Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych diabetologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi Podejrzenie cukrzycy

Pani Doktor to jeden z niewilu przykładów ludzi szalenie zaangażowanych w rozwiązanie problemów pacjenta. Wizyta odbyła się na NFZ, a dr Gilewska potraktowała mnie jak w prywatnej przychodni. Zaangażowanie, przyjazne podejście, kultura osobista, jasne wytyczne i poświęcony czas. Nie wiem co więcej napisać, wzorowy lekarz!
Joanna


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Doktor przypadkiem ponieważ mój lekarz przestał przyjmować w Poradni i jestem zadowolona ze zmiany. Już na pierwszej wizycie Pani doktor zasugerowała że moje objawy, które mi dokuczały od początku leczenia mogą wynikać z przyjmowanego leku, po zamianie na inny wszystko ustąpiło a cukry są bardzo dobre. Bardzo miła wizyta.


E
Użytkownik zweryfikowany

Moja droga do zdrowia i piękniej sylwetki była bardzo długa i niestety bez owocna dopóki nie trafiłam do dr Gilewskiej.Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Widać że dr jest zaangażowana w problem pacjenta, potrafi wysłuchać i dopasować do tego swoją ogromną wiedzę medyczną - a to najważniejsze. Fachowiec w swojej dziedzinie, ogromna wiedza i profesjonalizm.Teraz wiem ,że jestem w perfekcyjnych rękach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne