Adresy (2)

Kościuszki 17/3, Pabianice
Alergomed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
9 Maja 37, Łask
Przychodnia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz zdecydowanie godny polecenia. Pani doktor jest ciepłą, przesympatyczną osobą, która ma super podejście do dzieci.Szybko i łatwo nawiazuje kontakt z pacjentem. Dokładnie tłumaczy możliwe przyczyny problemu i przeprowadza dokladną diagnostykę. Chociaż to nasza pierwsza wizyta mam przekonanie, że trafiliśmy w dobre ręce :-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Byliśmy z synkiem u pani doktor. Cudowna kobieta. Przede wszystkim wspaniałe podejście do dziecka. Wizyta przeprowadzona bardzo dobrze i sprawnie, obszerny i dokładny wywiad na temat zdrowia synka. Bardzo miła i ciepła osoba. Kompetentna i rzeczowa. Wiedziała co dolega synkowi i przepisała potrzebne leki. Naprawdę wspaniała kobieta i lekarz. Będę wszystkim polecać.


A
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam Panią Doktor! Mój synek jest leczony przez Panią Doktor od roku i w końcu jego chorowanie jest opanowane. Odpowiedni dobór leków i ogromna wiedza Pani Doktor zaoszczędzila mu w wielu przypadkach podawanie antybiotyków, choruje dużo mniej i uwielbia swoją Panią Doktor. W nagłych przypadkach Pani Doktor zawsze służy pomocą, czy to telefonicznie, czy to umawia na wizytę . Nigdy nie zdarzyło sie zeby odmówila pomocy w potrzebie. Serdecznie polecamy !


E
Użytkownik zweryfikowany

Gdyby nie pani doktor mój synek był by nadal leczony na zapalenie płuc (co 2 tyg antybiotyk) a tak to zrobiła testy skórne i już wiemy ze jest uczulony i przyjmuje odpowiednie leki i widać poprawe serdecznie polecam panią doktor .


G
Użytkownik zweryfikowany

witam, chodzę z dzieckiem do Pani doktor już od 5 lat dzięki niej syn nie ma duszności, leki trafione, od 2 lat przychodzi jego młodsza siostra
wszyscy jesteśmy zadowoleni z leczenia, podejścia do pacjentów, wszystko dobrze wytłumaczy, jeżeli jest jakiś problem chętnie służy pomocą telefoniczną, jeszcze nam się nie zdarzyło abyśmy nie zostali przyjęci na wizytę w razie nagłej potrzeby


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u pani doktor z dzieckiem. U nas i dzieci i maz sa uczuleni. Pani doktor jest bardzo symaptyczna, wszystko dobrze tlumaczy i jej leki pomagaja.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie