyć pracę, co potwierdził fakt, że tuż po moim przekroczeniu progu zamknęła za mną drzwi na zamek... Było jakoś tak po prostu niesympatycznie. Ja nie polecam.

  Małgorzata Jabłońska2017-10-09

  Pani Urszulo, na działanie sprzętu nie mam niestety wpływu - to są tylko urządzenia więc czasem zawodzą. Mimo początkowych problemów analiza została zrobiona i omówiona dokładnie punkt po punkcie. Również szczegółowo starałam się odpowiadać na Pani dodatkowe pytania, które dotyczyły może nie tyle samej analizy co sposobów wpłynięcia na zmianę składu ciała (to temat na konsultację, ale mniejsza z tym, bo zawsze staram się wszystko szczegółowo wyjaśnić). Co do postawionej przez Panią "diagnozy" dotyczącej mojego zniecierpliwienia to tu chyba jest Pani w błędzie bo była Pani tego dnia pierwszą pacjentką, a nie ostatnią więc nigdzie się nie spieszyłam, zwłaszcza, że tego dnia pracę kończyłam około 20:00. Zamykanie drzwi na klucz za wychodzącym pacjentem chyba nie świadczy o tym, że się chce szybko wyjść z pracy!!! Może nie zauważyła Pani tego, że jak przyszła Pani na wizytę to drzwi też kluczem otwierałam. Gabinet znajduje się w budynku mieszkalnym i nie jest to jedyny lokal. Na klatkę schodową mogą dostać się różne osoby, nie zawsze są to lokatorzy i nie każdy wchodzący na korytarz to mój pacjent. Nauczona doświadczeniem (jak łatwo się domyślić mało przyjemnym) od jakiegoś czasu zamykam drzwi na klucz kiedy zostaję w gabinecie sama. Do tej pory nikogo to nie dziwiło, a już z całą pewnością nikt nie wiązał tego z chęcią szybszego wyrwania się z pracy. Cóż, niektórzy wiedzą lepiej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: wizyta kontrolna

  Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przynosi dieta utworzona przez Panią Małgosię. Po pomoc w odchudzaniu wraz z mamą udałyśmy się w kwietniu, juź w tym momencie mamy po ponad 10kg mniej i czujemy się dużo lepiej! Nie chodzimy głodne - wręcz przeciwnie, porcje na początku wydawały się nam nie do przejedzenia! Oczywiście nasza dieta jest smaczna, mamy wszystko co lubimy i niczego nam nie braknie - jemy dosłownie wszystko i chudniemy ;) . Na początku dieta może wydać się droga, ale tyle samo albo i nawet więcej wydawałam na słodycze, fastfoody, słodkie napoje - podsumowując koszt utrzymania siebie praktycznie się nie zmienił, odczułam tylko pierwsze duże zakupy, ale na prawde warto. Jedyny minus jest taki, że musimy powymieniać szafe z ubraniami ;). Polecam kaźdemu! Uważam, że decyzja o skorzystaniu z usług Pani Małgosi to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć!

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: Konsultacja dietetyczna/pierwsza wizyta PLUS (z badaniem poziomu witamin i minerałów)

  Pierwsza wizyta za mną. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że będę jeszcze bardziej .Bardzo rzeczowa i pozytywna osoba. Z dużą wiedzą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La Mariposa

  Profesjonalna poradnia.Zdecydowanie polecam.Pani doktor podchodzi do pacjentow poważnie,z wielka wiedza z zakresu żywienia człowieka,jak i biochemii,anatomii,psychologii oraz medycyny.Cechuje ja cierpliwosc i wyrozumialosc.Przeprowadziła analize składu ciała i długi wywiad,odpowiadajac na wszystkie nurtujace mnie pytania.Atualnie z wielka nadzieja czekam na wyniki przeprowadzonego u mnie badania FoodScan IgG/IgA i odpowiednia diete.Serdecznie Pani dziekuje i pozdrawiam,czekajac na kolejna wizyte :)
  Mariola

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna La MariposaUsługa: Konsultacja dietetyczna/pierwsza wizyta

  Byliśmy razem z mężem pierwszy raz, Pani Małgorzata jest osobą przemiłą i z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie. Nie mamy dużej nadwagi, ale mamy schorzenia, które utrudniają nam aktywne życie.
  Wybraliśmy Panią Małgorzatę jako osobę kompetentną i okazało się, że z dużym poczuciem humoru, która pomoże nam ustawić prawidłową dietę przy wielu schorzeniach wykluczających produkty spożywcze z diet. Maria Piekara

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sumienna i z ogromną więdzą, która rozwiewa wszystkie wątpliwości wobec choroby tarczycy typu Hashimoto. Pani Gosia jest ponad to bardzo wyrozumiała dla osób, które maja problemy z trzymaniem diety i brakiem czasu - bierze pod uwage wszystkie aspekty. Polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry dietetyk. Indywidualny jadłospis oraz profesjonalne porady żywieniowe.
  Polecam panią Małgorzatę.