lek. dent.

Małgorzata Filiczkowska

Stomatolog

84 opinie +dodaj

Umów wizytę
64 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lekarz dentysta, który zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanych prac a jednocześnie dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia.Swoje doświadczenie budowała… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  • Pani doktor to specjalistka i profesjonalistka w swoim fachu. Szczerość, otwartość, uśmiech i zrozumienie dla moich niepokojów i lęków, sprawiły, że szybko zmieniłam swoje podejście do wizyt w gabinecie stomatologicznym. Pani doktor od pierwszej wizyty wzbudziła we mnie wielkie zaufanie. Zawsze rzeczowo, zrozumiałym językiem i wyczerpująco – bez wzbudzania lęku czy niepokoju – wyjaśniała na czym będzie polegał każdy kolejny zabieg. Profesjonalizm Pani doktor przejawiał się w sprawności wykonywania zabiegów oraz pewności z jaką wykonywała. Perfekcyjnie dokładna i dbająca o estetykę każdego szczegółu. Zachwycił mnie również fakt poczucia troski o pacjenta tzn. dopytywanie się o stan samopoczucia i wygodę w trakcie zabiegu. Cieszę się, że trafiłam do takiego stomatologa jakim jest pani Małgorzata.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mile sie zaskoczylam. Pani pomimo mlodego wieku profesjonalnie, życzliwie podchodzi do pacjenta. Wszystko tłumaczy i poswieca tyle czasu ile trzeba.

 • M

  Pani doktor cudowna! Wizyta z 4 letnim dzieckiem zakończona sukcesem! Rewelacyjne podejście do małego pacjenta! Córka po wyjściu zapytała kiedy znów pójdziemy do pani doktor :-) polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  O jaki ja byłem zadowolony że trafiłem do Pani Małgorzaty. Miła atmosfera i cierpliwość Pani Doktor jest zadziwiająca. Zapomniałem co to ból i strach przed dentystą. Polecam wszystkim tym którzy jeszcze się wahają. I pomyśleć że trafiłem do gabinetu przez przypadek bo pilnie potrzebowałem pomocy na weekend. Już zawsze będę korzystał z usług Pani Małgorzaty.

 • R

  Wybielanie zębów przebiegło sprawnie skutecznie i w miłej atmosferze. Nie żałuję, że zaryzykowałem i umówiłem się na wizytę przez internet. Na pewno jeżeli będę mieć potrzebę pójścia do dentysty to będzie to pani Małgorzata.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor ma niesamowitą cierpliwość do dzieci. Poradziła sobie z moim ośmioletnim synem, który panicznie bał się wizyty.Inny dentysta tylko mu zęba rozwiercił i zakleił, bo nie dał sobie dokończyć. A doktor Filiczkowska dała radę. Ja też już jestem pacjentką Pani doktor. Serdecznie polecam. Profesjonalizm i klasa.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  jak ktoś bał się dentysty to po wizycie u Pani Małgorzaty zapomni o tym bardzo fachowe podejście do pacjenta serdecznie polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniałe podejście do 6 letniego dziecka. Nasza córka bez stresu usiadła na fotelu a dzięki luźnej wizycie z uśmiechem z niego wstała . Byliśmy u pani doktor będąc na urlopie jak się okazało z blachą sprawą, dlatego nie chciała wziąć pieniędzy za wizytę , wyszliśmy uspokojeni i weseli. Polecam fachowość i profesjonalizm. Pozdrowienia z Wałbrzycha.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Pani doktor ma rewelacyjne podejście! Jest też osobą miłą i komunikatywną. Niezwykła umiejętność przekazywania informacji na temat leczenia zębów pełny profesjonalizm. Serdecznie polecam w 100%. Pozdrawiam .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podpisuje się pod poniższymi ocenami. Pełen profesjonalizm, spokój oraz zaangażowanie. Pani Małgorzata bardzo angażuje się podczas wizyty, wszystko dokładnie tłumaczy i jest bardzo delikatna. Pierwszy raz czułam się tak komfortowo na fotelu stomatologicznym. Efekt końcowy leczenia pod względem estetycznym był ponad moje oczekiwania. Z wielka przyjemnością mogę polecić ten gabinet. Gdyby każdy lekarz był taki jak Pani Małgorzata to Świat byłby piękniejszy ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz dentysta, który zwraca szczególną uwagę na estetykę wykonywanych prac a jednocześnie dba o komfort i dobre samopoczucie pacjenta podczas leczenia.Swoje doświadczenie budowała w gronie najlepszych specjalistów we Włoszech i w Polsce a także uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach w kraju i za granicą.Wyznaje zasadę, że wszelkie prace i uzupełnienia w jamie ustnej powinny służyć na długie lata a uśmiech powinien być zdrowy.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna