lek.

Małgorzata Czarnecka

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Alergolog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
172 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą alergologii i pediatrii. Szkolenia specjalizacyjne odbyłam w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Bardzo dobry specjalista. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad przy każdej wizycie, bada dziecko i bardzo dokładnie rozpisuje zalecenia. Nie daje bez potrzeby żadnych sterydów, wręcz przeciwnie stara się obejść bez. Będąc pod stałą kontrolą Pani Doktor Czarneckiej jestem spokojna o swoje dziecko.

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

  Panią Doktor polecam w 100%. Zajęła się mną kompleksowo, mimo iż od ponad roku inni lekarze diagnozowali mnie niepoprawnie. Pani Doktor zleciła wykonanie testów skórnych (alergia) i spirometrię (astma). Przepisane leki sprawdziły się w obu przypadkach. Nie mniej, ze względu na moje słabe samopoczucie (zmęczenie, zawroty głowy, omdlenia i ból głowy), które "leczyłam" u innych specjalistów Pani Doktor nie dając to spokoju skierowała mnie do neurologa uważając za konieczny rezonans głowy. Uratowała mi życie. Rezonans wykazał guza w głowie wielkości ponad 5 cm do natychmiastowej operacji. Dziękuję. Tacy lekarze to skarb!

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: kwalifikacja do testów alergicznych skórnych

  Pani doktor konkretnie i jasno wyjaśniła mi jak będą wyglądały moje najbliższe trzy do pięciu lat, jeżeli zdecyduję się na odczulanie. Nie pozostawiła moich pytań bez odpowiedzi, dzięki niej podjąłem decyzję nad którą zastanawiałem się niepotrzebnie latami. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą alergologii i pediatrii. Szkolenia specjalizacyjne odbyłam w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Oddziale Alergologii i Chorób Płuc w Szpitalu Dziecięcym "Polanki". Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu alergologii u dzieci i dorosłych. Prowadzę immunoterapię alergenową (odczulanie) metodą podskórną oraz podjęzykową. Udzielam porad w zakresie profilaktyki , zaleceń dietetycznych w alergii i nietolerancji pokarmowej oraz postępowania i pielęgnacji w atopowym zapaleniu skóry.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna W Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej