Małgorzata Danyluk-Leks

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Bardzo sympatyczna, mila, wyrozumiala ze wspanialym podejsciem do pacjentow Pani Mgr! Moja babcie uratowala przed smiercia stawiajac jej odpowiednia diagnoze!! Z calego serca polecam! Lepszej lekarki jeszcze nigdy nie spotkalam! Zawsze pomoze nie zostawi mozna na nia liczyc! :)

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Mateusz Jagła
  Mateusz Jagła
  Pediatra
  Ujastek 3, Kraków
  Świetny, bardzo kompetentny, precyzyjny specjalista, spokojny, rzeczowy. Fantastyczne podejście do dzieci i do… więcej
  Umów wizytę

  Anna Wędrychowicz
  Anna Wędrychowicz
  Endokrynolog, Pediatra
  ul. Sołtysowska 35A, Kraków
  Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Doktor za pomoc. Imponująca wiedza i doświadczenie, wspaniały stosunek do… więcej
  Umów wizytę

  Izabela Tarczoń
  Izabela Tarczoń
  Alergolog, Pediatra
  ul. Sołtysowska 35A, Kraków
  Pani doktor jest bardzo sympatyczna i kompetentna. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Zwraca uwagę na wszystkie aspekty… więcej
  Umów wizytę

  Agnieszka Morańda
  Agnieszka Morańda
  Alergolog, Pediatra
  ul. Sołtysowska 35A, Kraków
  Pani doktor Morańda jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Rzeczowo i konkretnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca… więcej
  Umów wizytę

  Justyna Michalczak
  Justyna Michalczak
  Pediatra
  Os. Piastów 40, Kraków
  Dostaliśmy od pediatry skierowanie na USG przezciemiączkowe głowy. Pani doktor wykonała badanie powiedziała w jakim… więcej
  Umów wizytę

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Bardzo sympatyczna, mila, wyrozumiala ze wspanialym podejsciem do pacjentow Pani Mgr! Moja babcie uratowala przed smiercia stawiajac jej odpowiednia diagnoze!! Z calego serca polecam! Lepszej lekarki jeszcze nigdy nie spotkalam! Zawsze pomoze nie zostawi mozna na nia liczyc! :)

  • A

   Miła, uśmiechnięta, zainteresowana losem pacjenta. Z dużym jak na młody wiek doświadczeniem. Bardzo polecam!

  • M

   bardzo dobry lekarz dzieci moje ja uwielbiają trafia w choroby idealnie jak potrzeba zrobić badania kontrolne bez problemu daje skierowanie . nigdy jeszcze nie odmówiła przyjęcia nam pomimo że nie ma jak się do niej zarejestrować.(jedyny minus tej placówki to bardzo niemiłe panie rejestratorki uważają się za mądrzejsze od lekarzy), jak potrzeba pani doktor przyjdzie do domu z wizytą.

  • M

   Jestem mamą pięciolatka i od początku chodzimy do pani doktor Danyluk.Jest bardzo dobrą specjalistką i nie można jej zarzucić żadnych zaniedbań.Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem i nie było sytuacji żeby odmówiła przyjęcia dziecka pomimo pełnej poczekalni dzieci .Bardzo miła i uprzejma wszystkim mamom polecam panią doktor.

  • P

   Pani doktor Danyluk-Leks,to może i bardzo kontaktowy lekarz ale nie zawsze znajdujący czas na znalezienie dobrej diagnozy,a za to bardzo szybko i chętnie wypisuje skierowania do szpitala.Przy innych pacjentach powiedziała mi,że nie ma czasu myśleć nad dalszym postępowanie z moim dzieckiem i nie chciała nawet na moją prośbę wypisać mi skierowania na badania do pracowni przyszpitalnej,ale natychmiast i chętnie skierowanie do szpitala.Chyba nikt z chęcią nie zawozi dziecka do szpitala.Panią doktor zmienilismy i obeszło się bez wizyty w szpitalu.Pani doktor radzi sobie świetnie z chorobami nie wymagającymi poświęcenia im zbyt wiele czasu typu grypa czy angina natomiast przy bardziej skomplikowanych przypadkach zdecydowanie odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Świetna lekarka! Mimo nie zawsze miłych okoliczności (choroby dzieci zawsze stresują rodziców), zawsze idziemy do Pani doktor z przyjemnością. Dzieci ją lubią, ma z nimi dobry kontakt. Nigdy nie bagatelizuje żadnych obaw rodziców, woli zlecić za dużo badań niż coś przeoczyć. Pani doktor daje skierowania do specjalistów, nie trzeba ich siłą "wyciągać". Rozmawia z rodzicami, cierpliwie tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Zna swoich pacjentów, pamięta na jakie przewlekłe choroby cierpią, jest na bieżąco z nowymi metodami leczenia. Mamy do niej ogromne zaufanie. Widać, że Pani Danyluk jest lekarką z powołania - wkłada serce w swoją pracę. Ja podziwiam panią doktor za entuzjazm, radość i otwartość na ludzi. Nie boję się zapytać jej o wszystkie niepokojące mnie objawy u dzieci, bo wiem, że potraktuje mnie jak zatroskaną matkę a nie matkę - histeryczkę. Wiem, że w swojej ocenie skupiłam się głównie na tym, że jest życzliwym i sympatycznym człowiekiem, bo to mogę obiektywnie ocenić. Jak do tej pory diagnozy były trafione i nie wydarzyło się nic co by podważyło moje zaufanie co do skuteczności leczenia - pani doktor wykorzystuje wszystkie dostępne metody, żeby jak najlepiej pomóc swoim małym pacjentom. Zastanawiam się tylko czy tak zachwalać Panią doktor, bo będą jeszcze większe tłumy do niej, ale co tam, niech inni też mają dobrego pediatrę!